Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

Sveikos, gal galit pasakyt ką reiškia toks išdėstymas?

Krastas,gandras,žiedas,moteris,vyras,raitelis,knyga,sirdis.
Saulė,šluota,inkaras,gyvate,puokštė,laiškas,šuo,mėnulis.
Kalnai,kryžius,lokys,vaikas,žuvis,medis,Dobilas,žiurkė.
Žvaigždės,lelija,parkas,lape,raktas,paukščiai,namai,bokštas.
Dalgis,issisakojimas,debesys,laivas.

Atsakyti
Aš irgi dažniausiai turiu keblumų sau mesdama kortas.. Kai kuriose situacijose negaliu būti nešališka ir objektyvi, o gal ir šiaip man trūksta įžvalgos (suprask - negabi).. biggrin.gif
Iš tiesų tai net buvau padėjusi kortas į šalį kuriam laikui, bet dabar vėl užėjo noras išsitraukti, nes mat vienas klausimas, aktualus dar iš seniau, parūpo, mat vis dar ieškau to vienintelio.. blush2.gif

Su šiuo veikėju ryšys nutrūko dar padoriai neužsimezgęs, nebebendraujam (nors nedaug ir bendrauti teko), bet kažkaip kvailai įstrigo jis man į širdį. Klausiau, kokių turiu šansų, kad jis vėl atsiras mano gyvenime/kokios santykių perspektyvos (ot, niekad nesugebu kažkaip konkrečiau sugalvoti klausimo) doh.gif
Štai kas iškrito:
user posted image
Metu tiesiog visos kaladės atvertimo principu ir imu 2-3 kortas iš abiejų kortos-rakto pusių.
Mano pirminė interpretacija buvo, kad turėjom kažkokių kliūčių, reikėjo tarsi 'išlaukti', bet reikalai, atrodo, turi šansų pajudėti į priekį, atkeliauja kažkokia žinia (arba jis pats su dviračiu po miestą zuja, cha cha). Dar galvojau, kad galim turėti kažkokių darbinių ar bendros veiklos reikalų (ar šiaip per jo arba mano darbą gal net ir netyčia galim susitikt), bet tai atneš kažkokį sąmyšį į mūsų širdis.
Po to pagalvojau, kad gal lapė - tai kaip patarimas, kad jį sutikti galiu tik pasitelkus gudrumą. Dar vėliau, kad debesys gali rodyti tik mano iliuzijas ir nieko čia nebepakeisi..
Kokios būtų jūsų interpretacijos ir įžvalgos?

Beje, kiek anksčiau buvau metusi Grand Tableau dėlionę, kuri atrodo taip (atsiprašau už nuotraukos kokybę - nusipyškinau tik tam, kad prisiminčiau, kas kur buvo):
user posted image
Pastebėjau, kad aplink vyro kortą iškritusios kortos yra beveik tokios pačios, kaip ir aukščiau paminėtam variante (1-2 kortų atstumu). Ką tai reiškia? Sutapimas? Ar tai gali būti vienas ir tas pats žmogus? g.gif

Tiesa, dar porą kartų kituose būrimuose dėl meilės reikalų buvo paminėta kažkas panašaus, kaip kad 'nuo dabartinių tavo sprendimų ir veiksmų priklausys tavo ateitis' arba 'ką pasėsi, tą ir pjausi'.. Gal ir lenormand man nori tą patį pasakyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucidity: 16 liepos 2015 - 03:16
Gali buti kad jo darbas susijes su kelionemis, komandiruotemis? Zodziu, vazineja jis kazkur biggrin.gif
Pagal mane kortos rodo kad tai yra gudrus zmogus. Siek tiek nepastovus. Ir santykiai su juo nieko gero neatnes.
Bet cia yra tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gdeja: 16 liepos 2015 - 10:08
Gdeja, ačiū už nuomonę! 4u.gif
Man atroro, jog visai galimas daiktas, kad jis kartais nuo karto keliauja, nes kompanija, kurioje dirba, yra tarptautinė. Pati nesumąsčiau, nors ir girdėjau apie tai. gal tiesiog neužsifiksavo. Bet va kaip skirtingos akys pamato skirtingus dalykus bigsmile.gif
Atsakyti
Lucidity, turiu tau patarima netraukti daugiau kaip 5 kortu, nes tada interpretuoti pasidaro tikrai labai sunku. 5 tikrai uztenka per akis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, uzdaviau 3 skirtingus klausimus ir visais kartais is mete man 12 8 14 pauksciai karstas lape. Ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
na nieko gero, bet kas čia išmetė? sistema? reiktų su kortomis pačiai traukti
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2015 09 16, 14:40)
na nieko gero, bet kas čia išmetė? sistema? reiktų su kortomis pačiai traukti

Ne, as pati meciausi

Papildyta:
QUOTE(Obelėlė @ 2015 09 16, 14:42)
Ne, as pati meciausi


Papildyta:
QUOTE(malram @ 2015 09 16, 14:40)
na nieko gero, bet kas čia išmetė? sistema? reiktų su kortomis pačiai traukti

Paskui klausiau kad manes laukia ateinacias 4 dienas nes isvaziuoju i kelione tai krito pauksciai ir raktas, karstas ir dobilas, lape ir moteris, gyvate ir saule
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obelėlė: 16 rugsėjo 2015 - 13:43


Paskui klausiau kad manes laukia ateinacias 4 dienas nes isvaziuoju i kelione tai krito pauksciai ir raktas, karstas ir dobilas, lape ir moteris, gyvate ir saule

ne per daug kortu istrauket? daugiau 5 nerekomenduoju traukti, nes labai apsunkina interpretacija, kai nesi labai patyres sitam reikale. pati visada traukiu 5 kortas. man taip lengviau. daznai tos papildomos jau nieko naujo neduoda, nepapildo. galima traukti ir 3 kortas, bet mazokai informacijos suteikia, taciau tinka trumpiems atsakymams nesudetingu klausimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redredred: 16 rugsėjo 2015 - 20:29
QUOTE(redredred @ 2015 09 16, 21:28)
Paskui klausiau kad manes laukia ateinacias 4 dienas nes isvaziuoju i kelione tai krito pauksciai ir raktas, karstas ir dobilas, lape ir moteris, gyvate ir saule

ne per daug kortu istrauket? daugiau 5 nerekomenduoju traukti, nes labai apsunkina interpretacija, kai nesi labai patyres sitam reikale. pati visada traukiu 5 kortas. man taip lengviau. daznai tos papildomos jau nieko naujo neduoda, nepapildo. galima traukti ir 3 kortas, bet mazokai informacijos suteikia, taciau tinka trumpiems atsakymams nesudetingu klausimu.

Kazkur skaiciau,kad galima mesti savaitei 7 kortas vienoj eilutei,ir antroj eilutei paaiskinimui dar 7 kortas. Tai analogiskai taip dariau 4ateinancipm dienom.

O kokius cia negerumus pranesa pauksciai karstas gyvate?
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2015 09 16, 22:46)
Kazkur skaiciau,kad galima mesti savaitei 7 kortas vienoj eilutei,ir antroj eilutei paaiskinimui dar 7 kortas. Tai analogiskai taip dariau 4ateinancipm dienom.

O kokius cia negerumus pranesa pauksciai karstas gyvate?

pauksciai rodo gincus, smulkias problemas. gyvate gali pranesti apie isdavyste, negerus zmones. karstas isvis sunki korta. kam traukti tas kortas isvis taip smulkiai kiekvienai dienai as nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(redredred @ 2015 09 17, 09:46)
pauksciai rodo gincus, smulkias problemas. gyvate gali pranesti apie isdavyste, negerus zmones. karstas isvis sunki korta. kam traukti tas kortas isvis taip smulkiai kiekvienai dienai as nesuprantu.

Tiek ir as zinojau. Tai paklausiu kam traukti korta:as sutiksiu mylima zmogu?tai jei bus skirta tai sutiksi. O as isvaziavau i kelione ir man buvo svarbu kaip seksis visas 4dienas todel ir traukiau 4kortas.
Atsakyti