Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

As siandien issitraukiau ir labai issigandau. Iskrito menulis, dobilas ir dalgis. Man paskutiniai metai universitete ir nusimato sunkus.
Atsakyti
o koks klausimas buvo? Dalgis gali reikšti staigią kažko pabaigą
Atsakyti
Kaip seksis mokslai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 28, 20:51)
0808 smaguolė tu biggrin.gif ...ir juokinga ir baugu smile.gif

Katarinka ačiū tau. Bala žino,kaip su tuo darbu. nedirbam kartu,bet kas čia žino kaip gali gyvenime atsitikti..bendrų veiklų yra, domėjimosi taip pat,jam padedu,kiek galiu. biggrin.gif biggrin.gif susijuokiau,gal per meilę padarysiu karjerą?? nors neįsivaizduoju tokių galimybių smile.gif
o iš ko tu sprendi apie darbą? kurios kortos?

Šiaip jau panašiai ir atrodo ta santykių ateitis, galvoju ar tie pasikeitimai neutruks? Inkaras lyg irgi gali rodyti tokią lyg stagnaciją...ar nusišneku?


darbą dažnai simbolizuoja inkaras, pvz jei žiurkės ir inkaras- didelė tikimybė, kad iš darbo atleis, arba darbe gali būti nesąžininga kova bet kokiom priemonėm, nu lb reik pagal situaciją ir gretimas kortas žiūrėti. o kai gandrai ir inkaras, rodo galimybę kilt karjeros laiptais bet čia gal labiau tiktų kai klausia konkrečiai apie darbą, bet jei kažkur tenka kartu padirbėti, tai labai šaunu. Ne, inkaras santykiuose labai gerai, nebent po jo ar prieš jį kristų negatyvi korta, o šiuo atveju nieko panašaus nebuvo, jis pats santykiams žada tvirtumą, ilgalaikiškumą, stabilumą smile.gif
Atsakyti
dabar issiburiau el. kortom, nes pati neturiu normaliu ir jas sunku paskleisti traukimui. vakar, kai traukiau kortas del mokslu, buvau pavargusi ir stresuota. jau prasidejo mokslo metai ir man kilo stresas po atostogu sugrizus i mokslus. siandien turejau laisva, tai visa diena beveik pramiegojau ir vakare vel issiburiau. si karta krenta aiskiau:
Pagrindas: 16 Gandras
Gandras yra laimės ir permainų simbolis. Gretimos kortos atskleis ar permainos į gerą ar į blogą. Ši korta dažnai rodo keliones, judėjimą. Gandrai išskrenda į šiltesnius kraštus, bet atėjus laikui vėl grįžta, tad simbolizuoja ištikimybę principams, tradicijų laikymąsi, nors kartu yra ir progresyvaus mąstymo simbolis. Moteriai Gandras gali simbolizuoti vaiko gimimą.
Situacija: 27 Laiškas
Laiškas būdamas popierinis, rašytinis informacijos nešėjas išdėstyme atstovauja įvairiausią raštišką informaciją ir dokumentus. Tai gali būti realus laiškas, elektroninis laiškas, sms žinutė, oficialus dokumentas kaip diplomas, sutartis, pranešimas apie sutarties nutraukimą, sąskaita, komercinis pasiūlymas. Gretimos kortos padės nustatyti iš kur ateina žinia ir koks jos turinys bei įtaka jums.
Rezultatas: 16 Žvaigždės
Įkvėpimas, tikėjimas, svajonės, meniniai talentai, minčių aiškumas. Korta rodo ateities planus, kurie klostysis sklandžiai ir sėkmingai, be didesnių sunkumų ar pastangų. Santykiai klostosi puikiai ir teikia daug laimės. Darbe situacija taps aiškesnė ir lengviau judėsite į priekį. Tačiau saugokitės "žvaigždžių ligos", išlikite kuklūs net sulaukę sėkmės, mastykite ir planuokite realistiškai.
Atsakyti
viskas bus gerai :9 labia daug kas priklauso ir nuo nusiteikimo. Aš irgi mokausi, žinau tai.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 29, 20:06)
viskas bus gerai :9 labia daug kas priklauso ir nuo nusiteikimo. Aš irgi mokausi, žinau tai.

bent mane visada mokslo metu pradzioje visada stresas kamuoja. kol isivaziuoju visada taip buna. doh.gif
Atsakyti
kaip butu galima interpretuoti 30 lelija, 3 laivas, 14 lape klausiant apie santykiu eiga per artimiausisu metus? Naudojau triju kortu burima
lape ateities pozicijoj, gali reiksti apgaule, bet angliskam puslapy si korta taipogi gali buti aiskinama, kaip santykiai "susimetus", t.y. nevedybiniai santykiai...Be to laivas rodo judejima, keitima gyvenamos vietos.... Pagelbekit isspreti sia dilema.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loona666: 01 rugsėjo 2013 - 16:55
aš radau keletą lapės aiškinimų,kad ji susijusis su darbu,jau anksčiau girdėjau, tačiau pvz, jei ji apsupta gerų kortų reiškia , kad verta kažką protongai,išmintinai padaryti, arba tai nesantuokiniai ryšiai, draugystė, gyvenimas kartu, nesusituokus. netgi gali būti toks aiškinimas,kad toji draugystė bus susijusi su kelione.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 09 01, 17:30)
aš radau keletą lapės aiškinimų,kad ji susijusis su darbu,jau anksčiau girdėjau, tačiau pvz, jei ji apsupta gerų kortų reiškia , kad verta kažką protongai,išmintinai padaryti, arba tai nesantuokiniai ryšiai, draugystė, gyvenimas kartu, nesusituokus. netgi gali būti toks aiškinimas,kad toji draugystė bus susijusi su kelione.

o ka sitoj pozicijoj reiskia lelijos?
kiek zinau, tai pagarbos zenklas...Be to si korta yra praeities pozicijoj...laivas taipogi gali reiksti rysius su uzsieniu, uzsienieciu...Mano atveju, vaikinas su kuriuo draugauju, yra kitos tautybes...Bet ir as pati uzsieny gyvenu...smile.gif Tiesa, mes abu suplanave kelione kartu, gal tai apie tai? bet tik kad klausimas buvo apie santykius...
Atsakyti
lelija pagrbos,aukštos moralės ženklas, turi dar ir kitų reikšmių.. vyresnį žmogų,bet turbūt ne šiuo atveju.. Nežinau,gal ta lapė reiškia kad yra pavojus,neištikymybės arba tas sugyuventinių statusas.. bet tu palauk,kol patyrusios pakomentuos... aš čia tik nulinukė
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 09 01, 18:15)
lelija pagrbos,aukštos moralės ženklas, turi dar ir kitų reikšmių.. vyresnį žmogų,bet turbūt ne šiuo atveju.. Nežinau,gal ta lapė reiškia kad yra pavojus,neištikymybės arba tas sugyuventinių statusas.. bet tu palauk,kol patyrusios pakomentuos... aš čia tik nulinukė

dekui...Del tos lapes man neramu, nesinori tiketi, kad tai isdavystes zenklas... Bet, kaip sako, tikime tuo kuo norim tiketi...smile.gif
Atsakyti