Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(coliuke29 @ 2017 01 04, 21:14)
Sveikos padekite nes isimeciausau ir manau esu saliska taigi klausimas toks ar draugas turi kita moteri? Istraukiau saule laiva ir menuli,bendroj sumoj gaunasi lelija,pati matau ka noriu matyti o kaip issono? Prasau painterpretuokite kam nesunku



Pagal viska, turi. Atotolimas ir susizavejimas kita moterimi. Taip suprantu.
Labai noreciau, kad praktikuojancios Lenormand dar pakomentuotu kaip tai mato. As dar pradinei stadijoje:)
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2017 01 04, 20:14)
Sveikos padekite nes isimeciausau ir manau esu saliska taigi klausimas toks ar draugas turi kita moteri? Istraukiau saule laiva ir menuli,bendroj sumoj gaunasi lelija,pati matau ka noriu matyti o kaip issono? Prasau painterpretuokite kam nesunku


Jei atsakyt tiesiai i klausima tai neturi, reiktu gal kokia santykiu delione susideliot
Papildyta:
QUOTE(Dinozauras12345 @ 2017 01 03, 22:34)
Sveiki, turiu didelį klausimą kitiem kaip ir normalus dažniausiai užduodantis tokiuose dalykose, pats patirties neturiu, nusprendžiau kreiptis į jus mieli kolegos kad padėtume atsakyti man į klausimą.
Turiu labai didelę didelę simpatiją su kuria bendrauju, noriu patraukti ją į savo pusę ir būtu idomu ar turiu šansų tai padaryti o ne likti tik draugais. Pasinaudojau lenomard kortomis Tuomet iškrito Dobilas Gandras ir laiškas. Prašau sakykite ar nebus taip kaip ir visada tu ne tas žmogus, likime tik tais draugais verysad.gif


3 kortu per mazai , plius kortom neimanoma pritraukt kito zmogaus, issamios deliones padetu issiaiskint abieju jausmus norus viltis ir tt
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 01 05, 00:07)
Jei atsakyt tiesiai i klausima tai neturi, reiktu gal kokia santykiu delione susideliot
Papildyta:
3 kortu per mazai , plius kortom neimanoma pritraukt kito zmogaus, issamios deliones padetu issiaiskint abieju jausmus norus viltis ir tt

Ir man taip pasirode aiskinimas,bet galvoju gal matau ka noriu matyt ,o pritraukt nieko nenoriu kortu pagalba tiesiog neisiaiskinam abu ko norim abu principus rodom ,o iki santykiu delioniu man dar toli as dar sias kortas tik po biskuti bandau pazinti visiska pirmoke dar jose,
Atsakyti
Laba diena, nesu aš rimtai užsiimanti kortomis smile.gif tačiau kartais pažiūrinėju su man patinkančiomis Lenormand kortomis situacijas tiek sau, tiek artimiesiems, ir draugikėms. smile.gif

Norėčiau dabar tiesiog paklausti kitų čia esančių moterų/merginų nuomonių apie mano išmetimų rezultatus, kaip jūs iššifruosite juos ax.gif Nes sau pati esu kritiška ir dažnai net šališkai žiuriu dažnai su kritika sau, bet informacija "iš šono" būna aiškesnė vis tik smile.gif

Situacija tokia,kad pernai išėjau iš darbo, ir dabar dairausi naujo darbelio, savam mažam mieste. Realiai CV nesiuntinėjau dar kol kas niekur, tačiau, vis ateina nuogirdos ir ženklai, kad darbą galiu gauti, net ir savam mažam mieste.

išsimečiau kortas su klausimu:

Ar aš gausiu man tinkamą darbą savo mieste?

Šluota - Kryžius- Širdis - Lapė - Puokštė
ištraukiau ir papildomą kortą - Dobilas


ir dar klausiau: Ar aš grįšiu į senąjį darbą?

Raitelis - Vaikas - Moteris - Puokštė - Raktas
papildoma korta: Išsišakojimas


Ką manote, ir kaip galite painterpretuoti? Man įdomu smile.gif Ir Ačiū pažiūrėjusioms, painterpretavusioms smile.gif


Įdomiausia, kad kiek klausiu apie darbą, man dažnose dėlionėse krenta ta lapės korta. O ji man taip nepatinka, taip nepatinka, net sunervina biggrin.gif


P. S. naudoju tokią dėlionės taktiką: pirma -klausimo priešistorė, netolima praeitis, antra- tavo galimybes su šiuo klausimu susijusios, trečia -tavo arba klausimo charakteristika, ketvirta- planai, norai ir penkta- ateitis, galutinis rezultatas. Ir papildoma šeštoji korta, toks kaip tos visumos reziume ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheetah: 05 sausio 2017 - 12:27
O pati kaip interpretuojate?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 12:47)
O pati kaip interpretuojate?

Pati interpretavausi, kad yra reali galimybė grįžti į buvusį darbą, arba bent jau į tą pačią darbo sritį, kurioje ir dirbau daug metų.
Tik ta lapė... hm, pagalvojau, kad nebūsiu ten tame darbe patenkinta, arba gal dar tarkim, į darbus grįžt tektų apeinant kažką gudriai, gudrumu vietą atsiimt/pasiimt ar panašiai.
Atsakyti
Ar jusu darbo sritis kazkaip susieta su groziu, dizainu, kelionemis (nors ir trumpomis)?
Ir dar idomu jusu isvaizda. Blondine su melynomis akimis?

Tiesiog noriu patikrinti viena versija smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 13:05)
Ar jusu darbo sritis kazkaip susieta su groziu, dizainu, kelionemis (nors ir trumpomis)?
Ir dar idomu jusu isvaizda. Blondine su melynomis akimis?

Tiesiog noriu patikrinti viena versija smile.gif)

Visai ne smile.gif Mano darbas susietas su sveikatinimu (medicina) smile.gif
Pati esu brunetė, rudomis akimis smile.gif
Atsakyti
1 variante - Šluota - Kryžius- Širdis - Lapė - Puokštė sumoje duoda Issisakojima
2 variante papildoma korta irgi Issisakojimas
Issisakojimo zmogus - jauna, siuolaikiska moteriske, sviesiaplauke, melynu akiu smile.gif
Suklaidino mane tos sestos kortos biggrin.gif

Manau yra nemazai galimybiu grizti i sena darba. Cia viskas priklauso nuo jusu. Bet toks jausmas, kad bus kazkokia netiketa naujiena rolleyes.gif Zodziu, naujo projekto, reikalo pradzia. Bet suzinosit siek tiek veliau.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 13:31)
1 variante - Šluota - Kryžius- Širdis - Lapė - Puokštė sumoje duoda Issisakojima
2 variante papildoma korta irgi Issisakojimas
Issisakojimo zmogus - jauna, siuolaikiska moteriske, sviesiaplauke, melynu akiu smile.gif
Suklaidino mane tos sestos kortos  biggrin.gif

Manau yra nemazai galimybiu grizti i sena darba. Cia viskas priklauso nuo jusu. Bet toks jausmas, kad bus kazkokia netiketa naujiena  rolleyes.gif Zodziu, naujo projekto, reikalo pradzia. Bet suzinosit siek tiek veliau.


bet tame ir įdomumas kartais su tomis kortomis, kai jos suklaidina...
Todėl šįkart ir panorau šioje temoje tais pora klausimų ir atsakymų pasireikšti. smile.gif
Kad pasitikslinti.


Reziume - jūsų atsakymas man gana logiškas, visiškai galimo varianto būsimo... Sakyčiau taikliai apibūdintas, žinant netolimas mano buvusio darbo būsimas greitas permainas, tad visai gali būti, kad prašys manęs grįžt... Čia yra realiau, tik pati sau pripažinto to nenoriu biggrin.gif
Ačiū Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2017 01 05, 14:08)
Ačiū Jums  4u.gif

Prasom smile.gif Ar galiu dar viena klausima?
Jus sesele/dantu gydytojo padejeja? Zodziu dirbate su instrumentais?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2017 01 05, 14:15)
Prasom smile.gif Ar galiu dar viena klausima?
Jus sesele/dantu gydytojo padejeja? Zodziu dirbate su instrumentais?

Su instrumentais, tik kitokiais biggrin.gif Vakutaineriai, adatos biggrin.gif Tyrimų specė esu ;) Laboratorijoj dirbau.
Atsakyti