Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Obelėlė @ 2015 09 18, 11:29)
Tiek ir as zinojau. Tai paklausiu kam traukti korta:as sutiksiu mylima zmogu?tai jei bus skirta tai sutiksi. O as isvaziavau i kelione ir man buvo svarbu kaip seksis visas 4dienas todel ir traukiau 4kortas.

tai gerai, kad trauket tas kortas, bet nereikia traukti tiek daug ju. ir niekas cia jums kazkokiu reiksmiu nauju neisves. tokios kortu reiksmes yra. geriau pamegintumete susieti su kelione, jei tokia jau buvo tas istrauktas kortas ir paziureti ar buvo tokiu ivykiu.
Atsakyti
merginos klausiau kaip man seksis darbe


iskrito kortos:

1 nepamenu, kalnas, saule, namas

supratau kad dabar sudetinga- kalnas, bet saule ir namas labai geros kortos , viskas bus gerai ?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 11 06, 23:29)
merginos klausiau kaip man seksis darbe
iskrito kortos:

1 nepamenu,  kalnas, saule, namas

supratau kad dabar sudetinga- kalnas, bet  saule ir namas labai geros kortos  , viskas bus gerai ?

reikes iveikti kliutis, tada viskas bus gerai. kalnas simbolizuoja kliuti jusu kelyje, kuria reikes iveikti. aisku kiti sako, kad kalna ir apeiti galima. cia jau kaip jus tvarkysites su iskilusiais sunkumais.
Atsakyti
QUOTE(redredred @ 2015 11 08, 09:20)
reikes iveikti kliutis, tada viskas bus gerai. kalnas simbolizuoja kliuti jusu kelyje, kuria reikes iveikti. aisku kiti sako, kad kalna ir apeiti galima. cia jau kaip jus tvarkysites su iskilusiais sunkumais.




bet jeigu ateities korta saule tai viskas susitvarkys palankiai
Atsakyti
gal reiktu prikelt tema smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ziurineju Lenormand kortas, o sakykit kokias jus naudojat ir kam reikalinga ta antra korta kiekvienoje kortoje (kryziai, bugnai, sirdys)? nes daugumoje kaladziu jos yra, bet yra ir tokiu kaladziu kur nera
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 10:29)
Sveikos merginos, ziurineju Lenormand kortas, o sakykit kokias jus naudojat ir kam reikalinga ta antra korta kiekvienoje kortoje (kryziai, bugnai, sirdys)? nes daugumoje kaladziu jos yra, bet yra ir tokiu kaladziu kur nera

Sveika,

As asmeniskai nezinau, ka ta antra (zaidimo) korta duoda. Tikriausiai reikia moketi delioti paprastas kortas, tuomet gauni papildomos info is jos. As to nenaudoju ir nezinau kaip ta daryti smile.gif
As turiu keleta, bet labiausiai man patinka tiesiog atsispausdinta is interneto. Is tiesu yra keletas nuomoniu apie sias kortas, vieni tvirtai teigia, kad uztenka zinoti raktinius kortu zodzius ir gali nors pati ant popieriuko surasyti kortas ir delioti. Kiti vistik linke atsizvelgti i pati paveiksliuka. As pradejau su pirmuoju variantu, dabar net nenoredama pasamoningai atsizvelgiu i paveiksleli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 23, 09:44)
dabar net nenoredama pasamoningai atsizvelgiu i paveiksleli smile.gif

ta prasme i pacia kortos spalvine nuotaika? i tai kas dar salia yra pavaizduota, kiti personazai? duok keleta pavyzdziu, kazkaip patrauke mano demesi sios kortos, gal del graziu paveiksleliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 23 birželio 2016 - 09:59
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 08:29)
Sveikos merginos, ziurineju Lenormand kortas, o sakykit kokias jus naudojat ir kam reikalinga ta antra korta kiekvienoje kortoje (kryziai, bugnai, sirdys)? nes daugumoje kaladziu jos yra, bet yra ir tokiu kaladziu kur nera

Reiskia reiskia, pvz prie gyv yra dama, taigi priklausomai nuo kortu gali reiksti ir kita moteri ar mama ar mociute, dabar placiau nepapasakosiu bes darbe esu, siaip idomios labai kortos analozuot
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 23, 09:03)
Reiskia reiskia, pvz prie gyv yra dama, taigi priklausomai nuo kortu gali reiksti ir kita moteri ar mama ar mociute, dabar placiau nepapasakosiu bes darbe esu, siaip idomios labai kortos analozuot

Normaliai rasau sutrumpintai, prie gyvates turejo but bet ko gero supratot 😀
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 23, 10:04)
Reiskia reiskia, pvz prie gyv yra dama, taigi priklausomai nuo kortu gali reiksti ir kita moteri ar mama ar mociute, dabar placiau nepapasakosiu bes darbe esu, siaip idomios labai kortos analozuot
Papildyta:

Normaliai rasau sutrumpintai, prie gyvates turejo but bet ko gero supratot 😀

supratau, dama na kaip ir aisku moteris, o pvz kryziai, tai galbut galima pritraukti prie taro kortu kardu, lapai - pentakliai, sirdys - taures, bugnai - lazdos? ar tai visiskai nesusije?
Papildyta:
Sitam puslapyje radau keleta kortu lyginima su taro kortomis https://taronline.wo...idades-no-taro/
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 23, 10:57)
ta prasme i pacia kortos spalvine nuotaika? i tai kas dar salia yra pavaizduota, kiti personazai? duok keleta pavyzdziu, kazkaip patrauke mano demesi sios kortos, gal del graziu paveiksleliu  biggrin.gif

Na, gal ne tiek spalvine nuotaika, bet i kitas detales kortoje - taip (ne visose kaladese tos detales ir buna, kai kur nupaisyta tik tai, ka skelbia kortos pavadinimas smile.gif ). Arba pvz iskritus moters kortai, atkreipiu demesi i tai, i kuria puse ji zvelgia, o nuo ko nusigrezia.

Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 23, 09:17)
Na, gal ne tiek spalvine nuotaika, bet i kitas detales kortoje - taip (ne visose kaladese tos detales ir buna, kai kur nupaisyta tik tai, ka skelbia kortos pavadinimas smile.gif ). Arba pvz iskritus moters kortai, atkreipiu demesi i tai, i kuria puse ji zvelgia, o nuo ko nusigrezia.

Labai daug varjantu yra, pvz turiu blue owl lenormand , ir vyras ir moteris ziuri i viena puse, reikia dar atkreipt demesi jei moteriai keli kortas kad ji ziuretu i desine tau ziurint i ja, vyrui keliant vyras turi ziuret i desine, nu zodziu daug kaladziu daug niuansu, as dar ju nelyginu su taro bet galima tai daryt netgi metant lenormand primest taro kortu
Atsakyti