Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(murmur @ 2011 06 21, 07:55)
Merginos o pasuknele kazkaip prisiuvat prie nertos suknytes, ar tiesiog pavelkat po apacia?  g.gif


priklausomai nuo to kokia suknute: jei virsus tankus tada pasuknele pasiuva tik po sijonuku, na o jei visa reta - tiesiog visa pavelka po apacia
Atsakyti
Itališki siūliukai-Amber
Atsakyti
Dar viena moherinukė krikštynoms wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
dar viena fotosesija-mergytes ir mamytes Krikstynu suknytes... wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 18, 19:19)
Ligvita - labai aciu  wub.gif

mano naujas kurinelis, kol kas be pasukneles, ji bus pusta, parodysiu kazkada galutini varianta smile.gif

user posted image

cia virsutine dalis:
user posted image

labas,gal butu galima schemutes sios suknyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2011 06 22, 15:20)
labas,gal butu galima schemutes sios suknyte 4u.gif

laba, gaila, bet jokios schemutes neturiu... neriau taip, kaip isivaizdavau... virsutine dalis - airiskais neriniais is lapeliu ir rozyciu (ju schemas galima rasti airisku neriniu temoje) o apatine dalis nerta pynutemis is 3, 4, 5 akiu didinant taip, kaip man atrode reikia kad gautusi saules kliosas.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif noriu jungtis į Jūsų mezgėjų būrelį smile.gif Be proto gražūs darbeliai...
Pasiryžus ir aš savo būsimai krištadukrai numegzti kokį grožį, tik nežinau, ar pavyks... blush2.gif
Lusasita, Jūsų suknytės moherinės su šilku siūliukai ar 100 proc. mohera? Ir kaip žiūrisi aprengus - ar papučia? Noriu megzti iš moheriniu su šilku, tik bijau, kad bus labai prigludus, o norisi "princesiškos" smile.gif ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 22, 20:15)
Sveikos, mergaitės  4u.gif  noriu jungtis į Jūsų mezgėjų būrelį  smile.gif Be proto gražūs darbeliai...
Pasiryžus ir aš savo būsimai krištadukrai numegzti kokį grožį, tik nežinau, ar pavyks...  blush2.gif
Lusasita, Jūsų suknytės moherinės su šilku siūliukai ar 100 proc. mohera? Ir kaip žiūrisi aprengus - ar papučia? Noriu megzti iš moheriniu su šilku, tik bijau, kad bus labai prigludus, o norisi "princesiškos" smile.gif ačiū  ax.gif

as ne Lusasita bet atsakysiu - norint princesiskos mocherinukes pats tas, taciau reikia pusto pasijonio, nes pati mochera sukrenta o pasijonis ja ispucia iki princesiskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 22, 21:15)
Sveikos, mergaitės  4u.gif  noriu jungtis į Jūsų mezgėjų būrelį  smile.gif Be proto gražūs darbeliai...
Pasiryžus ir aš savo būsimai krištadukrai numegzti kokį grožį, tik nežinau, ar pavyks...  blush2.gif
Lusasita, Jūsų suknytės moherinės su šilku siūliukai ar 100 proc. mohera? Ir kaip žiūrisi aprengus - ar papučia? Noriu megzti iš moheriniu su šilku, tik bijau, kad bus labai prigludus, o norisi "princesiškos" smile.gif ačiū  ax.gif



as mezgu is italiskos kid moheros ,sudetyje 85 % mohera.

jau La perla atsake , norint gauti pusta suknele, reikia saules klioso pasukneles mirksiukas.gif o be pasukneles, moheriukas priglus .
user posted image
Atsakyti
La Perla ir Lusasita, ačiū Jums bis.gif
Ne kuklus mano prašymas pasirodys blush2.gif bet gal galėtumėt įmesti raštą tos suknytės? Ar pasufleruoti, kaip mezgamas sijonukas - nuo apačios ar nuo liemens? Ir jei nuo liemens, iškart daug akių uždėt, ar platint palaipsniui?
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 06 22, 12:05)
dar viena fotosesija-mergytes ir mamytes Krikstynu suknytes... wub.gif



Jollyk nu kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 23, 07:26)
La Perla ir Lusasita, ačiū Jums  bis.gif
Ne kuklus mano prašymas pasirodys  blush2.gif  bet gal galėtumėt įmesti raštą tos suknytės? Ar pasufleruoti, kaip mezgamas sijonukas - nuo apačios ar nuo liemens? Ir jei nuo liemens, iškart daug akių uždėt, ar platint palaipsniui?

nuo liemens mezgasi zemyn, kadangi mezgama pagal serveteles schema papildomai platinti nereikia ji siaip gaunasi saules klioso. Jei nori kokiu dvieju ar triju saules kliosu pasiskaiciuoji dvigubai ar trigubai akiu. Numezgi zemyn sijonuka, tada nuardai virsutine eile ir sumazinusi akiu skaiciu iki reikiamo mezgi virsutine dali i virsu smile.gif
Atsakyti