Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 17:27)

Man iskrito Dalgis Debesys Peledos
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 06 18, 17:23)
Man iskrito  Dalgis Debesys Peledos

kokia butu interpetacija? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gdeja @ 2011 06 18, 19:28)
kokia butu interpetacija? rolleyes.gif


priklauso su kokiu klausimu forumiete mete kortas. jei praeitis-dabartis-ateitis, tai santykiai jau nutraukti, matosi krize ir atity perspektyvos menkos, pauksciai rodo depresija verysad.gif

jei tiesiog istrauktos kortos, tai irgi nerodo nieko gero - arba staigu santykiu nutraukima, arba tiesiog konfliktiskus, skaudzius santykius

pasikartosiu, kad mano manymu, internetu ir net neasant tuo paciu metu prisijungus , burimas nepatikimas. vienas klausia siaip, o kitas buria siaip:) reikia bent minimalaus kontakto (pvz skype)

ir siaip reiketu jausti didele atsakomybe kai zmogui siaip istrauki, nes galima zmogui labai pakenkti
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 19:46)


Vi_Vian, ar galiu Jūsų paprašyti ištraukti kortas dėl laiko? t.y. laukiu laiško iš užsienio, kai čia merginų klausiau ar sulauksiu 3 mėn. laikotarpiu tai iškrito pelėdos,raktas ir laivas, kaip ir turėčiau sulaukti, bet gal galėtumėte ištraukti kortas dėl tikslesnio laiko pagal Jūsų minėtą delionę? Labai ačiū 4u.gif

p.s. ups, ne toje temoje paklausiau, bet atsakymą galima ir kitoje temoje pateikti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 15:39)
paziuresiu vakare:)
kazkaip Taro ir mano energetika nesiderina, kai ziuriu atsakyma, reikia galvoti, o Lenormand tiesiog zinau atsakyma ziuredama, bent jau toks jausmas viduje.



įdomu ar kiekvienas gali patirti tą jausmą, ar kiekvienas gali pasiekti tai? kai būtent jutimu jauti, o ne iš reikšmių protu susidelioji atsakymus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skm: 18 birželio 2011 - 18:54
QUOTE(skm @ 2011 06 18, 19:57)
Vi_Vian, ar galiu Jūsų paprašyti ištraukti kortas dėl laiko? t.y. laukiu laiško iš užsienio, kai čia merginų klausiau ar sulauksiu 3 mėn. laikotarpiu tai iškrito pelėdos,raktas ir laivas, kaip ir turėčiau sulaukti, bet gal galėtumėte ištraukti kortas dėl tikslesnio laiko pagal Jūsų minėtą delionę? Labai ačiū  4u.gif

Papildyta:
įdomu ar kiekvienas gali patirti tą jausmą, ar kiekvienas gali pasiekti tai? kai būtent jutimu jauti, o ne iš reikšmių protu susidelioji atsakymus  g.gif


ta delione, kuria Jums istrauke (peledos, raktas, laivas) nerodo greito rezultato sad.gif laivas visada nurodo ilga laika. peledos rodo netikruma, o raktas kazkokius sunkumus. kita vertus, ta delione gali reiksti, kad apskritai jauciamos abejones ir svarstymai ar reikia siusti laiska, tokiu atveju laivas kaip tik uzsieni nurodo
reikia rimtai paziureti.. nezinau net kaip jums padeti
parasysiu Jums i az
Atsakyti
Nu as labai tikiuosi, kad cia nepatikima informacija. Tikejausi kazko geresnio is tikruju blink.gif Nes kartu esam jau gan ilgai, vienas kita labai mylime ir neturime del ko pyktis ar skirtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 19:11)
Nu as labai tikiuosi, kad cia nepatikima informacija. Tikejausi kazko geresnio is tikruju blink.gif Nes kartu esam jau gan ilgai, vienas kita labai mylime ir neturime del ko pyktis ar skirtis unsure.gif

Bet jeigu viskas gerai kam tada klausti? Is smalsumo? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 18:46)

pasikartosiu, kad mano manymu, internetu ir net neasant tuo paciu metu prisijungus , burimas nepatikimas. vienas klausia siaip,  o kitas buria siaip:) reikia bent minimalaus kontakto (pvz skype)

ir siaip reiketu jausti didele atsakomybe kai zmogui siaip istrauki, nes galima zmogui labai pakenkti

Del sito sutinku. Man, pav., reikalinga gimimo data. Tada galiu susidaryti ispudi apie zmogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gdeja @ 2011 06 18, 19:16)
Bet jeigu viskas gerai kam tada klausti? Is smalsumo?  rolleyes.gif


Tiktais is jo smile.gif Galvojau, kad pasakys jog kazkas keisis, bet tik y gera, o ne sitaip g.gif
Viskas, daugiau nebeklausiu, kad nesikankinciau poto schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 19:19)
Tiktais is jo  smile.gif Galvojau, kad pasakys jog kazkas keisis, bet tik y gera, o ne sitaip g.gif 
Viskas, daugiau nebeklausiu, kad nesikankinciau poto schmoll.gif  smile.gif


Labai teisingas sprendimas. Nezaisk su likimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 20:11)
Nu as labai tikiuosi, kad cia nepatikima informacija. Tikejausi kazko geresnio is tikruju blink.gif Nes kartu esam jau gan ilgai, vienas kita labai mylime ir neturime del ko pyktis ar skirtis unsure.gif



QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 20:19)
Tiktais is jo  smile.gif Galvojau, kad pasakys jog kazkas keisis, bet tik y gera, o ne sitaip g.gif 
Viskas, daugiau nebeklausiu, kad nesikankinciau poto schmoll.gif  smile.gif


tikekimes kad cia tas atvejis, kai kortos bet ka rodo, nes nera tiesioginio kontakto arba rimto nusiteikimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 19:22)
tikekimes kad cia tas atvejis, kai kortos bet ka rodo, nes nera tiesioginio kontakto arba rimto nusiteikimo smile.gif


O daznai tokiu atveju pasitaiko, nezinote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 20:25)
O daznai tokiu atveju pasitaiko, nezinote? smile.gif


mano isitikinimu (ir man asmeniskai) buriant internetu nezinant kam ir nesusikoncentravus - turtu buti bent 95% smile.gif tik jauciant zmogu, kazkokiu budu susilieciant su jo biolauku apsikeiciama informacija. turi buti tiesioginis salytis tarp dvieju zmoniu - reikia ji pazinoti, matyti, kalbeti tel ar pan. be to, svarbu ir atsipalaiduoti, buti ramybeje, kitaip kortos sudetingai atskleidzia info.

cia mano nuomone
Atsakyti