Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Maba @ 2016 07 16, 17:09)
Sveikos,

Dalinuosi trauktom kortom.

sekantiems klausimams buvo istrauktos tokios kortos:

1. Kaip toliau elgtis su savo vyru?

zvaigzdes, bokstas, lape.

2. Ka mano vyras man jaucia?

laiskas, medis, dalgis.

Kaip interpretuotumet jus merginos/moterys?

Toks jausmas, kad iskrito atsakymai i visai kitus klausimus biggrin.gif

Del 1 kl. Sakyciau daugiau atsakymas apie darba ir karjera. Gal uzimate geras pareigas? Bet reikia pasisaugoti apgavystes ir gudrybes. Maziau pasakokite apie savo planus smile.gif
2 kl. Kaip vyrui su sveikata? Ar neturi rimtu ligu? g.gif
Gal as cia visai ne i tema blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, man irgi keistos sios kortos atrodo, bet va tokios va iskrito. O kas liecia vyro sveikata, tai nzn... jei kazkas ir blogai, tai jis man nieko nesako.... bet cia klausiau del jausmu, tai nzn.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 18, 13:05)
Na, man irgi keistos sios kortos atrodo, bet  va tokios va iskrito. O kas liecia vyro sveikata, tai nzn... jei kazkas ir blogai, tai jis man nieko nesako.... bet cia klausiau del jausmu, tai nzn.... smile.gif

O paskutiniu metu santykiai su vyru pablogejo? Nepastebejot, ar pasikeite vyro nuotaika, elgesys? Manau, kad jis kazka nedasako jums. Bet kitos moters cia nematau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 18 liepos 2016 - 13:17
tai as vyra palikau biggrin.gif ir rimtai mastau apie skyrybas, pablogejo santykiai, o jis manes net neiesko, nors zino ir kur esu ir tt.... ir jis pats kaltas, kad isejau.... zodziu, nk gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 18, 14:45)
tai as vyra palikau biggrin.gif ir rimtai mastau apie skyrybas, pablogejo santykiai, o jis manes net neiesko, nors zino ir kur esu ir tt.... ir jis pats kaltas, kad isejau.... zodziu, nk gero biggrin.gif

Matyt, jis jau apsisprende smile.gif Manau kad jus negyvensite kartu smile.gif Bet su juo kazkas darosi, galima sakyti jis dabar "kaip ruke". Nesuprantu kas tai gali buti, ar liga, ar kokia nors priklausomybe g.gif
Atsakyti
o kas jums rodo ruka?
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 18, 15:51)
o kas jums rodo ruka?

Sudejau laiska, medi ir dalgi smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2016 07 16, 16:09)
Sveikos,

Dalinuosi trauktom kortom.

sekantiems klausimams buvo istrauktos tokios kortos:

1. Kaip toliau elgtis su savo vyru?

zvaigzdes, bokstas, lape.

2. Ka mano vyras man jaucia?

laiskas, medis, dalgis.

Kaip interpretuotumet jus merginos/moterys?

Kaip toliau elgtis su vyru?
Vis dar svajoji ir kazkuo manipuliuoji, tikiesi svajoji kad viskas susitvarkys, suma 13, galbut tikiesi naujos pradzios

Ka vyras jaucia
Jaucia stiprius jausmus seimai, bet uzkirtes uzblokaves bet koki bendravima, suma 6,
Itariu jaucia spaudima ir is abejoja ar del santykiu
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 07 18, 20:30)
Sudejau laiska, medi ir dalgi smile.gif)


Sveiki, o sakykite sudedate kortu skaicius, ir atimate 36? ar kaip apskaiciuojate? Ar galite paaiskinti, nes as truputi mokausi, noreciau zinoti,kaip tai vyksta, tas sudejimas.
Is anksto aciu uz atsakyma.
Papildyta:
QUOTE(Maba @ 2016 07 16, 18:09)
Sveikos,

Dalinuosi trauktom kortom.

sekantiems klausimams buvo istrauktos tokios kortos:

1. Kaip toliau elgtis su savo vyru?

zvaigzdes, bokstas, lape.

2. Ka mano vyras man jaucia?

laiskas, medis, dalgis.

Kaip interpretuotumet jus merginos/moterys?

1. Igivendinkite ka sumanete. Teks pagudraut.
2.galutine korta dalgis, bus atsiribota nuo seimos, vaiku... Meiles nematau.
Atsakyti
[quote=joolita,2016 07 19, 04:50]
Sveiki, o sakykite sudedate kortu skaicius, ir atimate 36? ar kaip apskaiciuojate? Ar galite paaiskinti, nes as truputi mokausi, noreciau zinoti,kaip tai vyksta, tas sudejimas.
Is anksto aciu uz atsakyma.
Papildyta:

galima ir taip skaiciuot kaip tu sakai
Galimi ir kiti variantai, pati ziurek kuris tai geriausiai veikia
Tarkim
11+25+8=1+1+2+5+8=17 Gali skaityt 17 arba sudet skaicius ir skaityt 8, as skauciuoju paprastai kaip kad tu minejai , man tas budas prieinamiausias, bandziau kitai tai grybai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2016 07 19, 05:50)
Sveiki, o sakykite sudedate kortu skaicius, ir atimate 36? ar kaip apskaiciuojate? Ar galite paaiskinti, nes as truputi mokausi, noreciau zinoti,kaip tai vyksta, tas sudejimas.
Is anksto aciu uz atsakyma.

Labas rytas,
Taip, teisingai skaiciuojate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 07 19, 09:06)
Labas rytas,
Taip, teisingai skaiciuojate  smile.gif


O kas tai per skaiciavimai?
Atsakyti