Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

user posted image

(Nuotrauka iš interneto)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 16 birželio 2011 - 16:55
Sveikos mergaites, o sakykit ir kokiu siuliuku geriausia nerti leliukui kriksto suknyte?? Ar is MAXI siuliuku nebutu sunkoka? Gal kas is ju esat nerusi g.gif g.gif g.gif g.gif .Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čyzzz @ 2011 06 16, 22:31)
Sveikos mergaites, o sakykit ir kokiu siuliuku geriausia nerti leliukui kriksto suknyte?? Ar is MAXI siuliuku nebutu sunkoka?  Gal kas is ju esat nerusi g.gif  g.gif  g.gif  g.gif .Aciu  4u.gif

as tai is lietuviskos Vernito medvilnes tokiems maziukams neriu ir mezgu - jie minksti, svelnus, lengvi ir labai labai balti. Maxi man siek tiek kietesni ir siurkstoki (labiau tinka, kai nori pusta suknele padaryti). Dar panasus i Vernito yra italiski tokie siuliukai, bet nebepamenu pavadinimo tiksliai - plonuciai ir irgi tokie pat minksti ir balti. smile.gif
Stai sitos virsusmegztas virbalais is Vernito, o apacia nerta is tu italisku (virsus storesniais siulais, nes mezgimui siek tiek reikia storesniu, o apacia nerta vaseliu is plonesniu). baltumas ir siulas visiskai nesiskiria - atrodo, kaip tie patys siulai

user posted image

sita taip pat is Vernito, tik skraiste ir skrybelaite is Maxi (baltumas labai panasus), nes reikejo stangresniu siulu skraistei ir skrybelei

user posted image

O cia berniukui is tu paciu Vernito virbalais
user posted image
user posted image

O cia is Summer siulai megzta virbalais (vaseliu nerti man jie per stori), bet siulas su viskoze, graziai krenta ir blizgesi turi

user posted image

O cia dar tokie rusiski "Malva" siuliukai man labai faini - medvilne su viskoze ir sukimas toks siek tiek "garbanotas", tai tokie sventiski su blizgesiu atrodo, kai nusineria

user posted image

Va cia is Maxi, kai noreta pustuma isgauti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 17 birželio 2011 - 08:43
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 07:23)
as tai is lietuviskos Vernito medvilnes tokiems maziukams neriu ir mezgu - jie minksti, svelnus, lengvi ir labai labai balti. Maxi man siek tiek siurkstoki (labiau tinka, kai nori pusta suknele padaryti). Dar panasus i Vernito yra italiski tokie siuliukai, bet nebepamenu pavadinimo tiksliai - plonuciai ir irgi tokie pat minksti ir balti. smile.gif

Gal Filetta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 17 birželio 2011 - 08:31
QUOTE(tute28 @ 2011 06 17, 09:29)
Gal Filetta?

Jetus, nepamenu, ismeciau jau ta etikete, tik zinau, kad italiski, etikete su zydra spalva blush2.gif , is matymo atpazinciau, tik vat nepamenu pavadinimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 17 birželio 2011 - 08:56
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 09:23)
Va cia is Maxi, kai noreta pustuma isgauti

user posted image

Oho kokie groziai eina sau kaip grazu bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif nu saunuole mamyte super. Noriu va sitokios suknytes dvieju men. lelytei, ziuriu, kad su maxi siuliukais nerta irgi graziai ziurisi wub.gif , o jei as nunerusi dar isplovusi isskalausiu su minkstikliu, manau ji turetu paminksteti g.gif

Dar klausimukas, jei butu imanoma parasykit kiek tas krastelio rastelis gaunasi cm. nezinau kokio ilgio nert, kad nebutu per ilga g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čyzzz @ 2011 06 17, 10:33)
Oho kokie groziai eina sau kaip grazu  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif nu saunuole mamyte super. Noriu va sitokios suknytes dvieju men. lelytei, ziuriu, kad su maxi siuliukais nerta irgi graziai ziurisi  wub.gif , o jei as nunerusi dar isplovusi isskalausiu su minkstikliu, manau ji turetu paminksteti  g.gif

Dar klausimukas, jei butu imanoma parasykit kiek tas krastelio rastelis gaunasi cm. nezinau kokio ilgio nert, kad nebutu per ilga  g.gif  Aciu  4u.gif


dekui uz grazu zodi mano darbui, tai ne mano kurta suknute, jos N-tasis "klonas" , kurios originalas kazkokiam uzsienietiskam internete klaidziojanciam zurnale, osinkoje tokia pat neria online, tai nesudetinga bus manau nunerti smile.gif. Neriau ja pernai vienai mergytei, tai net nepamenu kokio ji dydzio ar ismatavimu, tiesiog jos neturiu, kad pamatuoti.... O Maxi kazkiek paminksteja, jei isskalbi, zinoma....
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 11:27)
dekui uz grazu zodi mano darbui, tai ne mano kurta suknute, jos N-tasis "klonas" , kurios originalas kazkokiam uzsienietiskam internete klaidziojanciam zurnale, osinkoje tokia pat neria online, tai nesudetinga bus manau nunerti smile.gif. Neriau ja pernai vienai mergytei, tai net nepamenu kokio ji dydzio ar ismatavimu, tiesiog jos neturiu, kad pamatuoti.... O Maxi kazkiek paminksteja, jei isskalbi, zinoma....

labai Jums aciu uz issamius atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Kad nepasimestų mirksiukas.gif

Ankstesnė tema
Atsakyti
Komplektukas krikštynoms su skraistele


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 09:23)
O cia is Summer siulai megzta virbalais (vaseliu nerti man jie per stori), bet siulas su viskoze, graziai krenta ir blizgesi turi

user posted image



villyte - visi darbeliai neapsakomai gražūs thumbup.gif
o sakykit, gal galėtumėt pasidalinti kaip šitą komplektuką mezgėt? Schema ar aprašymą... Aš savo pipirui noriu nusimegzti/nusinerti rūbelius krikštynoms, bet niekaip neišsirenku. O va šitas Jūsų darbas man LAAAAABAAI patiko...

Ir dar, kaip Jūs klynuką darot? Išimat kažkiek akių? Gal galit parašyti, pavyzdžiui kiek sakykim užsidedat klešnytei ir paskui kiek/kaip išleidžiat.

Iš anksto dėkoju!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurka: 18 birželio 2011 - 09:24
cia suknute dar be "tiuningo"
user posted image
La Perla pagyru temoj prase schemos, dedu ja cia
neriau pagal sia servetele
user posted image
user posted image
Atsakyti