Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Maba @ 2014 03 22, 22:44)
sakykite prasau, o kur galima butu rasti informacijos apie tai kaip salia gula tos kortos? nes db skaitau foruma ir suprantu, kad nebutinai, jei bloga korta stovi salia geros, tai kazkas blogo gali buti... pvz. laivas, o salia ziurkes ir galimas aiskinimas - ziurkes gali rodyti ir pinigines investicijas. gal yra kokia knyga issamiai pateikianti tokius dalykus?

Kai pirkote kortas man atrodo, turėjo būti kartu knygutė su paaiškinimais kiekvienos atskirai, neskubant skaitykite ir sudarykite bendrą vaizdą, supratimą, turite kortas pajausti, neįmanoma aprašyti kaip, bet tikrai žinau kad būtent Jums pavyks, sakau nes patikrinau, ar turite tam gebėjimų, tik nereikia norėti iš karto, viskas ateis palaipsniui. Kas dėl knygos, tai ją rašykite pati smile.gif būtent Jums parašytos nėra. Trumpai parašysiu kaip dariau pati, pradėjau nuo storo sąsiuvinuko kuriame buvo kiekvienai kortai atskiras psl. kai rinkau, skaičiau info. intuityviai atsiringdavau kas būtent man tiktų ar patraukė dėmėsį ir užsirašydavau, tai liečia ir reikšmių ir derinių.
Iš anksto visų atsiprašau, bet šitoje forumo temoje nekomentuosiu, mokymu, ar patarimu nesakysiu, žinoma gaila, bet bent jau kol kas neturiu tam laiko. Linkiu visoms sėkmės
Atsakyti
O gaila ax.gif

Gal tuomet kas nors kitas iš šiek tiek labiau pažengusių galėtų pasidalinti savo žiniomis, kokias dėliones geriausia dėlioti turint konkretų, bet ne taip/ne klausimą? Ar yra kokios specialios dėlionės tarkim meilės, sveikatos, darbo klausimais? Ar tai išskaitoma iš didžiosios dėlionės labiau gilinantis į rūpimo klausimo kortą?
Atsakyti
Moonlightmagic, dekui uz gerus linkejimus. as pati sau asmeniskai nusprendziau fotografuoti savo deliones, kad esant laikui prisiminti mazdaug kas, kaip.. gal kas dar i galva ateis. siandien meciau delione meilei.kaip ir kas... tai viskas labai miglotai pasirode. pagrindine korta tarsi atomazga buvo, kad liksim gal draugais... net nzn.. reikes gal rytoj dar i ta delione pasiziureti.. gal dar kazka izvelgsiu...
o del delioniu, tai net nzn.. pas mane yra ta lenormand knyga, tai ten yra pora pvz. paprastu delioniu ir jau sudetingesniu. o siaip internete, youtube yra tos info daug.
Atsakyti
nors ir pamirsta tema, bet pakeliu smile.gif

traukiau sau kortas ar verta man su draugem keliauti i suomija. krito VAIKAS NAMAS KNYGA. patikslinimui traukiau dar viena korta GANDRAS. as linkusi manyti, kad ne. o kaip Jus matot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maba: 04 gruodžio 2014 - 21:03
QUOTE(Maba @ 2014 12 04, 22:02)
nors ir pamirsta tema, bet pakeliu smile.gif

traukiau sau kortas ar verta man su draugem keliauti i suomija. krito VAIKAS NAMAS KNYGA. patikslinimui traukiau dar viena korta GANDRAS. as linkusi manyti, kad ne. o kaip Jus matot?

O kodel galvoji, kad neverta? As jau labai primirsau sias kortas, bet kiek atmintis siekia, tai nieko blogo sios kortos nezada. Vat tik tas gandras papildomas sakyciau rodo, kad neilgam vyktum, sugriztum vistiek...
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2014 12 04, 21:02)
nors ir pamirsta tema, bet pakeliu smile.gif

traukiau sau kortas ar verta man su draugem keliauti i suomija. krito VAIKAS NAMAS KNYGA. patikslinimui traukiau dar viena korta GANDRAS. as linkusi manyti, kad ne. o kaip Jus matot?

Labai idomus derinys iskrito g.gif
Sakykit, padirbeti (auklyte gal g.gif ) vaziuojate? Siaip, bet kuriuo atveju, reikia gerai isstudijuoti pasiulyma ir sutvarkyti popierius.
Gandras akivaizdiai rodo gyvenamosios vietos pakeitima, o gal ir meile ten savo surasite smile.gif
Dar idomu, kokie pas jus santykiai namuose? Gal nuo kazko begate?
Siaip, kortos iskrito visai geros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 05 gruodžio 2014 - 12:07
tai butu tiesiog kelione i sali, i kuria mes su draugem jau seniai norejome nuvaziuoti. musu megstama grupe is ten kilusi biggrin.gif dvejoju as del finansu.. ar verta ten keliauti, nes atsieitu brangiai. tai tiesiog 3 dienu kelione pirmyn-atgal. antra puse jau turiu smile.gif man ta knyga uzkliuvo - paslaptys, neaiskumai... vat. cia situacija paaiskinu. tiesiog pasibastyt, pasigrozet. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2014 12 05, 19:43)
tai butu tiesiog kelione i sali, i kuria mes su draugem jau seniai norejome nuvaziuoti. musu megstama grupe is  ten kilusi biggrin.gif dvejoju as del finansu.. ar verta ten keliauti, nes atsieitu brangiai. tai tiesiog 3 dienu kelione pirmyn-atgal. antra puse jau turiu smile.gif man ta  knyga uzkliuvo - paslaptys, neaiskumai... vat. cia situacija paaiskinu. tiesiog pasibastyt, pasigrozet. smile.gif

Na ne vien paslaptis ir neaiskumus knyga reiskia. Kaip tik gali reiksti igyjama issilavinima, zinias. Gal kokia turistine pazintine ekskursija toje salyje paimsite ir suzinosite, ko dar apie ta krasta nezinojote.
Atsakyti
supratau. dekui uz Jusu pastabas:)
Atsakyti
Nr 12, vienur raso kortos pavadinima pauksciai, senesneje literaturoje peledos (rus. sovy).

klausiau ar gausiu zinute, zinia-iskrito Nr. 12, supratau kad ne
Atsakyti
labas visoms,

tema gana senoka, bet gal dar kas nors atsilieps biggrin.gif
as jau apie metus laiko mokinuosi burti taro kortom ir neseniai susidomejau lenormand kortomis. gal galetumet pasakyti kokia kortu kalade geriausiai isigyti pradedanciajam? ir kokioj knygoj yra mokinama siu kortu pagrindu? literatura gali buti anglu, rusu, lt kalbomis. aciu! 4u.gif
Atsakyti
man labai gera yra Kotelnikovos knyga, ją radau internete, atsisiunčiau pdf
Atsakyti