Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

Chuliganka- menesio destymas knygoje Katelnikovos - pasivadina burimo pamokos su marija lenormand- ten ji tik rusu kalba, bet toks kaip vadovelis, tai ten praktiskai visi metimai sios burejos surasyti ir paaiskinti. Nes menesio tas metimas, nzn kaip cia zodziu but paaiskinti, nes daug kortu reikia isdestyti. ir 7 vadinami ,,namai'' po tris kortas. kurios apsupa klausiantiji. Tai jei rimtai dometis situo, tai pradeti reiketu nuo sios knygos. Labai gera knyga. Ten ir laikas, kuri galima suzinoti, kada tiksliai, ir yra metimai zmogui surasti, nu daug zodziu...Zodiake as ta knyga pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu klausimą... Kodėl tokia, atrodytų, teigiama korta kaip 9 Puokštė kai kur pateikiama kaip neigiama??? Tai kažkokia korektūros klaida ar kaip?

Cituoju: "9 – puokšte ( neigiama ; oro stichija ; silta ir sausa ; Saule ; birzelio 12-21d. ) "



Pvz.: http://oculus.blogas...-kortos-12.html

http://bureja1.myliv...9...=968&page=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joli Dragon: 20 balandžio 2012 - 00:09
Manau, kad čia tiesiog klaidelė. Nė vienam iš mano skaitytų šaltinių 'puokštė' nebuvo įvardinta kaip neigiama. Kaip tik, ji viena iš tų teigiamiausių 4u.gif
O šitie nuorodose pateikti aprašymai man atrodo ne itin naudingi ir nieko per daug nesakantys. Pati naudoju šitą reikšmių sarašėlį (anglų k.): Lenormand dictionary

Papildyta:
Ir dar, 'mėnulis' man irgi niekaip ne neigiamas. g.gif
O apskritai, labai priklauso nuo situacijos. Pavyzdžiui, 'šluota' tose Joli Dragon nuorodose igi įvardijama kaip neigiama. Na taip, barniai.. Bet man dažniausiai ji kalba apie saksualumą ir seksą (kartais šiaip fizinį darbą ar veiksmą), ko irgi nepavadinčiau neigiamu dalyku biggrin.gif

Šiandien klausiau apie tolesnius santykius:
žvaigždės - inkaras - vyras - moteris - kalnas

Kaip ir aišku, bet būtų įdomu išgirst ir kitų būrėjų interpretacijas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 20 balandžio 2012 - 14:33
QUOTE(Chuliganka @ 2012 04 20, 15:32)
Manau, kad čia tiesiog klaidelė. Nė vienam iš mano skaitytų šaltinių 'puokštė' nebuvo įvardinta kaip neigiama. Kaip tik, ji viena iš tų teigiamiausių  4u.gif
O šitie nuorodose pateikti aprašymai man atrodo ne itin naudingi ir nieko per daug nesakantys. Pati naudoju šitą reikšmių sarašėlį (anglų k.): Lenormand dictionary

Papildyta:
Ir dar, 'mėnulis' man irgi niekaip ne neigiamas.  g.gif
O apskritai, labai priklauso nuo situacijos. Pavyzdžiui, 'šluota' tose Joli Dragon nuorodose igi įvardijama kaip neigiama. Na taip, barniai.. Bet man dažniausiai ji kalba apie saksualumą ir seksą (kartais šiaip fizinį darbą ar veiksmą), ko irgi nepavadinčiau neigiamu dalyku biggrin.gif

Šiandien klausiau apie tolesnius santykius:
žvaigždės - inkaras - vyras - moteris - kalnas

Kaip ir aišku, bet būtų įdomu išgirst ir kitų būrėjų interpretacijas 4u.gif




cia tu ta destina darei, kur pasivadina kelias? ta prasme isdestai 5 kortas, pirma reiskia klausimo priesistore, netolima praeitis, antra- tavo galimybes su siuo klausimu susijusio, trecia tavo arba klausimo charakteristika, ketvirta- planai, norai ir penkta- ateitis, galutinis reultatas? nes jei klausimas apie tolimesnius santykius su tokiu ar anokiu vyru, tada kalnas reiskia kad nera siems santykiams perspektyvu ir vyrauja tarp dvieju zmoniu didele nesupratimo vienas kito siena. Kitaip tariant sie santykiai neturi ateities. Sie zmones vienas kito nesupranta ir nesupras.
del sluotos- kas liecia seksa ir seksualuma, tai si simbolika priklauso ne sluotai, o gyvatei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 20 balandžio 2012 - 16:16
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 20, 17:11)
cia tu ta destina darei, kur pasivadina kelias? ta prasme isdestai 5 kortas, pirma reiskia klausimo priesistore, netolima praeitis, antra- tavo galimybes su siuo klausimu susijusio, trecia tavo arba klausimo charakteristika, ketvirta- planai, norai ir penkta- ateitis, galutinis reultatas? nes jei klausimas apie tolimesnius santykius su tokiu ar anokiu vyru, tada kalnas reiskia kad nera siems santykiams perspektyvu ir vyrauja tarp dvieju zmoniu didele nesupratimo vienas kito siena. Kitaip tariant sie santykiai neturi ateities. Sie zmones vienas kito nesupranta ir nesupras.
del sluotos- kas liecia seksa ir seksualuma, tai si simbolika priklauso ne sluotai, o gyvatei smile.gif

Aš paprastai naudoju Sylvie Steinbach 'no layout' metodą. Dėlioju taip:
a ) Arba traukiu iš paskleistos kaladės po vieną, kol randu kortą-raktą, tada dar 2-3 ištraukiu, kad turėčiau 5-7 kortas su raktine per vidurį;
b ) arba suformulavusi klausimą ir numačius raktinę kortą gerai išmaišau kaladę ir tiesiog paskleidžiu ją atverstą. Analizuoju po 2-3 kortas iš abiejų raktinės kortos pusių.

Taip kad, dažniausiai atskiroms kortoms kažkokios prasmės nepaskiriu.

Dar dėl smileysex.gif , kažkur radau, kad ir lelija jį rodo. Bet gal labiau tai apie seksualinį gyvenimą apskritai rolleyes.gif
Gyvatė man dažniausiai rodo bėdas, problemas, nemalonumus. O kartais drauges ar kitas moteris! nail.gif biggrin.gif Nors esu užtikusi ir seksualumo reikšmę. Beje, kažkur skaičiau, kad dar ji simbolizuoja žmoną! Taip pat kaip lokys - teisėtą vyrą biggrin.gif

O 'kelio' dėlionės nežinojau. Dėkui, reikės išbandyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 20 balandžio 2012 - 21:36
oho,kaip įdomiai.. tai kur tada tiesa,jei tokios skirtingos reikšmės ir aiškinimai? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 21, 09:14)
oho,kaip įdomiai.. tai kur tada tiesa,jei tokios skirtingos reikšmės ir aiškinimai? ohmy.gif

Gal klausimo specifikoje, aplink krentančiose kortose ir mediumo intuicijoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joli Dragon @ 2012 04 20, 01:09)
Mergaitės, turiu klausimą... Kodėl tokia, atrodytų, teigiama korta kaip 9 Puokštė kai kur pateikiama kaip neigiama??? Tai kažkokia korektūros klaida ar kaip?



tikrai teigiama:)
tik kartais gali rodyti tustybe

QUOTE(Katarinka @ 2012 04 20, 17:11)
del sluotos- kas liecia seksa ir seksualuma, tai si simbolika priklauso ne sluotai, o gyvatei smile.gif


ir gyvate, ir sluota gali rodyti seksualine energija. o sluota su bokstu... nezmoniska aistra smile.gif taip pat ir gyvate+sluota ta pati. ziurkes+gyvate "nestandartinius" (svelniai tariant) seksualinius potraukius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chuliganka @ 2012 04 20, 15:32)

Šiandien klausiau apie tolesnius santykius:
žvaigždės - inkaras - vyras - moteris - kalnas



klausiancioji turi aiskia vizija, kaip turi atrodyti santykiai. Vyro ir Moters kortos reiskia svarbius zmones siuose santykiuose. taigi, jei klausia moteris, akivaizdu, kad jai labai rupi vyras, bet yra ir moteris. ar tai kita moteris (meiluze ar pan), ar klausianciajai tiesiog svarbi moteris (mama, sese, drauge - zodziu ta, i kurios nuomone atsizvelgia ar kurios itaka jaucia ir priima) jums tikriausiai aisku jei buriate ne siaip, o del realios situacijos. arba jei buriate kazkam, reiketu traukti papildoma korta (kad nustatytumem kokie santykiai sieja su ta moterimi ir kodel ji cia iskrito). o kalnai rodo kliutis santykiuose. ar santykiai pavyks, ar vis delto nutruks velgi - patarciau traukti papildoma patikslinancia korta. kalnai nenurodo baigtinio rezultato (kaip dalgis, karstas ar pan), o tik kliutis ir sunkumus santykiuose
Atsakyti
po darbų ir aš prisėdau prie kortų smile.gif

uždaviau klausimą apie santykių su vyriškiu perspektyvas.
Iškrito-
laiškas, laivas, puokštė,parkas ir vaikas.
Dar traukiau papildomą kortą-iškrito Širdis
pati interpretavau vienaip,bet įdomu,ką pasakys patyrusios,nes aš tik pradinukė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 21 balandžio 2012 - 15:55
QUOTE(malram @ 2012 04 21, 16:46)
po darbų ir aš prisėdau prie kortų smile.gif

uždaviau klausimą apie santykių su vyriškiu perspektyvas.
Iškrito-
laiškas, laivas, puokštė,parkas ir vaikas.
Dar traukiau papildomą kortą-iškrito Širdis
pati interpretavau vienaip,bet įdomu,ką pasakys patyrusios,nes aš tik pradinukė smile.gif


labai idomi delione:) jei jusu neskiria atstumas ir virtualus bendravimas, tokiu atveju siuo metu santykiai malonus, bet meiles nera. parkas ir puokste rodo, kad giliu jausmu nera. bet laivas rodo letoka, bet stabilu jausmu vystymosi galimybe ir kadangi istraukete papildoma sirdi, tai link to ir augs esami jausmai. tokiu atveju prasides naujas etapas Jusu gyvenime
Atsakyti
klausiau ar vyras turi meiluze?
Iskrito sios kortos
Puokste+namas+menlulis.
Atsakyti
ačiū Vi-vian, manau,kad tiesos tame yra, nes man vis rodo naują pradžią..
apskritai, kai dėlioju tą didžiąją dėlionę, mano korta visada iškrenta pačiame gale, t.y. tarytum viskas yra praeityje, virš galvos vis būna Saulė ar pan. teigiama korta, apačioje permainas koks laivas rodo, ar raitelis, ar dar kas panašaus..tarytum ateities dar nėra, lyg kažkas naujo..gal galėtumėte pakomentuoti? mano gyvenime tikrai vyksta daug permainų, ir asmeninių ir profesinių.

Sunrise, aš tikrai menka aiškintoja, bet galvočiau, kad jūsų namuose kaip ir viskas gerai, o gal čia per mažai kortų? ką patyrusios pasakys?
Atsakyti