Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

La Perla, ačiū smile.gif o gal turite megztų servetėlių raštų? Niekur nerandu doh.gif tik nertos, o nėrimas man - neįveikiama misija...
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 23, 11:52)
La Perla, ačiū smile.gif o gal turite megztų servetėlių raštų? Niekur nerandu  doh.gif  tik nertos, o nėrimas man - neįveikiama misija...

čia
ir čia
dar čia
arba čia
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 06 21, 12:33)
Itališki siūliukai-Amber

Paziurejau siandien parduotuvej, tikrai Amber, apie juos ir buvau kalbejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar viena servetėlinė moherinukė krikštynoms

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū ačiū ačiū clap.gif
Per kiek Jūs laiko numezgat tas suknytes, kad vis patalpinat??? g.gif Bet groooožis... nenusakomas... Šaunuolės!!!!
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 19, 11:50)
IR KA TIK GAVAU NUOTRAUKYTES SU MODELIUKU .ACIU MAMYTEI 4u.gif
user posted image

visų darbeliai nuostabūs wub.gif trūksta žodžių jūsų fantazijai ir darbštumui nusakyt wub.gif
O šitoj foto iš katro pagalvojau, kad ant lėlytės uždėta bigsmile.gif nuostabi mergytė wub.gif

kaip gaila, kad berniukams komplektėlių tiek mažai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 23 birželio 2011 - 12:17
Sveikos gal kuri nors turite aiskia sio komplektuko schema nes as turiu tik rusiskai
user posted image
Atsakyti
sveikutės smile.gif

mano naujas darbelis mažutei kruopai wub.gif Mamytė pageidavo suknytės iki keliukų smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai dailu, gal gali kep[urytes schema idet? Tikrai zinau, kad kazkur turejau, o dabar niekaip rast negaliu
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 06 25, 20:41)
Labai dailu, gal gali kep[urytes schema idet? Tikrai zinau, kad kazkur turejau, o dabar niekaip rast negaliu

ačiū smile.gif
oi ne , aš tai nemačiau niekur tokios schemos, nėriau maždaug raštelį priderinus, aš taip visad susirandu raštelį, o paskui improvizuoju ir visur jį įterpiu į skaistę, rankinuką, kepurytę, bolero ir t.t. smile.gif
o raštelis čia jau buvo kelis kartus įdėtas, visa tema apie jį smile.gif
http://club.osinka.r...658?&start=1230
Atsakyti
Labai grazus komplektukas man sis rastelis nerealiai grazus pati neriau tokiu suknute, labai graziai ir gyvai atrodo, ne tik nuotraukoje thumbup.gif
Atsakyti
kokie grazus kompletukai, o jais aprengti vaikuciai dar grazesni
Atsakyti