Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

nesu su ja dar susidraugavusi.. siandien meginau pirma karta... meciau 5 kortas paprastam klausimui,susijusiam su mano antraja puse.. buvo sluota-ziurke-gyvate-laivas ir lokys (apverstas). todel ir sunerimau del tos apverstos kortos. aisku, nelabai as ten ir supratau, ka jos sake.. pirmos trys kortos negerai, 4 neutrali, 5 kaip ir gera, bet ji apversta. tas vercia sunerimti.. gal jus galetumete pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2014 03 22, 18:08)
nesu su ja dar susidraugavusi.. siandien meginau pirma karta... meciau 5 kortas paprastam klausimui,susijusiam su mano antraja puse.. buvo sluota-ziurke-gyvate-laivas ir lokys (apverstas). todel ir sunerimau del tos apverstos kortos. aisku, nelabai as ten ir supratau, ka jos sake.. pirmos trys kortos negerai, 4 neutrali, 5 kaip ir gera, bet ji apversta. tas vercia sunerimti.. gal jus galetumete pakomentuoti?

gaila neparašėte koks buvo klausimas, nes kuo aiškiau suformuluojate klausimą, tuo tikslesni atsakymą gausite. Nežinau kaip interpretuoti, galiu tik spėti. Jeigu turite nesutarimu, tai greičiausiai dėl pavydo ir greitu metu viskas išsispręs, tik ne taip kaip tikitės. Pradėti būtų gerai nuo 1 kortos ir tik įsigilinus ir supratus ką ji nori 'pasakyti' išimti dar vieną patikslinimui, na ir apverstu patariu nenaudoti, asmeniškai as niekad to nedarau.
Atsakyti
klausimas buvo - kaip klostysis mano ir mano vaikino santykiai?
o siaip jos tiesiog buvo susimaisiusios, tai ir isejo taip, kad aukstyn kojom istraukiau. ar jas geriau graziai sudelioti, o po to jau meginti burti?

p.s. as naudojau burimo buda "kelias". cia is zalios knygutes "pranasaujame m.lenormand kortomis".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maba: 22 kovo 2014 - 19:39
sveikos smile.gif
po ilgo laiko paėmiau kortas, klausimas buvo santykių įvertinimui.

Iškrito praeities korta-kryžkelė,
dabarties- žuvys,
ateities-saulė.
O patarimas-raktas.

Interpretavau taip,kad buvo priimtas teisingas sprendimas, jausmai tvirti ir gilūs, ateitis graži..
O kaip įvertinti patarimą-Raktą??

Ačiū,jei kuri leisis į komentarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 22 kovo 2014 - 19:45
QUOTE(Maba @ 2014 03 22, 19:37)
klausimas buvo - kaip klostysis mano ir mano vaikino santykiai?
o siaip jos tiesiog buvo susimaisiusios, tai ir isejo taip, kad aukstyn kojom istraukiau. ar jas geriau graziai sudelioti, o po to jau meginti burti?

p.s. as naudojau burimo buda "kelias". cia is zalios knygutes "pranasaujame m.lenormand kortomis".

geriau būtų kortas sudėlioti. Su santykiais nekas, panašu kad galite išsiskirti. Idomu būtų sužinoti kaip Jums atrodė situaciją, bet spėju kad panašiai. Šito būdo nežinau. Man atrodo, kad pradžioje geriau būtų pabandyti dėlioti kortas taip:
1. dabartinė santykių padėtis
2. ką jis man jaučia
3. ką apie mane galvoja
4. ko galiu tikėtis artimiausiu metu (2-3mėn.)
5. kaip galima būtų pagerinti santykius, ko trūksta santykiuose
Atsakyti
taip, man irgi pasirode, kad kortos pasake, jog nieko gero nebus.... sad.gif tik ta meska gale tarsi suteike vilties, kad gal bus kazkokios permainos (laivas), kurios pakeis viska i geraja puse (meska)... nors siuo metu as savo antraja puse nelabai pasitikiu. daug dvejoniu ir pan...
meginsiu Jusu varianta. tik noriu paklausti, ar pries dedant korta reikia galvoti apie tau rupima klausima? atverti korta, interpretuoji ir toliau taip darai su likusiom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maba: 22 kovo 2014 - 20:23
QUOTE(Maba @ 2014 03 22, 20:18)
taip, man irgi pasirode, kad kortos pasake, jog nieko gero nebus.... sad.gif
meginsiu Jusu varianta. tik noriu paklausti, ar pries dedant korta reikia galvoti apie tau rupima klausima? atverti korta, interpretuoji ir toliau taip darai su likusiom?

Jeigu tai konkretus klausymas, tai galvojate apie ji, jeigu konkretus dėliojimas - maišant galvojate aplamai apie save, ji, santykius arba situacija. Nuimate kortas ir prieš traukiant kortą užduodate klausimą, ištraukus iš kaladės dedate užversta, taip patogiau, nes jeigu tarkim bus 'gyvatė' jau nejučia galite nusiteikti, kad kažkas negerai. Apverčiate ir interpretuojate. Tikiuosi 'pagavote' mintį. Sėkmės
Atsakyti
dekui uz paaiskinima. meginsiu.
o jei ta konkretus klausimas, tai kiek kortu traukti reiktu?
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2014 03 22, 20:58)
dekui uz paaiskinima. meginsiu.
o jei ta konkretus klausimas, tai kiek kortu traukti reiktu?

Kaip nuspręsite pati, galite ištraukti tris. Kaip ir sakiau tai kortos 'nuojautos' , bent jau aš jas taip matau.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2014 03 22, 19:43)
sveikos smile.gif
po ilgo laiko paėmiau kortas, klausimas buvo santykių įvertinimui.

Iškrito praeities korta-kryžkelė,
dabarties- žuvys,
ateities-saulė.
O patarimas-raktas.

Interpretavau taip,kad buvo priimtas teisingas sprendimas, jausmai tvirti ir gilūs, ateitis graži..
O kaip įvertinti patarimą-Raktą??

Ačiū,jei kuri leisis į komentarus smile.gif

Sutinku su Jumis. Greičiausiai buvo koks meilės trikampis, panašu į santykių atsinaujinimą. Jausmai nepasakyčiau, kad tvirti ir gilūs, bet panašiai, nes raktas, šiuo atvėju - mokėkite pasinaudoti suteikta galimybę ir prasidės naujas gyvenimo etapas, nekartokite praeities klaidu, sėkmė Jūsų pusėje, nepaleiskite jos.
Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2014 03 22, 23:03)
Kaip nuspręsite pati, galite ištraukti tris. Kaip ir sakiau tai kortos 'nuojautos' , bent jau aš jas taip matau.


sakykite prasau, o kur galima butu rasti informacijos apie tai kaip salia gula tos kortos? nes db skaitau foruma ir suprantu, kad nebutinai, jei bloga korta stovi salia geros, tai kazkas blogo gali buti... pvz. laivas, o salia ziurkes ir galimas aiskinimas - ziurkes gali rodyti ir pinigines investicijas. gal yra kokia knyga issamiai pateikianti tokius dalykus?
Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2014 03 22, 18:38)
(...) jeigu tikrai kalbame apie M. Lenormand kortas, tai jos yra 'kalbančios' taisyklių nėra ir geriausia kai vadovausitės savo nuojauta.


Moonlightmagic, iš karto prašau neužpykti ir neįsižeisti - šito tikrai nesiekiu (labiau tikiuosi informatyvios diskusijos mokymosi tikslais, jei nuomonės nesutampa), tuo labiau, kad Jūs mano akyse esate smarkiai pažengusi ar net profesionalė, o aš tik žalia pradedančioji blush2.gif Noriu tik išsakyti savo pastebėjimus ir palyginimus su informacija, su kuria besimokydama susidūriau. Taigi, manau, drąsu teigti, kad taisyklių nėra. Taip, skaitant dėliones nuojauta daug ką pakužda, ir kiekviena kortų deriniui dažnai atranda būtent savąjį aiškinimą, bet iš esmės taisyklės yra, juk kiekviena korta turi tam tikrą reikšmės gairę ir vargu ar gautusi skaityti derinius pasinaudojant tik nuojauta ir visiškai nesusipažinus su atskiromis kortų reikšmėmis ax.gif

Kitas dalykas Lenormand kortos skirtos skaityti poromis ar net grupėse, todėl manyčiau tas dėlionės būdas, kur sudaroma klausimų eilė ir atsakymams traukiama po vieną kortą labiau tinka "pasižaidimui" susipažįstant su pavienėmis kortų reikšmėmis nei tikriems atsakymams gauti blush2.gif bet čia tik mano nuomonė...

Taip pat norėjau Jūsų paklausti, jei ne paslaptis, kokią dėlionę naudojate atsakant į merginų užduodamus klausimus - ar didžiąją dėlionę ir tuomet labiau koncentruojatės į klausimą atspindinčios kortos analizavimą joje ar turite tam tikras dėliones atskiro tipo klausimas (tikiuosi suprasite, ką norėjau paklausti)? Ačiū 4u.gif

QUOTE(malram @ 2014 03 22, 20:43)
Iškrito praeities korta-kryžkelė,
dabarties- žuvys,
ateities-saulė.
O patarimas-raktas.


O aš dėl rakto reikšmės patikslinimo būčiau traukusi dar porą kortų
Atsakyti