Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Agnesyte-aciu... 4u.gif

krikstunoms nauja mano nerta suknyte-batukai-juostele siulai kid mochera... wub.gif
siemet sis rastas madingas,mezgu jau ne pirma tokia,tik is medvilnes,o dabar is mocheros... ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Jollyk,2011 07 05, 16:01]
Agnesyte-aciu... 4u.gif

krikstunoms nauja mano nerta suknyte-batukai-juostele siulai kid mochera... wub.gif
siemet sis rastas madingas,mezgu jau ne pirma tokia,tik is medvilnes,o dabar is mocheros... ax.gif

pasirodo ir is mocheros gaunasi graziai. 4u.gif ir labai lengvas nerinukas turetu gautis
Atsakyti
QUOTE(mikasta @ 2011 07 01, 16:15)
rodausi savo dukrelei nunerta kostiumeli krikstynoms

user posted image

mergaites gal galit kuri patarti kaip tokio modelio suknytes galus padalinti po lygiai,na tai yra kaip isdalinti mezgant apacia, man neissidalina, kad gautusi vienodi tie trikampiukai verysad.gif
Atsakyti
jau rodziau sukneliu temoj,kartu su mamytes suknele,o dabar nesu ten ,kur jai vieta smile.gif

user posted image
Papildyta:
ir ka tik iskepta smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 06 liepos 2011 - 19:28
Viliutee-aciu 4u.gif
labai lengvos ir grazios ir tavo mocherinukes.. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 07 05, 17:01)
krikstunoms nauja mano nerta suknyte-batukai-juostele siulai kid mochera... wub.gif
siemet sis rastas madingas,mezgu jau ne pirma tokia,tik is medvilnes,o dabar is mocheros... ax.gif

Jei ne viršus suknelės, galima pagalvoti jog iš nertų siūlų apačia. Labai dailiai atrodo 4u.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 06, 21:30)
ir ka tik iskepta smile.gif

Super kaip gražu thumbup.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar pora suknuciu
user posted image
user posted image

galutinis variantas greiciausiai bus toks
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vilutee, man ta pirmoji labai graži wub.gif wub.gif

Ligvita, mane tai iš proto varo tavo mezgimo tempai, vos ne kasdien po naują grožį doh.gif Tu gal sandėliuke porą kiniečių laikai, kurios tau už ryžių lėkštę neria mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 07 06, 19:30)
jau rodziau sukneliu temoj,kartu su mamytes suknele,o dabar nesu ten ,kur jai vieta smile.gif

user posted image
Papildyta:




labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 07 07, 08:35)
Vilutee, man ta pirmoji labai graži wub.gif  wub.gif

Ligvita, mane tai iš proto varo tavo mezgimo tempai, vos ne kasdien po naują grožį doh.gif Tu gal sandėliuke porą kiniečių laikai, kurios tau už ryžių lėkštę neria  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Istikruju tai nusineria greit, bet va apdaila doh.gif Vakar visa pusdieni tuos kaspinus varsciau, karpiau, klijavau... siandien ir ryt, jei mamyte nores, gelytes nersiu ir siusiu.... brrr...

o cia rodausi, - mamyte palepino nuotraukomis
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti