Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 27, 19:11)
Dabar gyvenimą valdys kortos?  smile.gif

Man skustis kazkur del persekiojimu kiekvienoje temoje, ar tamsta pati susiprasite? As suaugusi moteris, turinti teise dometis tuo, kas man patinka, net jei jums tai nepriimtina. Jus sekat mane po visa foruma. Iseinu i kita skilti ir jus is paskui, visur cituojat mane, paneigdama mano pasisakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 808: 27 rugpjūčio 2013 - 18:30
Atleiskit, jei išgąsdino jus mano klausimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 27, 19:39)
Atleiskit, jei išgąsdino jus mano klausimas.  4u.gif

jis manes neisgasdino, tiesiog as noriu reikstis ten, kur man patinka, nes man atrodo niekam netrukdau ir turiu tokia teise. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(808 @ 2013 08 27, 18:47)
jis manes neisgasdino, tiesiog as noriu reikstis ten, kur man patinka, nes man atrodo niekam netrukdau ir turiu tokia teise.  4u.gif

Tada išeitų, kad jums trukdo kitokia nuomonė? g.gif

Juk temos nekuriamos tik vienai nuomonei reikšti. Tada jos būtų negyvos.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 27, 19:53)
Tada išeitų, kad jums trukdo kitokia nuomonė?  g.gif

Juk temos nekuriamos tik vienai nuomonei reikšti. Tada jos būtų negyvos.

O jus jauciates paivairinusi tema apie sapnus, parasiusi, kad sapnai blogojo darbas ir sakiusi man, kad aiskinti sapnus nuodeme. Cia uzejusi vel kalbate apie tai, kad mano gyvenima valdo kortos ir manot tai paivairino tema? temos kilnojasi ir be jusu. susiraskit megstama skilti ir diskutuokit. kas is to jei nepatinka kortos ir kaip pati sakot nesidomit sapnais. kam lysti i tas temas?
Atsakyti
Oi, ta audra stiklinėje. doh.gif Ar ne tiesą sakiau, kad piktojo darbas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 08 27, 20:55)
Oi, ta audra stiklinėje.  doh.gif Ar ne tiesą sakiau, kad piktojo darbas.  smile.gif

Bet, kad ir kituose temose, kur as nedalyvauju, jumis yra nepatenkintu. Ateinat i jau susiformavusia diskusija su savo skepticizmu ir gincijates su visais. Ar tik ne nelabojo darbas? biggrin.gif
Atsakyti
Ar tikrai toks jau sunkus yra atsakymas į klausimą: dabar gyvenimą valdys kortos? g.gif
Atsakyti
merginos, ššš.. smile.gif

Kaip manote, kalbant apie santykius atieties pozicijoje, šios dvi kortos:
Gandras ir Inkaras, kaip jas vertintumėte?

Ilgalaikiai santykiai? gandras pries tai, tai gal ilgai užsitęs vykstančios permainos?
kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 28, 16:20)
merginos, ššš.. smile.gif

Kaip manote, kalbant apie santykius atieties pozicijoje, šios dvi kortos:
Gandras ir Inkaras, kaip jas vertintumėte?

Ilgalaikiai santykiai? gandras pries tai, tai gal ilgai užsitęs vykstančios permainos?
kaip manote?

sulauksi gandro ir santykiai bus stabilus. nestuke.gif laugh.gif
nors as tikrai nezinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 28, 16:20)
merginos, ššš.. smile.gif

Kaip manote, kalbant apie santykius atieties pozicijoje, šios dvi kortos:
Gandras ir Inkaras, kaip jas vertintumėte?

Ilgalaikiai santykiai? gandras pries tai, tai gal ilgai užsitęs vykstančios permainos?
kaip manote?



labai geros kortos, bus dideli pasikeitimai, santykiai rimti ir stabilus, ilgalaikiai. Bet čia man dar kažkaip ir darbas matosi, nžn, jei ne kartu dirbate ar ne koks bendradarbis, tai galbūt domitės bendra kažkokia veikla ar sritim, profesinis augimas dar plius matosi labai teigiamas, bet jei nieko su darbu nesurišta, bet kokiu atveju labai geros abi kortos smile.gif
Atsakyti
0808 smaguolė tu biggrin.gif ...ir juokinga ir baugu smile.gif

Katarinka ačiū tau. Bala žino,kaip su tuo darbu. nedirbam kartu,bet kas čia žino kaip gali gyvenime atsitikti..bendrų veiklų yra, domėjimosi taip pat,jam padedu,kiek galiu. biggrin.gif biggrin.gif susijuokiau,gal per meilę padarysiu karjerą?? nors neįsivaizduoju tokių galimybių smile.gif
o iš ko tu sprendi apie darbą? kurios kortos?

Šiaip jau panašiai ir atrodo ta santykių ateitis, galvoju ar tie pasikeitimai neutruks? Inkaras lyg irgi gali rodyti tokią lyg stagnaciją...ar nusišneku?
Atsakyti