Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

stai r pasigiriu savo nertu sukneliu fotosesija-mergaite ir mamyte su panasiom nertom suknelem ,o kriksto mama su kitos spalvos suknele... wub.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliuteee, nuostabu wub.gif
aš vis galvojau dukrytei nerti krikštynoms machieriukę ar medvilninę, tai dabar jau žinau ko noriu pamačius tokius grožius thumbup.gif gal galite pasufleruoti kiek akių dėti tokio dydžio suknutei?

Ligvita taipogi nuostabu wub.gif
Atsakyti
[quote=orchidejaa,2011 06 19, 20:48]
Viliuteee, nuostabu wub.gif
aš vis galvojau dukrytei nerti krikštynoms machieriukę ar medvilninę, tai dabar jau žinau ko noriu pamačius tokius grožius thumbup.gif gal galite pasufleruoti kiek akių dėti tokio dydžio suknutei?



sijonuka pradejau nuo 90 akiu.i virsu mezgiau 80.
Atsakyti
sveikos,noreciau paprasyti gal kas turite schemute skraistes,noriu krikstynom dvynukams nunerti ir mazajai karalaitei nunerti skraiste...ir mazajai suknute kokia noreciau nunerti,jei kas turite schemute gal galetu man i el.pasta imest...buciau dekinga....ingridusiukas81@gmail.com
Atsakyti
viliuteee, nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kaip grazu tokia mini suknyte ant mazulytes wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes mamytes 4u.gif tiek visokiu groziu pas jus prisiziurejau, kad nusprendziau ir as savo dukrytei nunerti kriksto drabuzeli rolleyes.gif dabar renkuosi siulus, kurios daugiau tuo uzsiima gal patarsit, kurie siuliukai geriau tiktu vernito ar maxi ?
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2011 06 20, 18:50)
sveikos auksarankes mamytes  4u.gif  tiek visokiu groziu pas jus prisiziurejau, kad nusprendziau ir as savo dukrytei nunerti kriksto drabuzeli  rolleyes.gif  dabar renkuosi siulus, kurios daugiau tuo uzsiima gal patarsit, kurie siuliukai geriau tiktu vernito ar maxi ?

vernito labai minkstuciai siuliukai, jei norit tokio gaminuko rinkites juos. O maxi siulas standus kietas, jei norit suknytes kaip "iskrakmolytos", tada geriau rinktis maxi . Man kartais norisi to standumo. O kai reikia minkstumo renkuosi vernito plonaja medvilne
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2011 06 20, 18:50)
sveikos auksarankes mamytes  4u.gif  tiek visokiu groziu pas jus prisiziurejau, kad nusprendziau ir as savo dukrytei nunerti kriksto drabuzeli  rolleyes.gif  dabar renkuosi siulus, kurios daugiau tuo uzsiima gal patarsit, kurie siuliukai geriau tiktu vernito ar maxi ?

Pirmam puslapiuke kaip tik yra kalbama apie abu siuos siulus.... ax.gif
Atsakyti
sorry, nepaskaiciau pirmo puslapio tik nuotraukytes paziurejau blush2.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Merginos o pasuknele kazkaip prisiuvat prie nertos suknytes, ar tiesiog pavelkat po apacia? g.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2011 06 19, 20:55]
[quote=orchidejaa,2011 06 19, 20:48]
Viliuteee, nuostabu wub.gif
aš vis galvojau dukrytei nerti krikštynoms machieriukę ar medvilninę, tai dabar jau žinau ko noriu pamačius tokius grožius thumbup.gif gal galite pasufleruoti kiek akių dėti tokio dydžio suknutei?
sijonuka pradejau nuo 90 akiu.i virsu mezgiau 80.
[/quote]
dėkui 4u.gif
Atsakyti