Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

ligvita - sakai be tiuningo, bet jau atrodo SUPER graziai ir puosniai!!!!

O kazin jeigu tokia nerti keturiu-penkiu metu mergaitei, turbut irgi atrodytu sauniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2011 06 18, 10:22)
villyte - visi darbeliai neapsakomai gražūs  thumbup.gif 
o sakykit, gal galėtumėt pasidalinti kaip šitą komplektuką mezgėt? Schema ar aprašymą... Aš savo pipirui noriu nusimegzti/nusinerti rūbelius krikštynoms, bet niekaip neišsirenku. O va šitas Jūsų darbas man LAAAAABAAI patiko...

Ir dar, kaip Jūs klynuką darot? Išimat kažkiek akių? Gal galit parašyti, pavyzdžiui kiek sakykim užsidedat klešnytei ir paskui kiek/kaip išleidžiat.

Iš anksto dėkoju!!!!

Dekui uz grazu zodi mano darbui.

Sita kostiumeli mes su vaikucio mamyte sukurem. neturiu schemu, tik rastelio schema turiu is knygos, kuri pati parinkau. Mamyte norejo, kad jos komplektukas butu isskirtinis, rastas puosnus ir placiai nenaudojamas.... kelnes megztos nuo apacios (pagal vaiko kojytes ismatavimus) i virsu platinu is krastu pridedama po aki kas keles eiles, o klyniukui paskui nuimu (panasiai kaip megztuko rankovem isemima darau) ir mezgu i virsu tiek, kiek reikia, tada susiuvu. Nedarau jokiu iskarpu, tiesiog zinau kelniu ploti apacioje, per slauni ties klyniuku, per uzpakaliuka ir ilgius nuo klyniuko zemyn ir nuo klyniuko i virsu. Tai akis taip ir pasiskaiciuoju. Mezgu ir vis pamatuoju, kad tiktu ismatavimai.....
va cia tas rastelis (ji paskui paimprovizavau i virsu megzdama, nebedariau tu bangeliu).

user posted image
Atsakyti
Ligvita Woooow thumbup.gif Labai labai graži. Ir labai laukiam su tuningu wub.gif Ir jei mamytė laeis ant modeliuko wub.gif
Čia kaip suprantu iš kažkokio žurnalo schema. Gal turi visą žurnalą? blush2.gif
Atsakyti
villyte, ačiū už apašymą ir raštelį, gal ką nors ir man pavyks panaudoti-padaryti.
reikia dabar tik bandyti, matysim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Ligvita - labai aciu wub.gif

mano naujas kurinelis, kol kas be pasukneles, ji bus pusta, parodysiu kazkada galutini varianta smile.gif

user posted image

cia virsutine dalis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 18 birželio 2011 - 17:21
villyte, Ligvita ir Lusasita thumbup.gif
Atsakyti
La Perla.Suknele-eilinis tavo grozis thumbup.gif 4u.gif

Mano pats maziausias kada nors megztas ,kriksto komplektukas. smile.gif Mergytei tik kiek daugiau nei 2 men smile.gif
user posted image
Atsakyti
IR KA TIK GAVAU NUOTRAUKYTES SU MODELIUKU .ACIU MAMYTEI 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 19 birželio 2011 - 11:05
Prisiziurejau daug grozybiu. Nusprendziau ir pati pabandyti. Nuneriau savo dukrytei komplektuka krikstynoms. Tik va suknyte jau turejome, tai bus nenerta.
Stai kas gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 06 19, 11:50)
IR KA TIK GAVAU NUOTRAUKYTES SU MODELIUKU .ACIU MAMYTEI 4u.gif
user posted image


Eina sau kaip puikiai atrodo thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 06 19, 16:16)



thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2011 06 18, 19:19)



labai grazu:)
Atsakyti