Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 19:38)
mano isitikinimu (ir man asmeniskai) buriant internetu nezinant kam ir nesusikoncentravus - turtu buti bent 95% smile.gif tik jauciant zmogu, kazkokiu budu susilieciant su jo biolauku apsikeiciama informacija. turi buti tiesioginis salytis tarp dvieju zmoniu - reikia ji pazinoti, matyti, kalbeti tel ar pan. be to, svarbu ir atsipalaiduoti, buti ramybeje, kitaip kortos sudetingai  atskleidzia info.

cia mano nuomone


Aciu uz paguoda 4u.gif
Atsakyti
Mmm nu jooooooooo blink.gif tikiuos mano kortos bele ka parode. Bet kartu ir pamoka gera gavau unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kavos pertraukėlė, todėl paklausiu: o Lenormand kortas jūs, kaip ir Taro, skaitot tiek teisinga padėtim, tiek ir apverstas? Prisimenu, kad tikrai kažkur buvau skaičiusi apie tai (kokiam tai rusaičių forume), deja, dabar niekaip nebegaliu surasti doh.gif
Atsakyti
[quote=Vi-Vian,2011 06 17, 22:37]

kai kurios gali buti nagrinejamos apverstos, bet nebutinai reikia tai praktikuoti


[quote=Blue Rose,2011 06 19, 09:35]
Labas rytas 4u.gif
Kavos pertraukėlė, todėl paklausiu: o Lenormand kortas jūs, kaip ir Taro, skaitot tiek teisinga padėtim, tiek ir apverstas? Prisimenu, kad tikrai kažkur buvau skaičiusi apie tai (kokiam tai rusaičių forume), deja, dabar niekaip nebegaliu surasti doh.gif
[/quote]
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2011 06 19, 09:35)
Labas rytas  4u.gif
Kavos pertraukėlė, todėl paklausiu: o Lenormand kortas jūs, kaip ir Taro, skaitot tiek teisinga padėtim, tiek ir apverstas? Prisimenu, kad tikrai kažkur buvau skaičiusi apie tai (kokiam tai rusaičių forume), deja, dabar niekaip nebegaliu surasti  doh.gif


as, tikriausiai, tik Nama skaitau ir apversta - tada parodo, kad viskas aukstyn kojom:) o visu kitu nea. net jei istraukiu apversta, padedu normalia padetimi
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 07 21, 22:42)
mergina, kuriai deliojau "telefonu" - parasykite man i AZ
netycia istryniau Jusu kontaktus, tad jau senokai negaliu su Jumis susisiekti


Atsakyti
Vaje, kokia užmiršta tema.. g.gif
Ar vis dar buriate ir buriatės?
Norėjau paklausti, ar metat kortas kasdien? Ta prasme, ar klausiat, kaip diena klostysis? Skaičiau, kad kaip ir nebloga treniruotė gaunasi, bet man pačiai tai visiškos pievos dažniausiai krenta, nors kitais klausimais viskas tvarkoj būna.. unsure.gif
O kaip jums? Ir kiek kortų traukiat bei kokiu būdu?
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2012 02 18, 03:07)
Vaje, kokia užmiršta tema.. g.gif
Ar vis dar buriate ir buriatės?
Norėjau paklausti, ar metat kortas kasdien? Ta prasme, ar klausiat, kaip diena klostysis? Skaičiau, kad kaip ir nebloga treniruotė gaunasi, bet man pačiai tai visiškos pievos dažniausiai krenta, nors kitais klausimais viskas tvarkoj būna.. unsure.gif
O kaip jums? Ir kiek kortų traukiat bei kokiu būdu?


Traukiu kai yra svarbiu klausimu, ar ta diena noriu paziureti bendra dienos "fona". Pirmuoju atveju traukiu penkias kortas kelio principu, o antruoju tik viena. Rodo tiesa, bet ka noriu pasakyti, kad galima ta tiesa ar ta rezultata kazkoki veliau pakeisti, tad kazkaip pastaruoju metu nelabai matau prasmes burtis ir gadintis nuotaika (juk nevisada iskrenta norimos kortos). g.gif
Atsakyti
O kaip atrodo tas "kelio principas"? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
padeti man interpteruoti sias kortas: dalgis, saule, gandras.
Ka tai galetu reiksti klausime kas manes laukia per ateinanti menesi.
Kaip suprantu vyks kazkokios permainos ir jos turetu buti geros (saule), bet ka reiskia dalgis, juk ji bloga korta? ar jas reiktu skaityti kaip netolimoje praeityje buve nemalonus ivykiai jau pasitrauke, pradejo sviesti saule, kuri atnes daug sviesiu dienu,o gandras?
Atsiprasau, jei nusisnekejau, bet as tik mokausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2012 02 21, 12:38)
Sveikos,
padeti man interpteruoti sias kortas: dalgis, saule, gandras.
Ka tai galetu reiksti klausime kas manes laukia per ateinanti menesi.
Kaip suprantu vyks kazkokios permainos ir jos turetu buti geros (saule), bet ka reiskia dalgis, juk ji bloga korta? ar jas reiktu skaityti kaip netolimoje praeityje buve nemalonus ivykiai jau pasitrauke, pradejo sviesti saule, kuri atnes daug sviesiu dienu,o gandras?
Atsiprasau, jei nusisnekejau, bet as tik mokausi  blush2.gif


Manau, kad kortos reiškia, jog pokyčiai, kurių lauki, neįvyks, bet tai nebus labai skausminga.
Atsakyti
hmm, kaip įdomiai.. g.gif
O aš interpretuočiau, kad gali tekti priimti sprendimą (kažką nutraukti, kažko atsisakyti), kuris atneš teigiamus pokyčius.
Suprask dabar kad nori rolleyes.gif
Bet klausyk Vaižgantės, bo aš tai nieką nebaigus.. blush2.gif
Atsakyti