Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(odeta123 @ 2011 07 03, 21:38)

Miela suknele thumbup.gif . Nu koks grazus man tas sijono rastelis wub.gif wub.gif .... O cia sijono apacia apnerta sidabriniu siuliuku, kaip idomu bigsmile.gif
Atsakyti
krikšto komplektėlis mergytei
user posted image

krikšto rūbeliai berniukui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 07 04, 09:51)
Miela suknele  thumbup.gif . Nu koks grazus man tas sijono rastelis  wub.gif  wub.gif .... O cia sijono apacia apnerta sidabriniu siuliuku, kaip idomu  bigsmile.gif

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip taip sidabrinis,tik dienos sviesoje nematyti to zvilgejimo:(
Atsakyti
vakare.lt-aciu uz gazius zodzius... 4u.gif
zuviukas-abu komplekteliai l.grazus... 4u.gif
odeta labai graziai gavosi... 4u.gif

kelios kriksto sukneles ant modeliuku... ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 07 04, 11:37)
krikšto komplektėlis mergytei
user posted image

krikšto rūbeliai berniukui
user posted image



Labai grazi suknele mergytei, t.y. visas komplektelis, kur man galima butu gauti tokios sukneles schemute?
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 07 03, 22:38)

QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 07 04, 12:37)

QUOTE(Jollyk @ 2011 07 04, 16:49)

QUOTE(Ligvita @ 2011 07 04, 21:51)

komplektukai super kokio grožio wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Atsiprašau jei jau buvo toks klausimas ar kažkurioj temoj, bet labai reikėtų žvakės papuošimo schemos. Dėkui iš anksto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(indre95 @ 2011 07 05, 09:56)
Sveikos. Atsiprašau jei jau buvo toks klausimas ar kažkurioj temoj, bet labai reikėtų žvakės papuošimo schemos. Dėkui iš anksto wink.gif


Aš pagal servetėlės schemutę nunėriau, dar pagražinimui kaspinėlį įrišiu ir matysim, kaip atrodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 07 05, 11:00)
Aš pagal servetėlės schemutę nunėriau, dar pagražinimui kaspinėlį įrišiu ir matysim, kaip atrodys  ax.gif

Kai nunersit, būtų smagu pamatyti rezultatą ir schemutę, pagal kurią nėrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indre95 @ 2011 07 05, 10:56)
Sveikos. Atsiprašau jei jau buvo toks klausimas ar kažkurioj temoj, bet labai reikėtų žvakės papuošimo schemos. Dėkui iš anksto wink.gif

paprasciausia servetele apvalia paimkit schema ir nerkit ir viskas bus ok smile.gif
Atsakyti