Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Lorette @ 2011 06 17, 22:40)
Vi-vian, o kaip laiką nustatyti su Lenormand. Paminėjai 2-3 dienų laikotarpį, iš ko tai matosi g.gif


bet siaip, jei noretumete paziureti konkretu laikotarpi, tai geriausia ta korta istraukti kaip signifikatoriu ir ja padeti ant stalo, o tada jau is likusiu 35 kortu traukti kiek jus norite:)

pvz, norite suzinoti, kas jus lauka per menesi nuo siandien. surandate kaladeje menuli, dedate ant stalo. ismaisote kalade ir traukiate kortas. tada matysite konkretaus laikotarpio ivykius
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 17, 22:43)
bet siaip, jei noretumete paziureti konkretu laikotarpi, tai geriausia ta korta istraukti kaip signifikatoriu ir ja padeti ant stalo, o tada jau is likusiu 35 kortu traukti kiek jus norite:)

pvz, norite suzinoti, kas jus lauka per menesi nuo siandien. surandate kaladeje menuli, dedate ant stalo. ismaisote kalade ir traukiate kortas. tada matysite konkretaus laikotarpio ivykius

Aišku. Esu nusipirkus tą lietuvišką knygą, o ką gal dar galit parekomenduot? Nors Lenormand retai dabar į rankas imu, pagrinde taro. Bet vistiek įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 06 14, 15:01)
Taip, kortos rodo, kad išvažiuosi.
Dėliojau piramidę. Ateities kortos: kryžkelė, dobilas (naujos galimybės), laivas, kryžius (emigracija arba išvyka į užsienį).

Aciu Vaizgante. Kryzkele - turiu priimti sprendima, du keliai. Dobilas - mazi pinigai, laivas - kelione aisku. Ir kryzius - jeigu ir vykti tai laikinai. Pagal mane neverta ilgesniam laikui.

Klausiau ar izvaziuosiu i uzsieni. Per keleta dienu situacija kardinaliai pasikeite ir planai vaziuoti "atkrito" biggrin.gif Tai kad kryzius pabaigoje rodo - "padeti kryziu sitam reikale"

Butu malonu, kad ir kitos dalybves nepamirstu rasyti kaip klostosi arba susikloste situacija smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Lorette @ 2011 06 17, 22:57)
Aišku.  Esu nusipirkus tą lietuvišką knygą, o ką gal dar galit parekomenduot? Nors Lenormand retai dabar į rankas imu, pagrinde taro. Bet vistiek įdomu smile.gif


as turiu viena labai mazo formato knygute, zalia ir didesne raudona, abi rusu kalba. nezinau ar ten kazka ypatingo radau, ko nebutu lietuviskoje zalioje. as kazkaip jauciu tas kortas, o vat su Taro - niekaip. nesuprantu ju ir viskas:)
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 17, 22:23)
as turiu viena labai mazo formato knygute, zalia ir didesne raudona, abi rusu kalba. nezinau ar ten kazka ypatingo radau, ko nebutu lietuviskoje zalioje. as kazkaip jauciu tas kortas, o vat su Taro - niekaip. nesuprantu ju ir viskas:)

+1
man su Taro irgi nesusikloste santykiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gdeja @ 2011 06 17, 22:26)
+1
man su Taro irgi nesusikloste santykiai  biggrin.gif


Ir man ax.gif
Atsakyti
Vi - Vian, gal galetum ir man ismesti kortas? 4u.gif
Kaip artimiausius puse metu seksis man su MB? blush2.gif
Atsakyti
Vi-Vian, paskaicius kortu interpretavimus sunku patiketi, kad nerandat su Taro bendros kalbos smile.gif idomu buvo suzinoti apie laika nurodancias kortas, aciu, pas mane knygoj nieko panasaus neraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 17, 23:23)
as turiu viena labai mazo formato knygute, zalia ir didesne raudona, abi rusu kalba. nezinau ar ten kazka ypatingo radau, ko nebutu lietuviskoje zalioje. as kazkaip jauciu tas kortas, o vat su Taro - niekaip. nesuprantu ju ir viskas:)

Esu mačius tą žalią rusišką, bet nepirkau. Matyt ta pati info bus lietuviškai išversta.
Atsakyti
QUOTE(Ramcikius @ 2011 06 18, 13:02)
Vi - Vian, gal galetum ir man ismesti kortas? 4u.gif 
Kaip artimiausius puse metu seksis man su MB?  blush2.gif


paziuresiu vakare:)

QUOTE(Azija @ 2011 06 18, 14:39)
Vi-Vian, paskaicius kortu interpretavimus sunku patiketi, kad nerandat su Taro bendros kalbos  smile.gif idomu buvo suzinoti apie laika nurodancias kortas, aciu, pas mane knygoj nieko panasaus neraso  g.gif


kazkaip Taro ir mano energetika nesiderina, kai ziuriu atsakyma, reikia galvoti, o Lenormand tiesiog zinau atsakyma ziuredama, bent jau toks jausmas viduje.

apie terminus parasiau vakar, paziurekite. jei kas neaisku - klauskite:)


tiesa, pas mane pirma atsirado kortos, o tik po kurio laiko gavau knyga. man delionems net knygos nereikejo, viska pati "maciau" delionese. nors ir Lenormand standartiniu delioniu beveik nenaudoju doh.gif reikia surasti savo bendravima buda, tad nebijokite eksperimentuoti mirksiukas.gif


QUOTE(Lorette @ 2011 06 18, 15:27)
Esu mačius tą žalią rusišką, bet nepirkau. Matyt ta pati info bus lietuviškai išversta.


man atrodo, kad tos LT knygos pagrindas ir yra ta rusiska knygele, tik knygos formatas kitoks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 18 birželio 2011 - 14:41
Lauksiu smile.gif
Atsakyti
Aciu Vi-Vian 4u.gif
Atsakyti