Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Cheetah @ 2017 01 05, 14:16)
Su instrumentais, tik kitokiais biggrin.gif Vakutaineriai, adatos biggrin.gif Tyrimų specė esu ;) Laboratorijoj dirbau.

Aisku, ta ir norejau suzinoti , kad ne su popieriukas ar kompiuteriu.
2 variante raktas rodo i gelezinius instrumentus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 14:49)
Aisku, ta ir norejau suzinoti , kad ne su popieriukas ar kompiuteriu.
2 variante raktas rodo i gelezinius instrumentus smile.gif

yra ir geležėlės -adatėlės, galų gale sistemos kompiuterizuojamos, tad popieriukų sumažės. Tiksliau sistemos ne kompiuterizuojamos, o robotizuojamos ;)
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 05, 11:21)
Laba diena, nesu aš rimtai užsiimanti kortomis smile.gif tačiau kartais pažiūrinėju su man patinkančiomis Lenormand kortomis situacijas tiek sau, tiek artimiesiems, ir draugikėms.  smile.gif

Norėčiau dabar tiesiog paklausti kitų čia esančių moterų/merginų nuomonių apie mano išmetimų rezultatus, kaip jūs iššifruosite juos  ax.gif  Nes sau pati esu kritiška ir dažnai net šališkai žiuriu dažnai su kritika sau, bet informacija "iš šono" būna aiškesnė vis tik smile.gif

Situacija tokia,kad pernai išėjau iš darbo, ir dabar dairausi naujo darbelio, savam mažam mieste. Realiai CV nesiuntinėjau dar kol kas niekur, tačiau, vis ateina nuogirdos ir ženklai, kad darbą galiu gauti, net ir savam mažam mieste.

išsimečiau kortas su klausimu:

Ar aš gausiu man tinkamą darbą savo mieste?

Šluota - Kryžius- Širdis - Lapė - Puokštė 
ištraukiau ir papildomą kortą  - Dobilas
ir dar klausiau: Ar aš grįšiu į senąjį darbą?

Raitelis - Vaikas - Moteris - Puokštė - Raktas
papildoma korta: Išsišakojimas
Ką manote, ir kaip galite painterpretuoti? Man įdomu smile.gif Ir Ačiū pažiūrėjusioms, painterpretavusioms smile.gif
Įdomiausia, kad kiek klausiu apie darbą, man dažnose dėlionėse krenta ta lapės korta. O ji man taip nepatinka, taip nepatinka, net sunervina biggrin.gif
P. S. naudoju tokią dėlionės taktiką: pirma -klausimo priešistorė, netolima praeitis, antra- tavo galimybes su šiuo klausimu susijusios, trečia  -tavo arba klausimo charakteristika, ketvirta- planai, norai ir penkta- ateitis, galutinis rezultatas. Ir papildoma šeštoji korta, toks kaip tos visumos reziume  ax.gif


Lape tai ir yra darbo korta, santykiuose ji turi kita reiksme
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 05, 11:21)
Laba diena, nesu aš rimtai užsiimanti kortomis smile.gif tačiau kartais pažiūrinėju su man patinkančiomis Lenormand kortomis situacijas tiek sau, tiek artimiesiems, ir draugikėms.  smile.gif

Norėčiau dabar tiesiog paklausti kitų čia esančių moterų/merginų nuomonių apie mano išmetimų rezultatus, kaip jūs iššifruosite juos  ax.gif  Nes sau pati esu kritiška ir dažnai net šališkai žiuriu dažnai su kritika sau, bet informacija "iš šono" būna aiškesnė vis tik smile.gif

Situacija tokia,kad pernai išėjau iš darbo, ir dabar dairausi naujo darbelio, savam mažam mieste. Realiai CV nesiuntinėjau dar kol kas niekur, tačiau, vis ateina nuogirdos ir ženklai, kad darbą galiu gauti, net ir savam mažam mieste.

išsimečiau kortas su klausimu:

Ar aš gausiu man tinkamą darbą savo mieste?

Šluota - Kryžius- Širdis - Lapė - Puokštė 
ištraukiau ir papildomą kortą  - Dobilas
ir dar klausiau: Ar aš grįšiu į senąjį darbą?

Raitelis - Vaikas - Moteris - Puokštė - Raktas
papildoma korta: Išsišakojimas
Ką manote, ir kaip galite painterpretuoti? Man įdomu smile.gif Ir Ačiū pažiūrėjusioms, painterpretavusioms smile.gif
Įdomiausia, kad kiek klausiu apie darbą, man dažnose dėlionėse krenta ta lapės korta. O ji man taip nepatinka, taip nepatinka, net sunervina biggrin.gif
P. S. naudoju tokią dėlionės taktiką: pirma -klausimo priešistorė, netolima praeitis, antra- tavo galimybes su šiuo klausimu susijusios, trečia  -tavo arba klausimo charakteristika, ketvirta- planai, norai ir penkta- ateitis, galutinis rezultatas. Ir papildoma šeštoji korta, toks kaip tos visumos reziume  ax.gif


nu ziurekit jei ziuret kortas pagal jusu klausimus tai rinkciausi pirma varianta, ateities korta puokste,o antro varianto raktas, gali but kad teks kazkam kazka irodinet kad susigrazint savo vieta arba ta vieta jau uzimta -uzrakinta,pirmo variant suma kortu keliai o antro vaikas
bet as dar abejoju klausimo uzdavimu, pva taro klausimai kurie prasideda ar ... nera tinkami, situo vadovaujuosi ir lenormand, gal reiktu kitaip formuluot, kokia tikimybe, kokie sansai, kokios perspektyvos, kaip sektusi jei daryciau...
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 05, 18:44)
nu ziurekit jei ziuret kortas pagal jusu klausimus tai rinkciausi pirma varianta, ateities korta puokste,o antro varianto raktas, gali but kad teks kazkam kazka irodinet kad susigrazint savo vieta arba ta vieta jau uzimta -uzrakinta,pirmo variant suma kortu keliai  o antro vaikas
bet as dar abejoju klausimo uzdavimu, pva taro klausimai kurie prasideda ar ... nera tinkami, situo vadovaujuosi  ir lenormand, gal reiktu kitaip formuluot, kokia tikimybe, kokie sansai, kokios perspektyvos, kaip sektusi jei daryciau...

Kadangi pirmas klausimas buvo labai abstraktus, tai toks atsakymas ir gavosi. Be to, as nedeciau labai daug vilciu i puokste smile.gif Puokste greitai nuzydi, t.y. turi trumpalaiki efekta.
Kaip pav. mano nepilnametis vaikas vasara ieskojo darbo. Idarbinimo firma pazadejo kad jau yra jam darbo vieta ir nuo pirmadienio dirbs. O darbdavys paskutiniu momentu atsisake priimti nepilnameti.
O raktas kaip tik suteikia sansa, "atrakina" naujas galimybes.
Dar korta vaikas yra antrame variante ir dar prie moters. Antro varianto penkiu kortu suma irgi vaikas. Jeigu butu gandras salia, butu galima drasiai kalbeti apie nestuma smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 19:44)
Kadangi pirmas klausimas buvo labai abstraktus, tai toks atsakymas ir gavosi. Be to, as nedeciau labai daug vilciu i puokste smile.gif  Puokste greitai nuzydi, t.y. turi trumpalaiki efekta.
Kaip pav. mano nepilnametis vaikas vasara ieskojo darbo. Idarbinimo firma pazadejo kad jau yra jam darbo vieta ir nuo pirmadienio dirbs. O darbdavys paskutiniu momentu atsisake priimti nepilnameti.
O raktas kaip tik suteikia sansa, "atrakina" naujas galimybes.
Dar korta vaikas yra antrame variante ir dar prie moters. Antro varianto penkiu kortu suma irgi vaikas. Jeigu butu gandras salia, butu galima drasiai kalbeti apie nestuma smile.gif)


Niekad nereik nusukt nuo klausimo esmes, darbo klausimas jokiu budu nebus susijes su nestumu net hei ir butu gandras, cia jau atskiras klausimas
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 06, 00:05)
Niekad nereik nusukt nuo klausimo esmes, darbo klausimas jokiu budu nebus susijes su nestumu net hei ir butu gandras, cia jau atskiras klausimas

Na nelabai sutinku. Kartais gyvenimas pakoreguoja musu planus biggrin.gif
Atsakyti
Labas mielos moterytės! smile.gif
Tikrai įdomu išgirst skirtingų nuomonių ir interpretacijų. Va tame ir įdomumas, kad skirtingai kortas mato kiekvienas smile.gif Bet esmė vistiek, kaip matom, išlieka panaši smile.gif

Šiandien kaip tik buvau nuėjus į savo buvusį darbą exkolegės aplankyt smile.gif Visai smagiai praėjo laikas, išaiškėjo kai kurie dalykai, kurie man tikrai sukėlė susirūpinimą dėl šio darbo, supratau, kad yra tikrai reali galimybė grįžt, tik jau į permainas jame, kurios manau, turėtų įvykt. smile.gif



QUOTE(blykste38 @ 2017 01 05, 18:44)
nu ziurekit jei ziuret kortas pagal jusu klausimus tai rinkciausi pirma varianta, ateities korta puokste,o antro varianto raktas, gali but kad teks kazkam kazka irodinet kad susigrazint savo vieta arba ta vieta jau uzimta -uzrakinta,pirmo variant suma kortu keliai  o antro vaikas
bet as dar abejoju klausimo uzdavimu, pva taro klausimai kurie prasideda ar ... nera tinkami, situo vadovaujuosi  ir lenormand, gal reiktu kitaip formuluot, kokia tikimybe, kokie sansai, kokios perspektyvos, kaip sektusi jei daryciau...


Ką tik paklausiau taip: Kokie mano šansai sugrįžti dirbti į tas pačias darbo patalpas, iš kurių išėjau?

Kortos:
Lelija - Pelėdos - Gyvatė - Meška - Mėnulis
Apibendrinanti korta: Žiedas


Ką manote? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 20:44)
Kadangi pirmas klausimas buvo labai abstraktus, tai toks atsakymas ir gavosi. Be to, as nedeciau labai daug vilciu i puokste smile.gif  Puokste greitai nuzydi, t.y. turi trumpalaiki efekta.
Kaip pav. mano nepilnametis vaikas vasara ieskojo darbo. Idarbinimo firma pazadejo kad jau yra jam darbo vieta ir nuo pirmadienio dirbs. O darbdavys paskutiniu momentu atsisake priimti nepilnameti.
O raktas kaip tik suteikia sansa, "atrakina" naujas galimybes.
Dar korta vaikas yra antrame variante ir dar prie moters. Antro varianto penkiu kortu suma irgi vaikas. Jeigu butu gandras salia, butu galima drasiai kalbeti apie nestuma smile.gif)


Aš taip visada apie Rakto simbolį irgi galvoju smile.gif
Atsakyti
Turbut senam darbe turite uztareja? Manau menesio begyje ar po menesio pasirasysite darbo sutarti. Tik bukit ismintinga, jokiu apkalbu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 06, 19:02)
Turbut senam darbe turite uztareja? Manau menesio begyje ar po menesio pasirasysite darbo sutarti. Tik bukit ismintinga, jokiu apkalbu smile.gif)

Užtarėjų visada turėjau ir ne vieną smile.gif Nustebinot tai pasakiusi, tikrai bigsmile.gif

O apkalbos? Tai kad nesu aš linkusi į jas veltis smile.gif Jūs Gyvačių kortą tuom interpretuojat? smile.gif
Aš Gyvatę sau pritaikiau - kaip medicinos simbolį, emblema. O ta emblema ir yra su gyvatės simboliu. smile.gif

Ačiū labai už interpretacijas.

Aš ketinu čia prisiduoti po to, kai gausiu darbą ir parašysiu kaip viskas einasi ;) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 06, 19:06)
Užtarėjų visada turėjau ir ne vieną smile.gif Nustebinot tai pasakiusi, tikrai  bigsmile.gif

O apkalbos? Tai kad nesu aš linkusi į jas veltis smile.gif Jūs Gyvačių kortą tuom interpretuojat? smile.gif
Aš Gyvatę sau pritaikiau - kaip medicinos simbolį, emblema. O ta emblema ir yra su gyvatės simboliu. smile.gif

Ačiū labai už interpretacijas.

Aš ketinu čia prisiduoti po to, kai gausiu darbą ir parašysiu kaip viskas einasi ;)  4u.gif

Ne ne gyvate simbolizioja jus. Gyvate tai ismintis. Peledos tai kalbos, surmuliukas ir t.t. Is kitos puses, kur zmones ten ir kalbos.
Lauksim ziniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 06, 19:26)
Ne ne gyvate simbolizioja jus. Gyvate tai ismintis. Peledos tai kalbos, surmuliukas ir t.t. Is kitos puses, kur zmones ten ir kalbos.
Lauksim ziniu smile.gif

Konkretu tikrai.

Tik tiek, kad tame darbe kiek sužinojau, dažnai minimas mano vardas, kaip kompetetingos specės, ir pacientai prašo mane sugrąžint, tiek exkolegės apie tai kalba...
Aš žinau pati, ir suprantu, kad esu verta gerų įvertinimų ten, bet nesureikšminu. Palieku spręst vadovams, o kai vadovai su kompetetingu specu nesiskaito, nuvertina ir žemina, tai kas belieka... Išėjau iš darbo būtent dėl vadovės labai negražaus elgesio mano atžvilgiu. smile.gif

Ačiū Jums 4u.gif

Atsakyti