Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

labas rytas ,noreciau kad padetumet isiaiskinti nes esu tik megeja ,istraukiau zuvys ,sirdis ,ir suo ,klausimas buvo ar iseiti is dabartinio darbo ,ka galetu reiksti jusu akimis?
Atsakyti
merginos gal kuri man galetu ismesti kortas , klausimas ir butu ar iseiti is dabartinio darbo, dabar darbe vyksta konfliktai, intrigos , ar viskas susiklostys man palankiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2015 05 11, 07:48)
labas rytas ,noreciau kad padetumet isiaiskinti nes esu tik megeja ,istraukiau zuvys ,sirdis ,ir suo ,klausimas buvo ar iseiti is dabartinio darbo ,ka galetu reiksti jusu akimis?



sakyčiau,kad esate prisirišusi prie savo darbo,arba pernelyg jautriai į kažką reaguojate, sureikšminate problemą. tačiau žuvys ir šuo rodo,kad darbas turėtų būt jums ir pelningas ir malonus, draugiška aplinka
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2015 05 11, 08:48)
labas rytas ,noreciau kad padetumet isiaiskinti nes esu tik megeja ,istraukiau zuvys ,sirdis ,ir suo ,klausimas buvo ar iseiti is dabartinio darbo ,ka galetu reiksti jusu akimis?


Sveika, aš interpretučiau, kad dabartiniame darbe tu iki galo neatsiskleidi, esi neišklausyta (nors aplink pilna kas galėtų tai padaryti), truksta laisvės - esi lyg įspausta į rėmus. Bijai rizikuot, kad nuo vilko ant meškos neužšoktum. Naujam darbe patektum į visai kitokią aplinką, bet turėtum būt tam darbui "ištikima ir nebijoti būti prie jo pririšta", tada nesigailėtum:) Trumpai taip interpretuočiau. blush2.gif
Atsakyti

merginos padekit isanalizuoti kortas , uzdaviau klausima ar apie esama konflkta pasakyti valdziai ?


iskrito kortos : suo (18) , sodas (20) , moteris (29), patarimu korta: sirdis (24)
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 06 18, 19:38)
mano isitikinimu (ir man asmeniskai) buriant internetu nezinant kam ir nesusikoncentravus - turtu buti bent 95% smile.gif tik jauciant zmogu, kazkokiu budu susilieciant su jo biolauku apsikeiciama informacija. turi buti tiesioginis salytis tarp dvieju zmoniu - reikia ji pazinoti, matyti, kalbeti tel ar pan. be to, svarbu ir atsipalaiduoti, buti ramybeje, kitaip kortos sudetingai  atskleidzia info.

cia mano nuomone




o sakykit traukiate 3 kortas , tai jas renkate savo nuoziura oar pagal delione kuria? 4u.gif
Atsakyti
merginos dar prasau padeti pasuprasti kortas :

paklausiau ar imtis iniciatyvos ir parasyti vienam zmogui pirmai? iskrito kortos :

lokys, 22 (korta- razvilka) (24 sirdis) (21 kalnas ) (9 puokste)


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2015 05 21, 21:11)
merginos dar prasau padeti pasuprasti kortas :

paklausiau ar imtis iniciatyvos ir parasyti vienam zmogui pirmai?  iskrito kortos :

lokys, 22 (korta- 22 razvilka) (24 sirdis) (21 kalnas ) (9 puokste)
4u.gif

Atsakyti
visu pirma neteisingai formuluojat kalausimus. jokiu AR klausime. kas bus, jeigu as pakeisiu darba, parasysiu laiska? kokios perspektyvos naujame darbe? ir pan. kai taip formuluojat, nera jokios prasme aiskinti tas jusu kortas. as santykiams traukiu 4 kortas. 1 - situacija dabar, 2 - jusu jausmai, 3 - jo jausmai, 4 - rezultatas (ateitis).
darbui 4 kortos. 1 - situacija dabar, jusu elgesys, 3 - kolektyvo poziuris i jus, 4 - rezultatas (ateitis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redredred: 22 gegužės 2015 - 18:57



Merginos ismeciau kortas santykiu, jausmu tema:


1. dabartinė santykių padėtis
2. ką apie mane galvoja
3. ką jis man jaučia
4. ko galiu tikėtis artimiausiu metu (2-3mėn.)



iskrito kortos :

21 kalnas, 31 saule, 11 sluota, 22 kryzkele


ar galite pakomentuoti ?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 05 23, 17:16)
Merginos ismeciau kortas santykiu, jausmu  tema:
1. dabartinė santykių padėtis
2. ką apie mane galvoja
3. ką  jis man jaučia
4. ko galiu tikėtis artimiausiu metu (2-3mėn.)
iskrito kortos :

21 kalnas, 31 saule, 11 sluota, 22 kryzkele
ar galite pakomentuoti ?

yra kazkokia kliutis jusu santykiams, kuria reiketu nugaleti. pagal saule turetu myleti, jausti siltus jausmus, taciau sluota nurodo i problemas ir gincus. paskutine korta sako, kad reikia daryti sprendima, pasirinkti kazka.
Atsakyti
QUOTE(redredred @ 2015 05 24, 12:10)
yra kazkokia kliutis jusu santykiams, kuria reiketu nugaleti. pagal saule turetu myleti, jausti siltus jausmus, taciau sluota nurodo i problemas ir gincus. paskutine korta sako, kad reikia daryti sprendima, pasirinkti kazka.




o sakykit reikia vel traukti kortas ziureti ar jis imsis veiksmu ar as tureciau imtis iniciatyvos? ir kaip teisingai butu formuluot klasima ?? ir kelias kortas traukti?
Aciu .
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 05 28, 09:23)
o sakykit reikia vel traukti kortas ziureti ar jis imsis veiksmu  ar as tureciau  imtis iniciatyvos?  ir kaip teisingai butu formuluot klasima ?? ir kelias kortas traukti?
Aciu .

traukit jeigu norit. as asmeniskai sau isburti nesugebu, padelioju tik kitiems. tai, jei jums padeda, tai traukit. klauskit gal kaip man pasielgti arba kaip jis pasielgs esat tokiai situacijai.
Atsakyti