Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(blykste38 @ 2016 06 23, 11:49)
Labai daug varjantu yra, pvz turiu blue owl lenormand , ir vyras ir moteris ziuri i viena puse, reikia dar atkreipt demesi jei moteriai keli kortas kad ji ziuretu i desine tau ziurint i ja, vyrui keliant vyras turi ziuret i desine, nu zodziu daug kaladziu daug niuansu, as dar ju nelyginu su taro bet galima tai daryt netgi metant lenormand primest taro kortu

Taip, nuo kalades labai daug kas priklauso.
O del paryskinto sakinio, mano nuomone, gal labiau atvirksciai g.gif Reiktu deliot su Taro, o su Lenormand papildomai traukt. As vis planuoju ta isbandyti, bet neprisiruosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 23, 10:09)
Taip, nuo kalades labai daug kas priklauso.
O del paryskinto sakinio, mano nuomone, gal labiau atvirksciai  g.gif Reiktu deliot su Taro, o su Lenormand papildomai traukt. As vis planuoju ta isbandyti, bet neprisiruosiu smile.gif

Del to nesigincysiu nes ti dar nepriejau bet kiek video ziurejau, tarkim grand tableau apie moteri ir jei iskrenta taio kad nerodo ateities jai tada primeta taro kortu, jauciu iki to neprieisiu nes per daug info gali netilpt i mano galva:)
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 23, 12:54)
Del to nesigincysiu nes ti dar nepriejau bet kiek video ziurejau, tarkim grand tableau apie moteri ir jei iskrenta taio kad nerodo ateities jai tada primeta taro kortu, jauciu iki to neprieisiu nes per daug info gali netilpt i mano galva:)

Tada mes apie skirtingus dalykus kalbam smile.gif tu kalbi apie tai, kai negaunama info is Lenormand gaunama per Tarot.
As turejau minty konkreciai siu dvieju systemu kombinavima, kai deliojama su Taro, bet pasitikslinama su Lenormand (trumpai drutai tariant delioji kaip deliojus Taro, bet jei reik traukt papildomu kortu - jas trauki is Lenormand kalades). Tokiu budu, manau, gaunama aiskesne info, nes tarkim, jei didesne delione, tu kortu dar papildomom gali pritrukti aiskiam atsakymui. Nors galima ir antra Taro kalade taip naudot is tiesu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 23, 11:03)
Tada mes apie skirtingus dalykus kalbam smile.gif tu kalbi apie tai, kai negaunama info is Lenormand gaunama per Tarot.
As turejau minty konkreciai siu dvieju systemu kombinavima, kai deliojama su Taro, bet pasitikslinama su Lenormand (trumpai drutai tariant delioji kaip deliojus Taro, bet jei reik traukt papildomu kortu - jas trauki is Lenormand kalades). Tokiu budu, manau, gaunama aiskesne info, nes tarkim, jei didesne delione, tu kortu dar papildomom gali pritrukti aiskiam atsakymui. Nors galima ir antra Taro kalade taip naudot is tiesu smile.gif

Ojoj man cia jau tamsus miskas , joa galima ir taip kaip rasai, gaut papildomos is lenormand arba imt antra taro kalade
Atsakyti
ka tik buvau ezoteriniam centre, norejau paciupinet tas lenormand kortas, tai pardaveja sake, kad kur yra pas juos mokymai, tai kombinuoja lenormand su taro kaip sake irony, meta taro kortas, o sukontkretinimui, isgryninimui reiksmes - lenormand. Bet manau galima visaip, juk svarbu pajusti informacija, o keliu yra daug. Nusipirkau pradziamoksliui knyga su jose esanciomis kortomis. Pradziai bus puiku, nes kortu kainos tai pakedentos normaliai ten pas juos biggrin.gif Dvieju pasauliu internetinej parduotuvej 12 euru, pas juos 28 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 13:23)
Dvieju pasauliu internetinej parduotuvej 12 euru, pas juos 28  doh.gif

Tai gal skirtingos kaladės? Juk popieriaus kokybė labai skiriasi, leidykla. Ar ta pati kaladė tokiom skirtingom kainom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 23 birželio 2016 - 12:30
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 06 23, 12:30)
Tai gal skirtingos kaladės? Juk popieriaus kokybė labai skiriasi, leidykla. Ar ta pati kaladė tokiom skirtingom kainom?

As butent klausiau siu, Mystical Lenormand, kortu, sako dabar neturim, nes jos labai populiarios, sakau o kokia ju kaina, sako 28 eurai. Uzklausiau kiek nefertari kortos, sako 45 eurai, tai tikrai irgi auksta kaina, nes kiek domejausi daug pigiau internetu kainuoja, bet juk is dalies viskas savaime suprantama, kiek gi nuperka tu kortu ir knygu, juk labai specifine sritis, o parduotuve ir pardaveja reikia islaikyti, o dar norisi ir siokio tokio pelno, tai naturalu, kad antkainis toks.
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 13:23)
ka tik buvau ezoteriniam centre, norejau paciupinet tas lenormand kortas, tai pardaveja sake, kad kur yra pas juos mokymai, tai kombinuoja lenormand su taro kaip sake irony, meta taro kortas, o sukontkretinimui, isgryninimui reiksmes - lenormand. Bet manau galima visaip, juk svarbu pajusti informacija, o keliu yra daug. Nusipirkau pradziamoksliui knyga su jose esanciomis kortomis. Pradziai bus puiku, nes kortu kainos tai pakedentos normaliai ten pas juos  biggrin.gif Dvieju pasauliu internetinej parduotuvej 12 euru, pas juos 28  doh.gif

Taip, is esmes galima bet kaip, kaip tik tau patinka ir kaip tau turi prasme smile.gif Bet as asmeniskai sunkiai isivaizduoju atvirkstini varianta, kai deliojama su lenormand ir tikslinama su Taro biggrin.gif Na labai sudetingas ir dvasinis derinys turetu but, kad reiktu su Taro tikslinti smile.gif

Raganaite, idomios tavo kortos, su astrologiniais atitikmenim bigsmile.gif dar neteko tokiu atitikmenu matyti Lenormand smile.gif bet ai, nelabai as tas kalades ir ziurinejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 23, 12:59)
Raganaite, idomios tavo kortos, su astrologiniais atitikmenim bigsmile.gif dar neteko tokiu atitikmenu matyti Lenormand smile.gif bet ai, nelabai as tas kalades ir ziurinejau  rolleyes.gif

Kolkas jos dar ne mano, tik nusiziurejus as jas. Man ir siaip jos tokios grazios pasirode, ir dar tas astrologinis atitikmo pavaizduotas labai patiko, nes ir taro as stengiuosi jei man neaisku pazvelgti per astrologine puse, inesa aiskumo daugiau ir siaip labai idomu gilintis i visas sias sistemas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 23 birželio 2016 - 13:36
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 13:35)
Kolkas jos dar ne mano, tik nusiziurejus as jas. Man ir siaip jos tokios grazios pasirode, ir dar tas astrologinis atitikmo pavaizduotas labai patiko, nes ir taro as stengiuosi jei man neaisku pazvelgti per astrologine puse, inesa aiskumo daugiau ir siaip labai idomu gilintis i visas sias sistemas.

As turiu astroligines Lenormand kortas, labai jos idomios, kartu ir sudetingos. smile.gif
Turiu pasiulyma. Gal bandom cia kazkiek delioti ir skaityti?
Buvom siandien su vaikinu del darbo. I klausuma kaip seksis istraukiau puokste (9). Ka pasakysit?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 06 23, 18:27)
As turiu astroligines Lenormand kortas, labai jos idomios, kartu ir sudetingos. smile.gif
Turiu pasiulyma. Gal bandom cia kazkiek delioti ir skaityti?
Buvom siandien su vaikinu del darbo. I klausuma kaip seksis istraukiau puokste (9). Ka pasakysit?

Pokalbis sekmingas , tik gal reiktu daugiau kortu istraukti
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 06 23, 19:27)
As turiu astroligines Lenormand kortas, labai jos idomios, kartu ir sudetingos. smile.gif
Turiu pasiulyma. Gal bandom cia kazkiek delioti ir skaityti?
Buvom siandien su vaikinu del darbo. I klausuma kaip seksis istraukiau puokste (9). Ka pasakysit?

na pabandziau traukti sias kortas: koks bus jusu darbo pokalbio rezultatas peledos, laivas, kryzius, pagal sias kortas manyciau, kad negausit darbo, bet as sias kortas laikau tik kelios valandos rankoj, tai galim dar mes ir nesusikalbeti smile.gif
Atsakyti