Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(naiste777 @ 2011 07 01, 23:14)
Aš tai esu girdėjusi, kad tais pačiais krikšto drabužiais galima krikštyti tik tos pačios šeimos vaikus. Bet juk ne drabužėliuose krikšto esmė. Man tokie visokie prietarai tik bobučių paistalai. Kaip kas mano teisinga, taip tegu ir daro. Aš galvoju savo vaikų krikšto drabužėlius per jų vestuves padovanoti. Aišku, jeigu tokios bus kada nors smile.gif


gera mintis drabuzeliai dovana-vestuvemis clap.gif kaip gerai kai islendi i viesuma tai ir pagyru, ir patarimu ir pamokymu ir ..... gauni!!!
Aciu visosms
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 01, 23:14)
Aš galvoju savo vaikų krikšto drabužėlius per jų vestuves padovanoti. Aišku, jeigu tokios bus kada nors smile.gif

drinks_cheers.gif
Aš tą patį darau. Dedu savo vaikams po kraitelį:
- pirmi rūbeliai nuo gimimo,pledukas
- siūvinėtas kryželiu gimimo metrikas
- krikšto rūbeliai,- krikšto metrikas- siuvinėtas
- įvairaus amžiaus nuotraukų albumėlis + svarbių akimirkų šeimos nuotraukos
- išleistuvių suknelė (nerta)

Gal dar ką sumąstysiu. Viską stengiuosi padaryti pati kiek įmanoma ir kiek sugebu. O vyras sakė padarys po gražia ąžuolinę skrymę su kaustytai lankstais smile.gif
Ir visa tai žadu t.p. padovanoti per vestuves smile.gif
Atsakyti
nezinau, gal tai ir kvailas prietaras, bet kartais geriau pasilaikyt tu prietaru nei kazkada grauztis, O siaip jau gal minejau mano kaimyne iremino mergytes kriksto drabuzelius ir padovanojo jai pirmosios komunijos proga. Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 07 02, 00:55)
nezinau, gal tai ir kvailas prietaras, bet kartais geriau pasilaikyt tu prietaru nei kazkada grauztis, O siaip jau gal minejau mano kaimyne iremino mergytes kriksto drabuzelius ir padovanojo jai pirmosios komunijos proga. Labai grazu  wub.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,

Sakykit gal kauniete kuri mergina yra, kuri uzsiima mezgimu is moheros smile.gif ? labai laukciau i AZ 4u.gif
Atsakyti
giriuosi nauju komplektuku berniukui 4u.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Kaip smagu matytit ir berniukams skirtus komplektelius wub.gif Amade - dailus rinkinukas thumbup.gif
Mikasta - jau ta foto, kur su mergyte - nerealiai grazu!
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 06 30, 23:09)
bigsmile.gif Ligvitos suknute nepakartojama  wub.gif


Man irgi... thumbup.gif tokia paprastutė, bet tooookia ispūdinga clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2011 07 01, 14:13)
labai grazu tik gal reikejo gelyte kitokiso spalvos.

Dekui, bet as kaip tik norejau, kad butu visa balta, kita spalva krikstynoms, man kazkaip nelabai blush2.gif , kazkaip taip suprasina.... Nebent labai labai mazyciai kitos spalvos akcentukai, apnerimai, ar kokie geliu viduriukai.... O siaip, man labiausiai balta patinka ax.gif

mikasta Kokia grazi mergyte su tokiu komplektuku. Skraiste graziai priderinta, kaip angelelis mergyte wub.gif
Amade mielas komplektelis. O cia jis is medvilnes, o skraiste moherine?
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 07 03, 11:58)
Dekui, bet as kaip tik norejau, kad butu visa balta, kita spalva krikstynoms, man kazkaip nelabai  blush2.gif , kazkaip taip suprasina.... Nebent labai labai mazyciai kitos spalvos akcentukai, apnerimai, ar kokie geliu viduriukai.... O siaip, man labiausiai balta patinka  ax.gif

mikasta Kokia grazi mergyte su tokiu komplektuku. Skraiste graziai priderinta, kaip angelelis mergyte  wub.gif
Amade mielas komplektelis. O cia jis is medvilnes, o skraiste moherine?


taip, komplektukas is medvlnes, o skraiste kodmoheris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 07 02, 00:55)
nezinau, gal tai ir kvailas prietaras, bet kartais geriau pasilaikyt tu prietaru...


Dėl tų prietarų įkišiu ir aš savo trigrašį: Patys krikšto rūbai yra tiesiog šventinis apdaras, kaip sugebate taip ir rengiate, o va KRIKŠTO SKRAISTE dalintis negalima (nors, žinau, kad Vokietijoje ta pačia skraiste naudojasi šeimos nariai, ant jos išsiuvinėja visų krikštytų vardus). Skraistė kaip ir žvakė yra šventės simboliai, pravartu juos išsaugoti iki gyvenimėlio pabaigos. Protingai skraiste galima ir pasinaudoti, ar lopinėlį įsiūtį į Komunijos ar vestuvinę suknelę ir pan. 4u.gif
Atsakyti
smile.gifuser posted image
Atsakyti