Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Obelėlė @ 2012 03 06, 18:07)
Gal zinote, kur galeciau pasiskaityti apie burimo budus? kaip atrodo cigoniskas, piramides deliojimo budai?



siulyciau apsilankyti parduotuveje zodiakas- ten viska jums paaiskins. nes cia jau visas mokymas gaunasi. cigonu taboras ir piramide budingi tarologijai, o cigonu kryzius- lenormand. Tai cia nuo poreikiu- as tai asmeniskai ieskociau cia bendraminciu- pradejusiu burti ir turinciu jau patirties kazkokios- kad galeciau pasidalinti savo patirtimi ir gauti naujos. Burejas burejui reikalingas- sau gi neissibursi taip, kaip tau isburtu kitas tai mokantis zmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 21, 13:38)
Sveikos,
padeti man interpteruoti sias kortas: dalgis, saule, gandras.
Ka tai galetu reiksti klausime kas manes laukia per ateinanti menesi.
Kaip suprantu vyks kazkokios permainos ir jos turetu buti geros (saule), bet ka reiskia dalgis, juk ji bloga korta? ar jas reiktu skaityti kaip netolimoje praeityje buve nemalonus ivykiai jau pasitrauke, pradejo sviesti saule, kuri atnes daug sviesiu dienu,o gandras?
Atsiprasau, jei nusisnekejau, bet as tik mokausi  blush2.gif


is triju kortu nelabai suzinosi kas taves laukia ateinanti menesi, nes menesiui lenormand siulo visai kitoki metima ir tikrai ne is triju kortu- cia galima interpetuoti, kad praeity buvo kazkokie skausmingi ivykiai, kurie pakankamai sukrete ir atnese nemalonumu, nemazi praradimai, nuoskaudos. Saule- dabartis- gyvenimas keiciasi i gera, jums fortuna sypsosi ir naudokites sia proga bei imkite viska, ka jums siulo gyvenimas-dabartis ir likimas jusu puseje- ateitis gandrai- jusu laukia pokyciai i gera, nauji projektai, galimybes, pasiteisine lukesciai- bet kokiu atveju sulauksite teigiamu naujienu, galima ir kelione i uzsieni - bet tai atsiprasau- o apie ka klausimas buvo????
nes kortos reikia klausti konkreciai- darbas, meile, finansai, kas jums rupi? bo iskris bele kaip ir interpretuoti galesit iki pazaliavimo. Ir cia ne menesiui burimas o siaip vieno klausimo atsakymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 06 kovo 2012 - 18:45
sveikos, aš irgi tik pradedu,kai kas lyg ir aišku,bet..norisi,kad ir kiti savo nuomonę pasakytų, būčiau labai dėkinga.

Pradėjau nuo paprastų,gyvenimiškų dalykų-klausiau apie savo jausmų perspektyvas.

1. Ar mano mylimas žogus pagaliau priims sprendimą- kryžkelė ,namas ir žiedas. Kitą dieną bandžiau su tuo pačiu klausimu, gal kiek kitaip pakreipusi, ar greit priims sprendimą- dalgis, širdis, raktas.

2. galiausiai-ar įvyks santuoka, tai tokios kortos - žiedas, vyras ir parkas.. wub.gif


Labai prašau nusimanančiųjų įvertinti tuos kortų derinius,įdomu, ar aš suvokiau jas bent panašiai.ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 02, 17:54)
sveikos, aš irgi tik pradedu,kai kas lyg ir aišku,bet..norisi,kad ir kiti savo nuomonę pasakytų, būčiau labai dėkinga.

Pradėjau nuo paprastų,gyvenimiškų dalykų-klausiau apie savo jausmų perspektyvas.

1. Ar mano mylimas žogus pagaliau priims sprendimą- kryžkelė ,namas ir žiedas. Kitą dieną bandžiau su tuo pačiu klausimu, gal kiek kitaip pakreipusi, ar greit priims sprendimą- dalgis, širdis, raktas.

2. galiausiai-ar įvyks santuoka, tai tokios kortos - žiedas, vyras ir parkas..  wub.gif
Labai prašau nusimanančiųjų įvertinti tuos kortų derinius,įdomu, ar aš suvokiau jas bent panašiai.ačiū  mirksiukas.gif



Del to paties klausimo geriau ziureti pirmaji kritima, manyciau jis yra pats informatyviausias ir tiksliausias. Kiti gali buti ne tokie tikslus nes vis nenurimot, vis deliojot kortas del santykiu ir gali rodyti jau jusu pacios emocijas ir troskimus. Taigi pirmasis kritimas rodo butent, kad apsisprendimas bus jusu naudai. Tai stabilumas ir sajunga, seimos kurimas ir santuoka.
Ka sako jusu pacios sirdis? Manyciau kaip jus jauciates del to burimo, tokia ir yra tikroji tiesa.
g.gif
Atsakyti
aš tą patį pagalvojau, ką jūs parašėt smile.gif bet, sakau, gal ką noriu, tą ir matau, gal kiti ne pro rožinius akinius pažiūrės smile.gif
ačiū
Atsakyti
Sveikutes, kaip sekasi draugaut su kortom? biggrin.gif

Gal yra norinčių padeti man interpteruoti sias kortas: Žuvys, Lokys, Dobilas.
Ka tai galetu reiksti klausime, kas manes laukia per si menesi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 04 02, 22:22)
Sveikutes, kaip sekasi draugaut su kortom? biggrin.gif

Gal yra norinčių padeti man interpteruoti sias kortas: Žuvys, Lokys, Dobilas.
Ka tai galetu reiksti klausime, kas manes laukia per si menesi? smile.gif

Hmm, aš savaitei 7 kortas metu, o tu nori visą mėnesį iš trijų kortų išskaityt? Mesčiau bent jau 5, kad būtų daugiau informacijos mirksiukas.gif
Kiek aš kortas išmanau ir suprantu, galėčiau pasakyt tik tiek, kad ateinantį mėnesį nusimato nedidelė sėkmė finansiniuose reikaluose. Tai gali būti algos pakėlimas, premija, sėkmingas sandėris ar pan. - kažkas, kas duos piniginę naudą.
Tikiuosi kitos 'varažnykės' pataisys ar papildys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2012 04 03, 02:16)
Hmm, aš savaitei 7 kortas metu, o tu nori visą mėnesį iš trijų kortų išskaityt? Mesčiau bent jau 5, kad būtų daugiau informacijos mirksiukas.gif
Kiek aš kortas išmanau ir suprantu, galėčiau pasakyt tik tiek, kad ateinantį mėnesį nusimato nedidelė sėkmė finansiniuose reikaluose. Tai gali būti algos pakėlimas, premija, sėkmingas sandėris ar pan. - kažkas, kas duos piniginę naudą.
Tikiuosi kitos 'varažnykės' pataisys ar papildys 4u.gif



as sutinku, kad kazkaip merginos netinkamai menesiui kortas meta- lenormand yra atskiras metimas menesiui, tikrai ne is triju kortu. O cia tai laukia sponsoriavimas, kazkas skirs pinigu, mecenuos, parems, galbut remejas, galbut premija, ir mokesite pasinaudoti suteikta galimybe padidinti savo pajamas arba palankia situacija pinigams. Atsiras tam sansas. Dar nelabai matau logikos triju kortu metime, kadangi siaip jau jei tris meti, pirma rodo praeiti, antra rodo dabarti ir trecia rodo ateiti. Tai koks gi buvo klausimas?
Papildyta:
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 03, 12:06)
as sutinku, kad kazkaip merginos netinkamai menesiui kortas meta- lenormand yra atskiras metimas menesiui, tikrai ne is triju kortu. O cia tai laukia sponsoriavimas, kazkas skirs pinigu, mecenuos, parems, galbut remejas, galbut premija,  ir mokesite pasinaudoti suteikta galimybe padidinti savo pajamas arba palankia situacija pinigams. Atsiras tam sansas. Dar nelabai matau logikos triju kortu metime, kadangi siaip jau jei tris meti, pirma rodo praeiti, antra rodo dabarti ir trecia rodo ateiti. Tai koks gi buvo klausimas?

tiesa, dar norejau paklausti, kaip tu tas 7 kortas savaitei destai? taro tai zinau sita destyma, lenormando po 3 kortas, kryzius, suderinamumas, dar ten kruva, menesiui, metams astrologinis, o va nieko nzn apie tuos 7- kokia tvarka juos dedi? kiekviena is dienu ir yra tos 7 kortos? ta prasme, 1- pirmadienis, 2- antradienis? Jei busi etery ir pasidalinsi, lb but malonu smile.gif labai noretusi pasikonsultuoti ir pasidalinti patirtimi su kazkiek jau tuo uzsiimanciu zmogumi smile.gif
is anksto aciu
Atsakyti
merginos o gal turit informacijos ar kazkokia nuoroda pasidslint , kur galeciau pasimokyt su lenormand kortom nustatyt laika
na tarkim noriu suzinot kada gausiu darba, kada istekesiu arba kada imtis to ar ano...
4u.gif
Atsakyti
Mirabella,
gal pagelbes si info?

QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 17, 22:41)
raitelis ir dobilas - kelios dienos
kryzius - apie 2 sav
menulis, puokste - apie menesi
saule - apie metus
laivas, namas, bokstas, medis, inkaras ir pan - laabai ilgi laikotarpiai, gali buti visas gyvenimas

Papildyta:
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 17, 22:43)
bet siaip, jei noretumete paziureti konkretu laikotarpi, tai geriausia ta korta istraukti kaip signifikatoriu ir ja padeti ant stalo, o tada jau is likusiu 35 kortu traukti kiek jus norite:)

pvz, norite suzinoti, kas jus lauka per menesi nuo siandien. surandate kaladeje menuli, dedate ant stalo. ismaisote kalade ir traukiate kortas. tada matysite konkretaus laikotarpio ivykius

Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 03, 12:11)
tiesa, dar norejau paklausti, kaip tu tas 7 kortas savaitei destai? taro tai zinau sita destyma, lenormando po 3 kortas, kryzius, suderinamumas, dar ten kruva, menesiui, metams astrologinis, o va nieko nzn apie tuos 7- kokia tvarka juos dedi? kiekviena is dienu ir yra tos 7 kortos? ta prasme, 1- pirmadienis, 2- antradienis? Jei busi etery ir pasidalinsi, lb but malonu smile.gif labai noretusi pasikonsultuoti ir pasidalinti patirtimi su kazkiek jau tuo uzsiimanciu zmogumi smile.gif
is anksto aciu

Aš tas 7 kortas tiesiog traukiu paprastai iš paskleistos kaladės. Ir interpretuoju apjungdama, kartais ir atskirai skaitau kokią vieną kitą. Taip jos man nusako 1-3 ryškesnius savaitės įvykius ar nuotaikas. Bloguose mačiau interpretuojant padieniui (1-P, 2-A, 3-T...), bet man kortos taip tada visai neatitinka. Prieš tai traukdavau 5, bet visgi nusprendžiau, kad 7 tikslesnės informacijos suteikia ax.gif
O kaip atrodo mėnesio dėstymas? Kažkaip niekur nesu sutikusi.. g.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2012 04 03, 12:29)
merginos o gal turit informacijos ar kazkokia nuoroda pasidslint , kur galeciau pasimokyt su lenormand kortom nustatyt laika
na tarkim noriu suzinot kada gausiu darba, kada istekesiu arba kada imtis to ar ano...
4u.gif

Turėjau išsisaugojusi nuorodą, kur buvo labai gerai kortos aprašytos, ir laikai nurodyti, bet to blogo autorė ištrynė tą įrašą verysad.gif Tad galiu parekomenduoti tik Sylvie Steinbach knygą The Secrets of the Lenormand Oracle, pagal ją kiekviena korta nusako tam tikrą laiką. Pati būtent nuo šitos knygos pradėjau su kortom draugauti 4u.gif
Atsakyti
Auksaranke7, Chuliganka,

aciu merginos, dabar kolkas knygos dar nepirksiu, bet reiks uzsirasyti gyvenime gal prisireiks

idomiai man pranasystes pildosi... dazniausiai kortos pasako tiesa, bet didelem valios pastangom kai kruiuos ivykius ir rezultatus kartais pakeiciu (tik nezinau ar man tai iseina i nauda ar ne)

visa tai man didziule misle bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti