Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Ligvita @ 2011 07 07, 00:04)

QUOTE(Ligvita @ 2011 07 07, 10:47)
Istikruju tai nusineria greit, bet va apdaila  doh.gif Vakar visa pusdieni tuos kaspinus varsciau, karpiau, klijavau... siandien ir ryt, jei mamyte nores,  gelytes nersiu ir siusiu.... brrr...
o cia rodausi, - mamyte palepino nuotraukomis

Nerealiai gražūs darbai 4u.gif Bet tempai pas jus tai thumbup.gif
Atsakyti

Viliutee
, Ligvita
SUPER darbeliai wub.gif doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 07 liepos 2011 - 12:08
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 06, 23:04)
Dar pora suknuciu



Nu tikrai Ligvita tempai greiti smile.gif grazios sitos suknutes 4u.gif saunuole
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilamka: 07 liepos 2011 - 12:56
QUOTE(Lace @ 2011 07 07, 05:35)

Ligvita, mane tai iš proto varo tavo mezgimo tempai, vos ne kasdien po naują grožį doh.gif Tu gal sandėliuke porą kiniečių laikai, kurios tau už ryžių lėkštę neria mirksiukas.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet ligvitos darbai nerealus as irgi juos stebiu ir visada zaviuosi wub.gif
Atsakyti
Ligvita, labai gražios foto. O ir užsakovai kokie blink.gif Kai namie turiu krepšinio ekspertą, nieks pro akis nepraslysta tongue.gif
Atsakyti
Prie visų jūsų gražių rūbelių parodysiu ir aš savo nertus - labai jau mėgstama ši suknutė mūsų mamyčių, dar vieną tokią neriu, tik ilgom rankovytėm ax.gif


user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 07, 14:14)
Ligvita, labai gražios foto. O ir užsakovai kokie  blink.gif Kai namie turiu krepšinio ekspertą, nieks pro akis nepraslysta  tongue.gif

oi zinok man paciai "dasilo" tik kai issiunciau drabuzelius. Bendravau su mamyte, ir visa laika galvojau, kodel man ta pavarde taip zinoma... Kadangi as sitoj srity ne eksperte... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(L@imužė @ 2011 07 07, 15:12)
Prie visų jūsų gražių rūbelių parodysiu ir aš savo nertus - labai jau mėgstama ši suknutė mūsų mamyčių, dar vieną tokią neriu, tik ilgom rankovytėm  ax.gif


man irgi labai labai grazi sita suknute... atrodo niekad neatsibostu tokia nert (kadangi nuneriau tik dvi tokias, tai dar svaigstu... smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(benomama @ 2011 07 07, 13:07)

Viliutee
, Ligvita
SUPER darbeliai wub.gif  doh.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

4u.gif

QUOTE(ilamka @ 2011 07 07, 13:55)
Nu tikrai Ligvita tempai greiti smile.gif grazios sitos suknutes 4u.gif saunuole


Aciu
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 07, 14:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet ligvitos darbai nerealus as irgi juos stebiu ir visada zaviuosi wub.gif

Aciu, aciu. Perduosiu balioneli kinieciams lotuliukas.gif (girdejau, kad jie jau bega is Lietuvos)
Atsakyti
Sveikos auksarankes, gal priimsit i bureli savo smile.gif iki siol neriau tik kepures ir tapukus, nesiryzau suknutemis uzsiimti smile.gif bet vis klienciu pageidavimai, prasymai, nu ir nutariau pameginti smile.gif pirmoji buvo ne krikstynu, bet taip toks bandymas wink.gif
pabandysiu pasirodyti Jusu teismui smile.gif o siuo metu jau neriu balta krikstynu suknute smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 07 07, 08:35)

Ligvita, mane tai iš proto varo tavo mezgimo tempai, vos ne kasdien po naują grožį doh.gif Tu gal sandėliuke porą kiniečių laikai, kurios tau už ryžių lėkštę neria  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Siandein grizus po darbo, uzsuksiu ausis kinieciams ir ryt, o gal sestadieni parodysiu dar viena naujiena. blyn, sestadieni jau atiduot reikia, o as antra savaite niekaip neprisiverciu kepures ir 4 geliu nunert... Suknute jau seniausiai guli ir manes tingines laukia geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 07 07, 16:34)
Siandein grizus po darbo, uzsuksiu ausis kinieciams ir ryt, o gal sestadieni parodysiu dar viena naujiena. blyn, sestadieni jau atiduot reikia, o as antra savaite niekaip neprisiverciu kepures ir 4 geliu nunert... Suknute jau seniausiai guli ir manes tingines laukia geda  blush2.gif

rimtai tu gal ne miegi jeigu dar ir speji valdiska darba dirbti blink.gif
Atsakyti
Krikštynų suknutė 2metų mergaitei:)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 07 liepos 2011 - 18:17
QUOTE(L@imužė @ 2011 07 07, 16:12)
Prie visų jūsų gražių rūbelių parodysiu ir aš savo nertus - labai jau mėgstama ši suknutė mūsų mamyčių, dar vieną tokią neriu, tik ilgom rankovytėm  ax.gif

kaip gražu wub.gif Kai viskas suderinta man wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti