Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Na sukneles tai pasakiskos visu,norejau paprasyti Ligvita ar galetumete ikelti sukneles schema kuri ideta129 zinuteje.Noriu nunerti seses dukrytei dovanu,ji kita menesi planuoja gristi is anglijos.
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 07 07, 20:55)
Na sukneles tai pasakiskos visu,norejau paprasyti Ligvita ar galetumete ikelti sukneles schema kuri ideta129 zinuteje.Noriu nunerti seses dukrytei dovanu,ji kita menesi planuoja gristi is anglijos.

Si suknute be schemu. Neriau ja ziuredama i nuotrauka. Stai ji


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 07, 22:35)
Si suknute be schemu. Neriau ja ziuredama i nuotrauka. Stai ji
user posted image



labai grazi suknyte,gaila kad be schemos blush2.gif imciausi nerti savo dukrytei,tik kad pradziamokslei dar turbut per didelis darbelis blush2.gif
Atsakyti
Aciū Ligvita pagalba,na man irgi nelabai patinkanerti be schemu,tai abejoju ar prisiversiu ar reikes bandyti ieskoti kitos sukneles su chema.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 07, 22:35)
Si suknute be schemu. Neriau ja ziuredama i nuotrauka. Stai ji

tokių suknelių krutinės man labai gražiai atrodo wub.gif su tais "karbatkais" biggrin.gif Tik nedrįstu klausti, kaip tai padaro blush2.gif
Atsakyti
sveikutes atsiprasau uz toki klausima ax.gif blush2.gif o kiek kainuotu tokia kriksto suknelyte pvz 6 men mergaitei? ruosiames krikstyt mazaja rugpjuti tai domiuosi smile.gif labai visu grazus darbeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas, kruopštukės 4u.gif Peržiūrėjau jūsų darbelius, tai superiniai ir ateinu su tokiu klausimuku, gal šių jūsų megztu suknyčių yra kur nors schemutės? Jei taip, tai prie kurios kategorijos ieškot? Nes ieškot po visas nelabai turiu laiko, o lb lb reikia suknutės ax.gif
Atsakyti

Januse, grazi suknute 4u.gif
Atsakyti
Na štai seniai žadėta, pagaliau iki galo sutvarkyta naujiena
Dar prie jos yra kepurytė su bryliukais, bet vakar mano kiniečiai smigo neprisiuve prie joa gėlės, tai gal truputi vėliau... smile.gif
user posted image
Ir šiek tiek detalių
Kepurytė
user posted image
Papuošimas žvakei
user posted image
Batukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 08, 06:35)
Na štai seniai žadėta, pagaliau iki galo sutvarkyta naujiena
Dar prie jos yra kepurytė su bryliukais, bet vakar mano kiniečiai smigo neprisiuve prie joa gėlės, tai gal truputi vėliau... smile.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

o suknyte ...... truksta zodziu, zavu, nepakartojama, skoninga ir t.t. ypac ta raudona spalva , raudonas kaspinas bigsmile.gif super tikra aguona wub.gif

nerealus tie tavo kinieciai lotuliukas.gif nepaleisk ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 08 liepos 2011 - 10:49
4u.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuttee-Agnesyte-aciu.. 4u.gif
laimuze-sauni suknele tuo rasteliu... thumbup.gif

mano nauja suknele-juostele-skraiste ir mamytei leidus pasirodau fotosesija... wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image

surmute-kacius-ir kt. kas ieksote tos ruzavos suknytes schemu-tai jos aprasymas buvo,as maciau temoje''vaikisku rubeliu schemos'',arba osinkoje,as turiu tik tokia virsaus schema,prisegu,gal kam pades... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 08 liepos 2011 - 15:47