Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

Mane domina kas butent tai yra? Kam tas daroma? smile.gif Nes nelabai suprantu kam tas skaicius gautas sudejus kortu skaicius ir po to atemus 36. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 19, 15:14)
Mane domina kas butent tai yra? Kam tas daroma? smile.gif Nes nelabai suprantu kam tas skaicius gautas sudejus kortu skaicius ir po to atemus 36. smile.gif

Na yra tokia technika. Galima paskaityti internete smile.gif
Atsakyti
pati truputi sudejau viska ir vienu ir kitu budu, tai isejo taip:

mano 13, jeigu atemus 36 is visu kortu sumos ir 22, jeigu tiesiog visus sudejus. tai 13-vaikas, o 22-issisakojimas. nauja pradzia ir pasirinkimas, kuria linkme eiti. realiai, tai mastau ar isvis pasitraukti ir taip nauja pradzia pasirinkti, ar grizti ir pradeti viska su juo is naujo....

pas ji 6, jeigu atemus 36 ir 15, jeigu sudejus viska. tai 6 debesys ir 15 lokys. tai gal jis abejoja savo jegom ar kazkas panasaus....

aisku, as nezinau ka tas sudejimas ir atemimas duotas, tai vis tiek laukiu jusu ats/pamastymu smile.gif
Atsakyti
[quote=blykste38,2016 07 19, 08:58]
[quote=joolita,2016 07 19, 04:50]
Sveiki, o sakykite sudedate kortu skaicius, ir atimate 36? ar kaip apskaiciuojate? Ar galite paaiskinti, nes as truputi mokausi, noreciau zinoti,kaip tai vyksta, tas sudejimas.
Is anksto aciu uz atsakyma.
Papildyta:

galima ir taip skaiciuot kaip tu sakai
Galimi ir kiti variantai, pati ziurek kuris tai geriausiai veikia
Tarkim
11+25+8=1+1+2+5+8=17 Gali skaityt 17 arba sudet skaicius ir skaityt 8, as skauciuoju paprastai kaip kad tu minejai , man tas budas prieinamiausias, bandziau kitai tai grybai gaunasi
[/quote]


[quote=Libra,2016 07 19, 09:06]
Labas rytas,
Taip, teisingai skaiciuojate smile.gif
[/quote]



Sveikutes, aciu uz atsakyma smile.gif yuotube labai daug visokiu burimu lenormand kortomis, viename taip pat apie si skaiciavima snekejo. Renkuosi informacija, Dekui smile.gif
Atsakyti
Taigi, vakar vakare traukiau kortas siandienai.... klausimas buvo - kokia bus mano rytojaus diena?
iskrito - kryzius, puokste, gyvate, inkaras, issisakojimas....
turint mazai patirties, nelabai suprantu, ka tai galetu reiksti? kaip jus interpretuotumete toki ansambli? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 25, 15:58)
Taigi, vakar vakare traukiau kortas siandienai.... klausimas buvo - kokia bus mano rytojaus diena?
iskrito - kryzius, puokste, gyvate, inkaras, issisakojimas....
turint mazai patirties, nelabai suprantu, ka tai galetu reiksti? kaip jus interpretuotumete toki ansambli? smile.gif


Parasyk savo interpretacija , paskui ziuresim kas cia buvo
Atsakyti
na, pagalvojau, kad dienos pradzia bus sunki, bet issispres palankiai, dienos begyje bus kazkokiu apgauliu ar intrigu, kurios uzsites ir teks ieskoti sprendimo.
pati gi mano diena buvo tokia, kad skaiciau Ranos Dzordz knyga apie lenormand kortas. tada dar nusprendziau padaryti kopijas, galimu kortu interpretaciju. jas padarius ir susegus pastebejau, kad kazkas netaip... lapai buvo keistai atspausdinti. del to, db kad paziureciau kas, ka reiskia, turiu ieskotis tarp lapu biggrin.gif kaip ir viskas....
tai vat ir nznau ar cia buvo atitikimu, ar man kortos nieko neparode. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 26, 07:06)
na, pagalvojau, kad dienos pradzia bus sunki, bet issispres palankiai, dienos begyje bus kazkokiu apgauliu ar intrigu, kurios uzsites ir teks ieskoti sprendimo.
pati gi mano diena buvo tokia, kad skaiciau Ranos Dzordz knyga apie lenormand kortas. tada dar nusprendziau padaryti kopijas, galimu kortu interpretaciju. jas padarius ir susegus pastebejau, kad kazkas netaip... lapai buvo keistai atspausdinti. del to, db kad paziureciau kas, ka reiskia, turiu ieskotis tarp lapu biggrin.gif kaip ir viskas....
tai vat ir nznau ar cia buvo atitikimu, ar man kortos nieko neparode. biggrin.gif

Gal be reikalo nereikia kortu trukdyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 07 26, 06:26)
Gal be reikalo nereikia kortu trukdyti?  biggrin.gif


Kaip suprast be reikalo, dienos kortos ir yra vienos dienos
Atsakyti
na, nepasakyciau, kad tai trugdymas. juk praktikos ar taip, ar taip reikia. kaip kitaip patirties igaut?
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 26, 07:30)
Kaip suprast be reikalo, dienos kortos ir yra vienos dienos

Turiu omeny kad nereikia priristi savo gyvenimo prie kortu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 26, 06:06)
na, pagalvojau, kad dienos pradzia bus sunki, bet issispres palankiai, dienos begyje bus kazkokiu apgauliu ar intrigu, kurios uzsites ir teks ieskoti sprendimo.
pati gi mano diena buvo tokia, kad skaiciau Ranos Dzordz knyga apie lenormand kortas. tada dar nusprendziau padaryti kopijas, galimu kortu interpretaciju. jas padarius ir susegus pastebejau, kad kazkas netaip... lapai buvo keistai atspausdinti. del to, db kad paziureciau kas, ka reiskia, turiu ieskotis tarp lapu biggrin.gif kaip ir viskas....
tai vat ir nznau ar cia buvo atitikimu, ar man kortos nieko neparode. biggrin.gif

As tai galvociau kad su kryzius nusprendei uzbaigti kazkokiu darbus , kartu su 22 nusprendei atsispausdint, gyvate taip gali buti vyresne moteris ar mama , gal kazkokia naujiena siurprizas del kurio turejai padaryt sprendima del naujienu ar greitu kazkokiu ivykiu
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 07 26, 06:48)
As tai galvociau kad su kryzius nusprendei uzbaigti kazkokiu darbus , kartu su 22 nusprendei atsispausdint, gyvate taip gali buti vyresne moteris ar mama , gal kazkokia naujiena siurprizas del kurio turejai padaryt sprendima del naujienu ar greitu kazkokiu ivykiu

Na as korttas nesiojuosi su savim rankinej, aisku as ju niekur nedelioju , tiksliau nesiojuosi taro nors reiktu ir lenormand pradet nesiotis kad geriau jas perkast
Atsakyti