Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Ritandra @ 2016 10 09, 11:36)
Sveikos, pasijungiu ir as i Jūsų gretas  4u.gif 

Taro jau truputi pazistu, dabar lankau kursus smile.gif bet vis ir sios kortos krenta i aki, bei kolegės naudoja jas. Nusprendziau pasiskaitineti ir bandyti padėlioti smile.gif



kur lankote, kokia kaina ?
Atsakyti
QUOTE(Misiukaite @ 2016 10 23, 19:59)
kur lankote, kokia kaina ?


Www.egzoterika.lt

Kaina 250 eur. Bent mano siti. Dabar nuo lapkricio 10 bus lenormand kursai. Planuoju eiti irgi.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 10 23, 19:40)
Www.egzoterika.lt

Kaina 250 eur. Bent mano siti. Dabar nuo lapkricio 10 bus lenormand kursai. Planuoju eiti irgi.




neranda svetaines
Atsakyti
gal ezoterika.lt? smile.gif
Atsakyti
sveikos ,bandau mokytis ir as ,zodziu klausimas 1 ka draugas man jaucia ? iskrito kortos Menulis ,dalgis ir sluota ,pagal mane nepatovuma ,kazkoki svajokliska poziuri i musu bendravima ,galvoja kad praras ar netgi nesaugo ,o del sluotos nesuprantu .o 2 klausimas tai ar tarp musu su draugu dar kazkas bus ?nes susipyke tai iskrito Laivas gandras ir knyga tai reiskia yra viltis ,pokycius i gera puse ,kaip suprantu bendrausime bet bet tam buvime yra daug paslapciu ,bet finale sudejus kortas gaunasi 10 dalgis o tai reiskia kaip suprantu skirybas ,gal netaip interpretuoju ,o kaip atrodo jums nes as dar visai zalia deliojime ,bet sios kortos mane labai traukia
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2016 11 26, 21:09)
sveikos ,bandau mokytis ir as ,zodziu klausimas 1 ka draugas man jaucia ? iskrito kortos Menulis ,dalgis ir sluota ,pagal mane nepatovuma ,kazkoki svajokliska poziuri i musu bendravima ,galvoja kad praras ar netgi nesaugo ,o del sluotos nesuprantu .o 2 klausimas tai ar tarp musu su draugu dar kazkas bus ?nes susipyke tai iskrito Laivas gandras ir knyga tai reiskia yra viltis ,pokycius i gera puse ,kaip suprantu bendrausime bet bet tam buvime yra daug paslapciu ,bet finale sudejus kortas gaunasi 10 dalgis o tai reiskia kaip suprantu skirybas ,gal netaip interpretuoju ,o kaip atrodo jums nes as dar visai zalia deliojime ,bet sios kortos mane labai traukia


Menulis dalgis ir sluota tai tikrai ne koks derinys verysad.gif
Del ateities gandras su knyga gal ir teiktu vilciu bet sumoj dalgis.
Ir net jo mintis jo jausmus imant (1 kl) jau matos kad nieko doro...
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 11 26, 20:28)
Menulis dalgis ir sluota tai tikrai ne koks derinys verysad.gif
Del ateities gandras su knyga gal ir teiktu vilciu bet sumoj dalgis.
Ir net jo mintis jo jausmus imant (1 kl) jau matos kad nieko doro...

o pagal jus jausmai mintis jo kokie?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2016 11 26, 21:35)
o pagal jus jausmai mintis jo kokie?


Jo mintys kad reiktu deti taska (norsgal jam ir sunku) manau jis paverges nuo amzinu konfliktu.

Laivas ir gandras rodytu kelione bet tai gali but ir isejimas is santykiu. Nes sumoj dalgis nzn. As lenormand irgi zalia 😂
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2016 11 26, 18:09)
sveikos ,bandau mokytis ir as ,zodziu klausimas 1 ka draugas man jaucia ? iskrito kortos Menulis ,dalgis ir sluota ,pagal mane nepatovuma ,kazkoki svajokliska poziuri i musu bendravima ,galvoja kad praras ar netgi nesaugo ,o del sluotos nesuprantu .o 2 klausimas tai ar tarp musu su draugu dar kazkas bus ?nes susipyke tai iskrito Laivas gandras ir knyga tai reiskia yra viltis ,pokycius i gera puse ,kaip suprantu bendrausime bet bet tam buvime yra daug paslapciu ,bet finale sudejus kortas gaunasi 10 dalgis o tai reiskia kaip suprantu skirybas ,gal netaip interpretuoju ,o kaip atrodo jums nes as dar visai zalia deliojime ,bet sios kortos mane labai traukia


Na taip jo norai ir mintys nutraukt santykius, nezinau kokia kalade naudojat bet as is savo susidejau paveiksliuka, dalgis ziuri i slyota tai reiskia kad jis nukerta visus pykcius konfliktus
I antra klausima gal reiktu abiem kur isvaziuot vieniem pabut atskirai nuo visu issiaiskint santykius, bet rrziume tai dalgis, kazi pavyks draugiskai ir bendrai rast kazkoki sprendima
Atsakyti
Sveiki, turiu didelį klausimą kitiem kaip ir normalus dažniausiai užduodantis tokiuose dalykose, pats patirties neturiu, nusprendžiau kreiptis į jus mieli kolegos kad padėtume atsakyti man į klausimą.
Turiu labai didelę didelę simpatiją su kuria bendrauju, noriu patraukti ją į savo pusę ir būtu idomu ar turiu šansų tai padaryti o ne likti tik draugais. Pasinaudojau lenomard kortomis Tuomet iškrito Dobilas Gandras ir laiškas. Prašau sakykite ar nebus taip kaip ir visada tu ne tas žmogus, likime tik tais draugais verysad.gif
Atsakyti
na, mano manymu, kartos nors ir teigiams dideliu jausmu neparodo, cia laikina sekme- nauju santykiu sukurimo viltis. Sumoj dalgis- kas jau daug ka pasako na ir as dar pirmo etapo kortas sumoju tarpusavyje del konteksto, tai moteris ir bokstas - greiciausaii ji pasirinks vienatve.
unsure.gif
Atsakyti
Sveikos padekite nes isimeciausau ir manau esu saliska taigi klausimas toks ar draugas turi kita moteri? Istraukiau saule laiva ir menuli,bendroj sumoj gaunasi lelija,pati matau ka noriu matyti o kaip issono? Prasau painterpretuokite kam nesunku
Atsakyti