Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 19:36)
Konkretu tikrai.

Tik tiek, kad tame darbe kiek sužinojau, dažnai minimas mano vardas, kaip kompetetingos specės, ir pacientai prašo mane sugrąžint, tiek exkolegės apie tai kalba...
Aš žinau pati, ir suprantu, kad esu verta gerų įvertinimų ten, bet nesureikšminu. Palieku spręst vadovams, o kai vadovai su kompetetingu specu nesiskaito, nuvertina ir žemina, tai kas belieka... Išėjau iš darbo būtent dėl vadovės labai negražaus elgesio mano atžvilgiu. smile.gif

Ačiū Jums  4u.gif

Visiskai jus suprantu. As neturiu tiek drasos taip pasielgti. Sekmes jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 18:36)
Konkretu tikrai.

Tik tiek, kad tame darbe kiek sužinojau, dažnai minimas mano vardas, kaip kompetetingos specės, ir pacientai prašo mane sugrąžint, tiek exkolegės apie tai kalba...
Aš žinau pati, ir suprantu, kad esu verta gerų įvertinimų ten, bet nesureikšminu. Palieku spręst vadovams, o kai vadovai su kompetetingu specu nesiskaito, nuvertina ir žemina, tai kas belieka... Išėjau iš darbo būtent dėl vadovės labai negražaus elgesio mano atžvilgiu. smile.gif

Ačiū Jums  4u.gif


Vat ta gyvate grybai ir apibudina ta vadove kartu su pauskciais ir meska, parodo kad ji stipresne, lelija su menuliu labai pozityvios ir grazios kortos, jei gryztum i sena darba reiktu vengt vadoves

Raktas nieko neatrakina, tai karmine dvilype korta(33), taip tai dansas duodamas bet nereiskia kad paimsi ir pasinaudosi tuo sansu/ atrakinsi kas uzrakinta, priklausomai nuo aplinkiniu kortu bus pasiektas/ atrakintas tas ar kitas atvejis ar ne
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 06, 20:14)
Visiskai jus suprantu. As neturiu tiek drasos taip pasielgti. Sekmes jums smile.gif

Pusę metų kaupiausi išeit. Bijojau irgi, bet vieną dieną tiesiog mane "damušė" vadovės elgesys, man jau gaila savęs ir savo sveikatos pasidarė, ir padėjau prašymą ant stalo, kad atleistų iš darbo. Tai dar cirkinosi vadovė, bet nepasidaviau, kaip nusprendžiau, taip ir padariau - išėjau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 06, 21:08)
Vat ta gyvate grybai ir apibudina ta vadove kartu su pauskciais ir meska, parodo kad ji stipresne, lelija su menuliu labai pozityvios ir grazios kortos, jei gryztum i sena darba reiktu vengt vadoves

Raktas nieko neatrakina, tai karmine dvilype korta(33), taip tai dansas duodamas bet nereiskia kad paimsi ir pasinaudosi tuo sansu/ atrakinsi kas uzrakinta, priklausomai nuo aplinkiniu kortu bus pasiektas/ atrakintas tas ar kitas atvejis ar ne

Tai va, jei toliau liks ta pati vadovė, į šį darbą tikrai negrįšiu atgal. Nebent ten keisis situaciją, nes ji gali ir pasikeisti dar. Laiko klausimas čia tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 20:36)
Pusę metų kaupiausi išeit. Bijojau irgi, bet vieną dieną tiesiog mane "damušė" vadovės elgesys, man jau gaila savęs ir savo sveikatos pasidarė, ir padėjau prašymą ant stalo, kad atleistų iš darbo. Tai dar cirkinosi vadovė, bet nepasidaviau, kaip nusprendžiau, taip ir padariau - išėjau smile.gif
Papildyta:

Tai va, jei toliau liks ta pati vadovė, į šį darbą tikrai negrįšiu atgal. Nebent ten keisis situaciją, nes ji gali ir pasikeisti dar. Laiko klausimas čia tik smile.gif


Ar ji liks cia jau kitas klausimas, sansus i sena darba sugryzt turit, tiesiog reiktu i situacija paziuret kitu kampu, ir bandyt kio daugiau ir aiskesniu klausimu susideliot
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 06, 21:47)
Ar ji liks cia jau kitas klausimas, sansus i sena darba sugryzt turit, tiesiog reiktu i situacija paziuret kitu kampu, ir bandyt kio daugiau ir aiskesniu klausimu susideliot

Aš paskutiniu metu tiesiog esu apsėsta minties gauti tą darbą, tokį patį kokį dirbau (pagal savo išsilavinimą ir kompetenciją) ir likti savąjam mieste..
Ką kortos rodo, kad į darbą yra šansų grįžti, tik labiau orientavausi į tas pačias buvusias darbo patalpas, kurios galbūt atiteks kitiems vadovams ir pnš. Arba tokį pat darbą dirbt, kitoj, gretimoj įstaigoj..

Va kad ir dabar uždaviau klausimuką:

Kokios realios galimybės yra man gauti nuolatinį,pastovų darbą savo gimtąjam mieste, kuriame ir gyvenu?

Lokys-Mėnulis-Žiedas-Raktas- Saulė
reziumuojanti korta: Pelėdos


Na dabar visai pasimečiau..... unsure.gif Arba jau mano galva nebedirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 21:04)
Aš paskutiniu metu tiesiog esu apsėsta minties gauti tą darbą, tokį patį kokį dirbau (pagal savo išsilavinimą ir kompetenciją)  ir likti savąjam mieste..
Ką kortos rodo, kad į darbą yra šansų grįžti, tik labiau orientavausi į tas pačias buvusias darbo patalpas, kurios galbūt atiteks kitiems vadovams ir pnš. Arba tokį pat darbą dirbt, kitoj, gretimoj įstaigoj..

Va kad ir dabar uždaviau klausimuką:

Kokios realios galimybės yra man gauti nuolatinį,pastovų darbą savo gimtąjam mieste, kuriame ir gyvenu?

Lokys-Mėnulis-Žiedas-Raktas- Saulė
reziumuojanti korta: Pelėdos
Na dabar visai pasimečiau..... unsure.gif  Arba jau mano galva nebedirba  biggrin.gif


Super kortos, viskas labai grazu, o pelefos gali gali rodyt interviu pokalbi
Va tas raktas ne bereikalo krenta jau kelinta karta, reiskia tau galimybe visada buvo gryzti ir tu ta galimybe pasinaudosi, labsi labai gera perspektyva, saunu
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 22:04)
Aš paskutiniu metu tiesiog esu apsėsta minties gauti tą darbą, tokį patį kokį dirbau (pagal savo išsilavinimą ir kompetenciją)  ir likti savąjam mieste..
Ką kortos rodo, kad į darbą yra šansų grįžti, tik labiau orientavausi į tas pačias buvusias darbo patalpas, kurios galbūt atiteks kitiems vadovams ir pnš. Arba tokį pat darbą dirbt, kitoj, gretimoj įstaigoj..

Va kad ir dabar uždaviau klausimuką:

Kokios realios galimybės yra man gauti nuolatinį,pastovų darbą savo gimtąjam mieste, kuriame ir gyvenu?

Lokys-Mėnulis-Žiedas-Raktas- Saulė
reziumuojanti korta: Pelėdos
Na dabar visai pasimečiau..... unsure.gif  Arba jau mano galva nebedirba  biggrin.gif

pergalvojau atsipalaidavus šias paskutines kortas, dėl darbo turėjimo savo gimtąjam mieste... Na man vestuvėm čia "kvepia" kažkotais ta kortų kombinacija lotuliukas.gif
Arba dar kitaip: tos pelėdos - laikini sunkumai, po kurių viskas bus gerai, darbą turėsiu ir net puikų? ax.gif Kažkodėl taip atrodo, plius minus apie mėnesį laiko tokie sunkumai laikini, o po to turėtų atsirast darbas, net toks pat, kokį ir dirbau ir jis tęsis toliau sėkmingai, bus pastovus, nuolatinis....

Oi, man mokytis ir mokytis.. doh.gif doh.gif

O dar ir pačios reali patirtis turėtų būt akivaizdi. Gėris šis forumas, surašiau klausimus ir kortų iškritusių kombinacijas. Po mėnesio patikrint bus gera proga bigsmile.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 06, 22:59)
Super kortos, viskas labai grazu, o pelefos gali gali rodyt interviu pokalbi
Va tas raktas ne bereikalo krenta jau kelinta karta, reiskia tau galimybe visada buvo gryzti ir tu ta galimybe pasinaudosi, labsi labai gera perspektyva, saunu

Labai Jums ačiū, kad randate ir negailite laiko man paanalizuoti, padėti suprasti kortas. 4u.gif

Labai domiuosi ir pati tais dėlionių aiškinimais, bet kaip matote, man dar mokytis ir mokytis smile.gif
Net gėda man, kad nesugebu išsišifruot aiškiai ir konkrečiai atsakymus blush2.gif

Gilinuosi, mąstau, galvoju kaip kokia pradinukė. biggrin.gif Man įdomios šios kortos smile.gif

Beje, galimybė grįžt į darbą man tikrai buvo! Tik jos atsisakiau, bo birža man geresnius pinigus mokėjo, nei toji šefė algą siūlė ninja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheetah: 06 sausio 2017 - 23:10
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 22:06)
pergalvojau atsipalaidavus šias paskutines kortas, dėl darbo turėjimo savo gimtąjam mieste... Na man vestuvėm čia "kvepia" kažkotais ta kortų kombinacija  lotuliukas.gif
Arba dar kitaip: tos pelėdos - laikini sunkumai, po kurių viskas bus gerai, darbą turėsiu ir net puikų?  ax.gif Kažkodėl taip atrodo, plius minus apie mėnesį laiko tokie sunkumai laikini, o po to turėtų atsirast darbas, net toks pat, kokį ir dirbau ir jis tęsis toliau sėkmingai, bus pastovus, nuolatinis....

Oi, man mokytis ir mokytis..  doh.gif  doh.gif

O dar ir pačios reali patirtis turėtų būt akivaizdi. Gėris šis forumas, surašiau klausimus ir kortų iškritusių kombinacijas. Po mėnesio patikrint bus gera proga  bigsmile.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Labai Jums ačiū, kad randate ir negailite laiko man paanalizuoti, padėti suprasti kortas.  4u.gif

Labai domiuosi ir pati tais dėlionių aiškinimais, bet kaip matote, man dar mokytis ir mokytis  smile.gif
Net gėda man, kad nesugebu išsišifruot aiškiai ir konkrečiai atsakymus blush2.gif

Gilinuosi, mąstau, galvoju kaip kokia pradinukė. biggrin.gif Man įdomios šios kortos smile.gif

Beje, galimybė grįžt į darbą man tikrai buvo! Tik jos atsisakiau, bo birža man geresnius pinigus mokėjo, nei toji šefė algą siūlė ninja.gif


Jei galvojat r kortas deliojat del darbo tai apie kokias vestuves galvojat, na cia net nera vestuviniu kortu, ziedas tai gali but darbo kontraktas, vestuves pranasautu ziedas su parku + sirdis, as kai pradejau mokintis sias kortas pas mane tas buvo, nuo klausimo esmes nugrybaudavau velnias zino kur ir tada galai nesueidavo niekaip, pauksciai nebloga korta, na gali but pletkai bet jusu atveju as priskirciau prie interviu kas yra gerai

Is tiesu galima ir patiems ismokti skaityt kortas bet sitos kortos labaaaaai daug uzsleptu niuansu turi kuriu pats savo jegom neisgliaudysi, man padejo pamokos , nors i visokias magijas situ kortu nesikisu ir nesimokau bet jos gali ir tai
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 07, 11:12)
Jei galvojat r kortas deliojat del darbo tai apie kokias vestuves galvojat, na cia net nera vestuviniu kortu, ziedas tai gali but darbo kontraktas, vestuves pranasautu ziedas su parku + sirdis, as kai pradejau mokintis sias kortas pas mane tas buvo, nuo klausimo esmes nugrybaudavau velnias zino kur ir tada galai nesueidavo niekaip, pauksciai nebloga korta, na gali but pletkai bet jusu atveju as priskirciau prie interviu kas yra gerai

Is tiesu galima ir patiems ismokti skaityt kortas bet sitos kortos labaaaaai daug uzsleptu niuansu turi kuriu pats savo jegom neisgliaudysi, man padejo pamokos , nors i visokias magijas situ kortu nesikisu ir nesimokau bet jos gali ir tai


Iš tiesų, kortas tikrai reikia išmokti skaityti, gal daugiau, sakyčiau - išjausti jas smile.gif Man retai kada pavyksta tai, bet tikrai būna, kad būtent su Lenormand kortomis kai pasižiūriu situaciją ir pasianalizuoju, akurat ir nutinka smile.gif Bet čia toks retas dalykas, kad net nežinau, kaip man taip pavyksta biggrin.gif

Konkursas darbinis kiek žinau, jau į pabaigą eina. Aišku, laukiu žinių kas ten ir kaip... Kol kas tyla.

Tarp kitko, merginos, paaiškinkite ką reiškia jei bendroje dėlionėje matosi dvi kortos Kryžius ir Karstas??? unsure.gif Mano tėvų santykiams tas derinys krito, pamenu... Išsigandau, kad mirtis čia bus iš kažkurio iš tėvų fear.gif Tuolab, kad mano tėtei neužilgo jau darys operaciją stentavimo (angioplastiką), kurios jis bijo, ir šiaip jo tyrimai prastoki kaip "širdininko".... unsure.gif

Tai dabar žiūrėkit, man ir darbo klausimu krito tos dvi kortos:
Klausiau: kokios galimybės jau vasario mėn. gauti man darbą?

Vaikas-Kryžius-Saulė-Karstas-Laiškas
Reziumuojanti korta - Širdis.


karstas ir kryžius????????? wacko.gif Tėvų santykiams krito pamenu pirma korta buvo Karstas ir 5ta korta kryžius unsure.gif Dabar man su darbo klausimu vėl....

Merginos, gal paaiškintumėte, ką gali reikšti tos dvi kortos,būtent Karstas ir Kryžius, jei iškrenta dėlionėse? smile.gif Ar aš be reikalo save čia gąsdinu kažkokiom tragiškom baigtimis? Mirtimis? unsure.gif
Papildyta:
Dar ką tik paklausiau: kokie šansai man gauti darbą pagal savo specialybę, įgytą kvalifikaciją, kompetenciją?

iškrito:
Bokštas-Lokys-Inkaras-Raktas-Žiedas
reziumuojanti: Puokštė


Šansai manau kaip tik dideli biggrin.gif Gal ir pareigos aukštesnės dar? (Lokys)... bigsmile.gif
Atsakyti
Naujienos jau yra, kortos nemeluoja! bigsmile.gif

Pirma šįryt gauta džiugi žinia, kad darbe ivyko pokyčiai, sena darbovietė traukias, ateina nauja, kuriai mane rekomenduos seni užtarėjai smile.gif wub.gif
Atsakyti
Neradau šioje skiltyje skelbimų. Tikiuosi, nesupyksit, jei pasidalinsiu čia:

Parduodu Lenormand kortas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MelynaSaule2017: 02 vasario 2017 - 20:24
Sveikos, bandžiau įsidėti delione 12 mėnesių šiems metams,iškrito 1-vaikas,2-namas ,3-zvaigzdes,4-moteris,5-zuvys 6 -lokys, 7-gandras, 8-sluota 9-puokste 10-sirdis 11-ziedas 12-laivas ,tai kas gaunasi?Spalis lapkritis gal vestuvės ?Gruodis kelionę kraustymasis ,nelabai pradžioj interpretuoti kaip sugalvoju,
Atsakyti