Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(malram @ 2013 08 26, 11:55)
na vat smile.gif kiek žmonių tiek ir nuomonių smile.gif smagu
Papildyta:

dar norėčiau jūsų nuomonės dėl vienos situacijos...

Manęs laukia teismas, mane kankina nežinia, ar mane išteisins,pati jaučiuosi nekalta. Teismas turi įrodyti tyčią, kad sąmoningai šalinausi iš įvykio vietos. Ir gal galėtumėte pakomentuoti kas nors iš šalies.

Pagrindas- Širdis, situacija- Šluota ir ateitis - Lelija

na,mano supratimu taip ir yra viską imu labai į širdį,reikalai su teisėsauga, įtampa, bet kaip tą Leliją improvizuoti? pati ji lyg ir gera korta,kaip jūs manote,kokia teismo baigtis gali slypėti po Lelija?

ačiū jums.

Taip, širdis rodo, kad pergyvenate dėl šios situacijos, šluota - kad vyksta razborkės buitiškai kalbant, o lelija neša šaltį ir gali rodyti įstrigusius reikalus
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2013 08 26, 12:15)
Taip, širdis rodo, kad pergyvenate dėl šios situacijos, šluota - kad vyksta razborkės buitiškai kalbant, o lelija neša šaltį ir gali rodyti įstrigusius reikalus


Lelija kilnumo ir tyrumo simbolis,tai gal išteisins?
Atsakyti
ačiū,mergaitės
Atsakyti
QUOTE(DA Imperatore @ 2013 08 26, 21:32)
Lelija kilnumo ir tyrumo simbolis,tai gal išteisins?


Taip, gali rodyt kilnų žmogų, tokį geradarį, sąžiningą, tačiau pati lelija tikrai šilumos neneša
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2013 08 27, 12:57)
Taip, gali rodyt kilnų žmogų, tokį geradarį, sąžiningą, tačiau pati lelija tikrai šilumos neneša

As manau, kad ja patenkins ir vesus teisingumas. biggrin.gif
Atsakyti
sujuokinai smile.gif noriu būti išteisinta,net jei ir be meilumų biggrin.gif Advokatas diedukas, į romantiką netaikau,manau,kad lelija yra solidumas ir garbė. Mąstant,kad ta lelija yra ateities pozicijoje.. o ji pati yra gera korta,manau,kad viskas baigsis gerai,nors ir ne iškarto, gal bus papildomų posėdžių..
Atsakyti
O kas čia apie romatiką kalbėjo? bigsmile.gif Nei pusės žodžio nebuvo kalbama apie kažkokius santykius.

Lelijos aukštos padėties ir pagarbos ženklas, o taip pat tyrumo, aukštų ir kilnių idealų bei garbingo elgesio simbolis. Korta išdėstyme gali vaizduoti šeimą, giminę ar konkretų vyresnio amžiaus giminaitį, aukštos padėties globėją. Bet ši korta rodo situacijos stabilumą ar net stagnaciją, tad trokštant ko nors naujo ar norite įgyvendinti kokį nors projektą, pakeisti darbą, Lelijos rodys įstrigusią situaciją ir kol kas jokių perspektyvų pokyčiams.
Štai kas norima buvo pasakyti, ir tai pasitvirtino mano praktikoje rolleyes.gif bet, aišku, nesiginčysiu, kiekvienam kortos kalba jo kalba... mirksiukas.gif Pati korta tikrai pozityvi, bet...
Atsakyti
aš be abejo supratau... pajuokavau, kas man belieka smile.gif

dabar mąstau kas ta stagnacija galėtų būti mano situacijoje? pastovumas esamos padėties? tarkime dabar teises aš tebeturiu, tai gal tai reiškia,kad ir toliau jas turėsiu? kad situacija liks ta pati? teisme turiu įrodyti savo nekaltumą,kitaip atims vairavimo teises...

o gal tai rodo,kad procesas gali užsitęsti? Na,jis dar neprasidėjo,bus rugsėjo viduryje..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 27 rugpjūčio 2013 - 13:10
QUOTE(malram @ 2013 08 27, 14:09)
aš be abejo supratau... pajuokavau, kas man belieka smile.gif

dabar mąstau kas ta stagnacija galėtų būti mano situacijoje? pastovumas esamos padėties? tarkime dabar teises aš tebeturiu, tai gal tai reiškia,kad ir toliau jas turėsiu? kad situacija liks ta pati? teisme turiu įrodyti savo nekaltumą,kitaip atims vairavimo teises...

o gal tai rodo,kad procesas gali užsitęsti? Na,jis dar neprasidėjo,bus rugsėjo viduryje..


Na o kas dabar gali pasakyti rolleyes.gif Maža dėl ko gali įstrigti situacija, gal ir teisėjas koks apsirgs. O gal ir nieks neįstrigs. Belieka sulaukti teismo ir bus aišku.
Atsakyti
Man tai kazkaip patiko sitos kortos, nors pradejau dometis pries pora menesiu. As net kortu neturiu. Is interneto tokias atsispausdinau ant paprasto popieriaus. Labai nepatogu ismaisius paskleisti traukimui. ohmy.gif
Turejau taro, ilgai domejausi, bet tos reiksmes sudetingos. Kazkaip neprisijaukinau ir nesipildydavo man. O sitos issipilde jau su mano pacios interpretacija. Taip ir ivyko. 4u.gif
Atsakyti
Dabar gyvenimą valdys kortos? smile.gif

Atsakyti
kortos nevaldo gyvenimo,jos padedea suvokti,kas vyksta
Atsakyti