Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(banguole @ 2013 08 01, 12:24)
Jo, panašu, kad praeityje daug vilčių buvo dėta ir norų gražių turėta
Paukščiai - tai nervinkumas, pergyvenimai, įtempta situacija, ašaros, erzelynė - kas parodė jūsų dabartį.
O medis, jis reiškia sveikatą ir gyvybines jėgas, bet jis nerodo, kad situacija pajudėtų iš mirties taško - greičiau įsisenės ir suleis šaknis.  Man taip atrodo rolleyes.gif

tas korta traukiau pries pora savaiciu. dar tik atradau sita burima, tai patirties nera. per ta laika jau tikrai sveikt pradejau, nors kai buriausi buvau nervinga del tos situacijos. su tuo zmogum tikejausi grazaus bendradarbiavimo, bet niekaip. vis kazkas ne taip. doh.gif lauktu naujas projektas rudeni, bet panasu, kad jau neketina bendradarbiauti. schmoll.gif
Atsakyti
Klausimukas, 4u.gif kur būtų galima nusipirkti šias kortas? g.gif
Atsakyti
Ka reiskia laivas ateities pozicijoje?
Turiu pries pora metu isirusius santykius ir visai noreciau juos atnaujinti. Krenta namas, ka as aiskinciau, kad gera buvo kartu. Dobilas - silti prisiminimai isliko iki siol. Bet tas laivas ka jis reiskia? Mes kaip tik istrigom ir panasu, kad jau niekur neplauksim, bent jau kartu. g.gif
Atsakyti
laivas reiškia lėtą judėjimą į priekį
Papildyta:
QUOTE(cloudlet @ 2013 08 08, 09:06)
Klausimukas, 4u.gif  kur būtų galima nusipirkti šias kortas?  g.gif


aš pirkau kartu su knyga apie lenormand
Atsakyti
nemazai informacijos apie kotu reiksmes ir ju kombinacija radau stai sitam angliskam tinklalapy...
http://learnlenorman...d-combinations/
Atsakyti
video apie lenormand kortu reiksmes rusiskai....
http://www.youtube.c...h?v=WDE_bcZWkuk
Atsakyti
QUOTE(808 @ 2013 08 08, 23:19)
Ka reiskia laivas ateities pozicijoje?
Turiu pries pora metu isirusius santykius ir visai noreciau juos atnaujinti. Krenta namas, ka as aiskinciau, kad gera buvo kartu. Dobilas - silti prisiminimai isliko iki siol. Bet tas laivas ka jis reiskia? Mes kaip tik istrigom ir panasu, kad jau niekur neplauksim, bent jau kartu.    g.gif


laivas reiškia didelius pokyčius, tikrai ne lėtą judėjimą į priekį, kaip kažkas pasakė, tai kaip tik dideli pasikeitimai. Bet taip pat gali simbolizuoti, kad šis žmogus tiesiog nuo jūsų pasitraukia, ..išplaukia''. Dobilas reiškia, kad šansas yra, bet reiktų dar labai daug pastangų įdėti, kad pasikeistų taip, kaip jūs to norit smile.gif reikėtų platesnio dėstymo arba papildomos kortos smile.gif
Atsakyti
na vat smile.gif kiek žmonių tiek ir nuomonių smile.gif smagu
Papildyta:

dar norėčiau jūsų nuomonės dėl vienos situacijos...

Manęs laukia teismas, mane kankina nežinia, ar mane išteisins,pati jaučiuosi nekalta. Teismas turi įrodyti tyčią, kad sąmoningai šalinausi iš įvykio vietos. Ir gal galėtumėte pakomentuoti kas nors iš šalies.

Pagrindas- Širdis, situacija- Šluota ir ateitis - Lelija

na,mano supratimu taip ir yra viską imu labai į širdį,reikalai su teisėsauga, įtampa, bet kaip tą Leliją improvizuoti? pati ji lyg ir gera korta,kaip jūs manote,kokia teismo baigtis gali slypėti po Lelija?

ačiū jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 26 rugpjūčio 2013 - 10:56
QUOTE(Katarinka @ 2013 08 26, 10:35)
laivas reiškia didelius pokyčius, tikrai ne lėtą judėjimą į priekį, kaip kažkas pasakė, tai kaip tik dideli pasikeitimai. Bet taip pat gali simbolizuoti, kad šis žmogus tiesiog nuo jūsų pasitraukia, ..išplaukia''. Dobilas reiškia, kad šansas yra, bet reiktų dar labai daug pastangų įdėti, kad pasikeistų taip, kaip jūs to norit smile.gif reikėtų platesnio dėstymo arba papildomos kortos smile.gif

greiciausiai jis isplaukia, o as pati jau nebenoriu deti daug pastangu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 26, 11:55)
na vat smile.gif kiek žmonių tiek ir nuomonių smile.gif smagu
Papildyta:

dar norėčiau jūsų nuomonės dėl vienos situacijos...

Manęs laukia teismas, mane kankina nežinia, ar mane išteisins,pati jaučiuosi nekalta. Teismas turi įrodyti tyčią, kad sąmoningai šalinausi iš įvykio vietos. Ir gal galėtumėte pakomentuoti kas nors iš šalies.

Pagrindas- Širdis, situacija- Šluota ir ateitis - Lelija

na,mano supratimu taip ir yra viską imu labai į širdį,reikalai su teisėsauga, įtampa, bet kaip tą Leliją improvizuoti? pati ji lyg ir gera korta,kaip jūs manote,kokia teismo baigtis gali slypėti po Lelija?

ačiū jums.


kalbant apie teisėsaugą ir teismus, lelija dažniausiai simbolizuoja teisėją ar advokatą, arba šiaip aukšto rango pareigūną. Perspektyvos kaip ir jūsų naudai, bet kortos ir rodo tik perspektyvą, nes viskas žmogaus rankose- aš tai sakyčiau, jei turite gerą advokatą, galite nusiraminti. Jei neturite- pasikliauti teisėjo gera valia smile.gif Korta pati teigiama smile.gif čia būtų tokia mano interpretacija smile.gif
Atsakyti
labai įdomu, nes buriantis su Taro,man irgi rode įtakingą asmenį,kaip ir geroje apsuptyje kortų,lyg tai ir būtų palanku. Turiu patyrusį advokatą..nors jis nieko nežada, bet širdy intuityviai jaučiu,kad teisybė turėtų triumfuoti, nepaisant blogos teismų parktikos dėl šio straipsnio.
Ačiū Katarinka už vertinimą.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 08 26, 13:00)
labai įdomu, nes buriantis su Taro,man irgi rode įtakingą asmenį,kaip ir geroje apsuptyje kortų,lyg tai ir būtų palanku. Turiu patyrusį advokatą..nors jis nieko nežada, bet širdy intuityviai jaučiu,kad teisybė turėtų triumfuoti, nepaisant blogos teismų parktikos dėl šio straipsnio.
Ačiū Katarinka už vertinimą.

sekmes. 4u.gif manau viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti