Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(IngridaGal @ 2011 07 14, 13:03)
Daugelio mamyciu megztamas modeliukas


wub.gif labai labai labai wub.gif
Atsakyti
Ačiū mamytėm už gražios pusseserių trijulės nuotraukas smile.gif
user posted image
čia sesutės smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 07 15, 08:56)
Ačiū mamytėm už gražios pusseserių trijulės nuotraukas smile.gif



bigsmile.gif wow, galetu ir i pamergiu svita eiti wub.gif labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
mano nerta suknele-batukai-juostele krikstynoms... ax.gif

user posted image

Lusasita-grazus kostiumelis 4u.gif
Igrida Gal-sauni suknele,sis srastelis siais metais labai populiarus ziuriu... wub.gif
Januse-sauni kompanija mergyciu... wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius mano nertam komplektukui! ax.gif

Jollyk - labai zavi suknute ir raselis idomus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 08, 23:16)
Cia paskutinis priedas prie aguonu suknutes ir abi kepurytes ant Modelinos
user posted image
[img]


labukas :4u:nu labai grazi suknyte 4u.gif gal galetumet pasidalint suknytes sijonelio nerimo schemute 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilikatyte: 15 liepos 2011 - 22:13
QUOTE(meilikatyte @ 2011 07 15, 23:11)
labukas :4u:nu labai grazi suknyte 4u.gif gal galetumet pasidalint suknytes sijonelio nerimo schemute 4u.gif  4u.gif  4u.gif aciu


Abejoju ar cia su lauksit pagalbos.. as paprasciausio ananaso prasiau, ir siaip klausima bandziau uzduoti, tai taip ir pasijauciau kaip ne ten koja ikelus... Cia jos bendrauja, t.y. tik giria viena kita, o jokiu dalinimusi schemom ar patarimais nera.. schmoll.gif

turiu as toki rasteli, lapeliai butu forma lyg panasus, tik didinti ir tarpuose nieko nenerta. Gal bent kazkiek pagelbesiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 07 16, 08:23)
Abejoju ar cia su lauksit pagalbos.. as paprasciausio ananaso prasiau, ir siaip klausima bandziau uzduoti, tai taip ir pasijauciau kaip ne ten koja ikelus... Cia jos bendrauja, t.y. tik giria viena kita, o jokiu dalinimusi schemom ar patarimais nera..  schmoll.gif

Na nereikia visko taip juodom spalvom nupiesti.. blink.gif As visuomet stengiuosi atsakyti i klausimus ir pagalbos prasymus jei tik turiu kuo. O del pagyrimu tai anaiptol ne visos ir ne visada pagiria net is ties grazius ir origanalius darbus, man kartais atrodo, kad pagyru kiekis ne nuo darbo, o nuo atlikejo nik'o priklauso.
Galbut suknutes autore sijonuko schemos neikelia todel, kad tai jau buvo padariusi, tik reikia atidziau perziureti tema doh.gif (Sios temos pirmam puslapyje 12 zinuteje yra ikelta serveteles schema pagal kuria buvo nertas sijonas)
Atsakyti
Nu, nebegaliu. Pačios tingit nors pirštą pajudindi, susirasti. Bet kitas išvadinti savanaudėm ir panašiai laiko užtenka. Ananasų schemų pilnas internetas prikimštas, jau vemt nuo jų norisi. O Ligvita gi rašė, kad tą suknelę nėrė pagal servetėlės schemą, net ją įdėjus buvo. Negi taip sunku pavartyt kelis puslapius atgal, paskaityt, kas rašoma, ne tik paveikslėlius pažiūrėt. Dėl šventos ramybės įdedu dar kartą:
user posted imageuser posted image

PS. Graži Janusės ananasinė kompanija, nors man jau jie schmoll.gif
Atsakyti
IngridaGal, visiškai sutinku su kiekvienu žodžiu. Praktiškai iš ko esu prašiusi, pagalbą gavau, aišku, prašau nedažnai, stengiuosi ieškoti pati.
Ir dar: NA NEBECITUOKIT NUOTRAUKŲ doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 16 liepos 2011 - 10:45
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 07 16, 09:23)
Abejoju ar cia su lauksit pagalbos.. as paprasciausio ananaso prasiau, ir siaip klausima bandziau uzduoti, tai taip ir pasijauciau kaip ne ten koja ikelus... Cia jos bendrauja, t.y. tik giria viena kita, o jokiu dalinimusi schemom ar patarimais nera..  schmoll.gif

turiu as toki rasteli, lapeliai butu forma lyg panasus, tik didinti ir tarpuose nieko nenerta. Gal bent kazkiek pagelbesiu  4u.gif
user posted image


labai aciu 4u.gif

QUOTE(IngridaGal @ 2011 07 16, 10:54)
(Sios temos pirmam puslapyje 12 zinuteje yra ikelta serveteles schema pagal kuria buvo nertas sijonas)



QUOTE(naiste777 @ 2011 07 16, 10:56)
Nu, nebegaliu. Pačios tingit nors pirštą pajudindi, susirasti. Bet kitas išvadinti savanaudėm ir panašiai laiko užtenka. Ananasų schemų pilnas internetas prikimštas, jau vemt nuo jų norisi. O Ligvita gi rašė, kad tą suknelę nėrė pagal servetėlės schemą, net ją įdėjus buvo. Negi taip sunku pavartyt kelis puslapius atgal, paskaityt, kas rašoma, ne tik paveikslėlius pažiūrėt. Dėl šventos ramybės įdedu dar kartą:
user posted imageuser posted image

PS. Graži Janusės ananasinė kompanija, nors man jau jie  schmoll.gif

labai,labai aciu 4u.gif nesupykit as cia kaip ir naujokas net nezinojau to rastelio pavadinimo blush-anim-cl.gif2:ir nepykt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2011 07 15, 23:11)
labukas :4u:nu labai grazi suknyte 4u.gif gal galetumet pasidalint suknytes sijonelio nerimo schemute 4u.gif  4u.gif  4u.gif aciu

Siaip tai reiktu atidziau tema skaityti. Sios suknutes schema esu anksciau jau idejusi
Atsakyti