Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 21, 12:38)
Sveikos,
padeti man interpteruoti sias kortas: dalgis, saule, gandras.
Ka tai galetu reiksti klausime kas manes laukia per ateinanti menesi.
Kaip suprantu vyks kazkokios permainos ir jos turetu buti geros (saule), bet ka reiskia dalgis, juk ji bloga korta? ar jas reiktu skaityti kaip netolimoje praeityje buve nemalonus ivykiai jau pasitrauke, pradejo sviesti saule, kuri atnes daug sviesiu dienu,o gandras?
Atsiprasau, jei nusisnekejau, bet as tik mokausi  blush2.gif

As tai gal vietoj jusu traukciau dar 1 korta ivykiu apibendrinimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 21, 13:38)
Sveikos,
padeti man interpteruoti sias kortas: dalgis, saule, gandras.
Ka tai galetu reiksti klausime kas manes laukia per ateinanti menesi.
Kaip suprantu vyks kazkokios permainos ir jos turetu buti geros (saule), bet ka reiskia dalgis, juk ji bloga korta? ar jas reiktu skaityti kaip netolimoje praeityje buve nemalonus ivykiai jau pasitrauke, pradejo sviesti saule, kuri atnes daug sviesiu dienu,o gandras?
Atsiprasau, jei nusisnekejau, bet as tik mokausi  blush2.gif



per ateinanti menesi atsitiks kazkas staigaus, netiketo, bet tai iseis Jums i nauda ir duos teigiamu pokyciu. tai bus nauja gera pradzia. kad suzinotumete, kokius reikalus rodo dalgis, reikejo traukti papildoma korta, bet ne dabar, nes jau per velu. tai gali rodyti staigu, netiketa santykiu nutraukima, o taip pat gali rodyti chirurgine intervencija (kad ir grozio proceduras). vienareiksmiskai tai suteiks Jums laimes ir atvers naujas galimybes
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2012 02 21, 15:54)
As tai gal vietoj jusu traukciau dar 1 korta ivykiu apibendrinimui  g.gif


Apibendrinimui iskrito suo. g.gif
Atsakyti
Ar manes kortos neklauso, ar situacija taip greit gali pasikeisti. vakar vakare ismeciau kortas, kad nusakytu keliu dienu ateiti, tai rode vien blogas kortas, o siandien paklausus apie kas laukia per ateinancias kelias dienas- iskrito labai geros, sekmes kortos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 22, 10:56)
Ar manes kortos neklauso, ar situacija taip greit gali pasikeisti. vakar vakare ismeciau kortas, kad nusakytu keliu dienu ateiti, tai rode vien blogas kortas, o siandien paklausus apie kas laukia per ateinancias kelias dienas- iskrito labai geros, sekmes kortos  g.gif


O buvo kazkokiu esminiu ivykiu, kad taip pasikeistu parodymai? Tiesa, kortas itakoja ir musu emocine busena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2012 02 22, 15:25)
O buvo kazkokiu esminiu ivykiu, kad taip pasikeistu parodymai? Tiesa, kortas itakoja ir musu emocine busena. 4u.gif


Ne, tikrai nebuvo jokiu esminiu ivykiu, tik as gerai pailsejau, issimiegojau ax.gif Tai tikriausiai bus mano emocine busena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 22, 11:56)
Ar manes kortos neklauso, ar situacija taip greit gali pasikeisti. vakar vakare ismeciau kortas, kad nusakytu keliu dienu ateiti, tai rode vien blogas kortas, o siandien paklausus apie kas laukia per ateinancias kelias dienas- iskrito labai geros, sekmes kortos  g.gif


per daznai klausinejate to paties. jei klausite to paties klausimo, nes atsakymas netenkina, kortos Jums tiesos apskritai nesakys, tad patariu kalade gerbti:)
Papildyta:
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 22, 18:54)
Ne, tikrai nebuvo jokiu esminiu ivykiu, tik as gerai pailsejau, issimiegojau  ax.gif  Tai tikriausiai bus mano emocine busena  blush2.gif


antra karta iskrito geros todel (labai tiketina), nes labai geru kortu tikejotes.
kortas reikia traukti atsiribojus nuo emociju ir nereikalingu galvojimu, nes simboliai - tai intuicijos lygmuo. kortu traukimas ir interpretavimas intuicija ir turi remtis atsiribojus nuo savo isitikinimu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 22 vasario 2012 - 23:48
as tai nedelioju po tris kortas, cia labai primityvu ir skurdokas atsakymas- nesekiau visos temos, probegsmiais perskaiciau- ar dedat kuri kryziu- man sis deliojimas vienas konkreciausiu, su praeitimi, kortos patarimu, kur ieskoti paramos ir ko reiketu vengti ar saugotis ir tada rezultatas. Menesiui deliojat prognozes? irgi neblogai gaunasi. O metines? yra visa knyga apie tai, sakyciau, visa neblogai gaunasi smile.gif jei deliojat truputi didesnius metimus, susidraugaukime vardan interpretaciju ir burkime kartu gal ar interpretuokime kartu smile.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau aš čia ir iškylo klausimas koks skirtumas tarp būrimo Lenormand ir Taro kortomis ??
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2012 03 06, 15:31)
Pasiskaičiau aš čia ir iškylo klausimas koks skirtumas tarp būrimo Lenormand ir Taro kortomis  ??


as siaip buriu tiek lenoramnd, tiek taro kortomis- taro kortos yra pacios seniausios, nuo egipto laiku, tiesa sakant sunku pasakyti, koks butent esminis skirtumas, kadangi man paprastai pildosi tiek vienu, tiek kitu pranasystes. Lenormand ismokau pati. Taro be studiju nebuciau ikirtusi niekaip, jos sudetingesnes ir turi daugiau papildomos informacijos, nes jei daryti rimta taro kortu destyma, tai nukloji visa stala ir issneki zmogui jo puse gyvenimo. Jas sunkiau ir mokytis. Kai ismokau taro, lenormand man tapo kaip vaikui saldainis. tai tiesiog jei lyginti, kaip patiekalai- man pvz patinka kinietiski patiekalai, o kazkas megsta lietuviskus. Va ir visa esme,, jei atsakiau i klausima smile.gif daugiau stilius, prieskonis
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 03 06, 15:42)
as siaip buriu tiek lenoramnd, tiek taro kortomis- taro kortos yra pacios seniausios, nuo egipto laiku, tiesa sakant sunku pasakyti, koks butent esminis skirtumas, kadangi man paprastai pildosi tiek vienu, tiek kitu pranasystes. Lenormand ismokau pati. Taro be studiju nebuciau ikirtusi niekaip, jos sudetingesnes ir turi daugiau papildomos informacijos, nes jei daryti  rimta taro kortu destyma, tai nukloji visa stala ir issneki zmogui jo puse gyvenimo. Jas sunkiau ir mokytis. Kai ismokau taro, lenormand man tapo kaip vaikui saldainis. tai tiesiog jei lyginti, kaip patiekalai- man pvz patinka kinietiski patiekalai, o kazkas megsta lietuviskus. Va ir visa esme,, jei atsakiau i klausima smile.gif daugiau stilius, prieskonis

Dėkui,labai gerai viską supratau .
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 03 06, 15:02)
as tai nedelioju po tris kortas, cia labai primityvu ir skurdokas atsakymas- nesekiau visos temos, probegsmiais perskaiciau- ar dedat kuri kryziu- man sis deliojimas vienas konkreciausiu, su praeitimi, kortos patarimu, kur ieskoti paramos ir ko reiketu vengti ar saugotis ir tada rezultatas. Menesiui deliojat prognozes? irgi neblogai gaunasi. O metines? yra visa knyga apie tai, sakyciau, visa neblogai gaunasi smile.gif jei deliojat truputi didesnius metimus, susidraugaukime vardan interpretaciju ir burkime kartu gal ar interpretuokime kartu smile.gif


Gal zinote, kur galeciau pasiskaityti apie burimo budus? kaip atrodo cigoniskas, piramides deliojimo budai?
Atsakyti