Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(mano123 @ 2013 04 22, 21:12)
sveikos mergaites  biggrin.gif  turiu ir as tokias kortas, dar nei karto neapgavo tik kartais pati matau tai ka noriu matyti  smile.gif  si karta noretusi isgirsti ir jusu nuomone smile.gif Situacija kad bendradarbis pradejo rodyti daugiau negu draugiskus jausmus, bet jis turi seima...
Klausimas buvo kaip klostysis musu santykiai per artimiausius 3men?
Situacija: 1 24 17      (is kaires i desine, is virsasu i apacia ir istryzai)
..............24 27 33
..............18 13 32

Patarimas 31 35
Netiketumas 7 30
Kliutys 20 22
Artima ateitis 19 23
Tolimesne ateitis 34 25
Rezultatas 3 8
visa situacija kaip ir aiski, kortos mano nuoziura gan neblogos tik va su rezultatu pasimeciau. ar tai tikrai santykiu nutraukimas bus?  g.gif  kazkaip man nesirisa situacijos kortos su rezultatu.  doh.gif isanksto aciu uz pagalba



nelabai supratau, koks čia dėstymas, gal tokio dar ir nežina, bet pabaiga yra konkreti pabaiga- šiaip ir taip maždaug aišku, jei vyras vedęs ir turi šeimą, tos meilužės dažniausiai lb laikinas dalykas, iš pradžių gražu viskas, o paskui ačiū viso gero smile.gif siūlyčiau iš viso apie jį negalvoti, padorūs vyrai, jei ieško moters, ir nenenori gyventi šeimoje, paprastai pirma išsiskiria ir susitvarko visus buities reikalus. Romanas gali būti jau labai audringas, bet kaip audringai prasidėjo, taip sėkmingai ir baigsis. O dirbti toliau kartu tai reikės...smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaičičeku @ 2013 01 24, 18:33)
DD
20-15- 30- 9-  2- 11-27-33
28- 5  - 4-12-26- 17-29-25
16-35-14 - 7-32-  23-21-34
22-24-10 - 1-13 - 36 - 8- 6
            3 -18-31 -19.

Čia klausimas kaip vystysis santykiai poros. Abu vienoje horizontalėje ir žiūri vienas į kitą. Nesusigaudau kaip interpretuot kortas esančias tarp jų....



bijau suklaidinti, bet man rods, šitas dėstymas nėra skirtas poros santykiams nustatyti, čia didysis lenormand dėstymas, berods, vadinamas dar kryžium. Nžn, gal kas papildys ar pataisys. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 23 balandžio 2013 - 11:57
Katarinka aciu uz pasisakyma, bet man kortu interpretacijos reiketu o ne psichologiniu patarimu. blush2.gif Situacija nera tokia kaip jus isivaizduojate, bet nematau reikalo cia viesai aiskinti iki smulkmenu. schmoll.gif man siu kortu kombinacija ( 3 Laivas + 8 karstas)
nevisada reiskia pabaiga, kartais jos rodo kad ivikiai pagaliau nusistoves ir prasides ramus laikotarpis, bet noreciau isgirsti kokios jusu interpretacijos ir patirtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mano123 @ 2013 04 23, 14:12)
Katarinka aciu uz pasisakyma, bet man kortu interpretacijos reiketu o ne psichologiniu patarimu.  blush2.gif  Situacija nera tokia kaip jus isivaizduojate, bet nematau reikalo cia viesai aiskinti iki smulkmenu.  schmoll.gif  man siu kortu kombinacija ( 3 Laivas + 8 karstas)
nevisada reiskia pabaiga, kartais jos rodo kad ivikiai pagaliau nusistoves ir prasides ramus laikotarpis, bet noreciau isgirsti kokios jusu interpretacijos ir patirtis  ax.gif


Karstas sanykiu delioneje - yra santykiu pabaiga. Na gal ji nebus netiketa, bet eisite lik to - Laivas gali rodyti, liudesi, nerima, atitolima, blaskymasi, ilgesi.
Apie ramu laikotarpi nusistovejusi vargu bau ar gali buti cia kalba + nezinau kur jus izvelgiat pozityva iskritusiose kortuose??

Cia gal labaiu tiktu Lenorman deliones miailes trikampiams smile.gif Yra tokiu.
Atsakyti
įkišiu trikgrašį, karstas gali būti kažko pabaiga,ir kažko pradžia..bet turbųt tas virsmas nera lengvas..
Papildyta:
o kaip jūs interpretuotumte tokį derinį apie santykius-
debesys,kaip pareitis, raitelis-dabartis, ateitis-gandras ir žiedas -kaip patarimas??
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 04 23, 15:35)
įkišiu trikgrašį, karstas gali būti kažko pabaiga,ir kažko pradžia..bet turbųt tas virsmas nera lengvas..
Papildyta:
o kaip jūs interpretuotumte tokį derinį apie santykius-
debesys,kaip pareitis, raitelis-dabartis, ateitis-gandras ir žiedas -kaip patarimas??



aš tai sakyčiau, kad praeity būta daug neaiškumų, galbūt nesusipratimų, pykčių, nepalankių aplinkybių, raitelis- tuoj jus pasieksianti žinia, galbūt ir svečias, apie kurį greit sužinosite, o gandras ir žiedas nurodo perspektyvas į ilgalaikius, galbūt net vedybinius santykius. Aš tai taip interpretuočiau smile.gif gali būti netgi pasiūlymas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mano123 @ 2013 04 23, 14:12)
Katarinka aciu uz pasisakyma, bet man kortu interpretacijos reiketu o ne psichologiniu patarimu.  blush2.gif  Situacija nera tokia kaip jus isivaizduojate, bet nematau reikalo cia viesai aiskinti iki smulkmenu.  schmoll.gif  man siu kortu kombinacija ( 3 Laivas + 8 karstas)
nevisada reiskia pabaiga, kartais jos rodo kad ivikiai pagaliau nusistoves ir prasides ramus laikotarpis, bet noreciau isgirsti kokios jusu interpretacijos ir patirtis  ax.gif


oi, tai atsiprašau, jei nuskambėjo kaip psicholohinė konsultacija, tada sakykim, kad to nesakiau. man šitas derinys be tęsinio, nurodyti gali taip pat ir skubotumą neapgalvotą, katastrofines pasekmes, ir pabaigą. tada aš taip savo galutinį variantą pateikiu. smile.gif gal reikėtų dar kokį papildomą dėstymą padaryti, kad dar aiškiau būtų, pasitikslinimui, nžn... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 04 23, 15:35)
įkišiu trikgrašį, karstas gali būti kažko pabaiga,ir kažko pradžia..bet turbųt tas virsmas nera lengvas..
Papildyta:
o kaip jūs interpretuotumte tokį derinį apie santykius-
debesys,kaip pareitis, raitelis-dabartis, ateitis-gandras ir žiedas -kaip patarimas??



as asmeniskai nemegstu tokiu deliojimu po viena korta. kartais buna sunku interpretuoti bus kazkas gero ar blogo. :bal igsmile:
6- buvo nepatys geriausi laikai. Sakyciau nezinojimas ka toliau daryti ar kazkokie neaiskumai santykiuose.
1- dabar prasideda naujas santykiu etapas, ar kazkokie nauji jausmai. O gal gavot ar laukiat zinios susijusios su santykiais.
17- bus kazkokios permainos asmeniskai man si korta dazniausiai rodo geras permainas. nezinau kokiame lygije yra jusu santykiai. si korta gali rodyti ir persikraustyma ar vaiko planavima.
25- patarimas: testi santykius arba reikalingos vestuves bigsmile.gif priklausomai nuo to kokia situacija ir kaip buvo formuluotas klausimas pries deliojima
Butu malonu jeigu pakomentuotumet ar yra tiesos rolleyes.gif
Atsakyti
Aš nežinau kaip kitoms, bet dėlionėse man visada ta vadinama patarimo korta labiau pasireiškia ne kaip konkrečiai patarimas, bet kaip jėgos veikiančios situaciją.
Kadangi tiek 1, tiek 17 reiškia permainas, tai aš traukčiau papildomas kortas su klausimu - kokios permainos manęs laukia g.gif
Kas link žiedo - taip, jis dažniausiai reiškia sajunga, susitarima, bet taip pat gali rodyti ir užsiciklinima ant situacijos kažkokios,nes žiedas tai ir nenutrūkstamas ciklas uždaras ratas. Čia irgi praverstu papildoma kortikė biggrin.gif Taigi reiktu reiktu žinoti kokie tie santykiai iš viso yra, kad būtų galima teigti, kad kalba apie vestuves smile.gif

P.S. Gandras yra migruojantis paukštis, tai ir situacijai galima pripaišyti, kad kažko seno sugryzimas, bet taip pat gandrai ir isskrenda, palieka namus..taigi tiksliai pasakyt labai sunku be papildomu kortu smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 23 balandžio 2013 - 17:05
jūs visos teisios šiaip jau smile.gif smile.gif

Situacija buvo tokia, santykiai nei šiokie nei tokie biggrin.gif galiausiai vyriškis apsiprendė wink.gif paskui vėl įkrito į abejonių duobę, tuo išmušdamas mane iš pusiausvyros. Likau be žado (debesys), savaitę slampinėjau kaip maišu gavusi smile.gif
Prieš tai kartu ieškojome bendro namo pirkti,kol jam kažkas susipainiojo galvoje ir jis vėl įkrito į abejones. Tai tie debesys abiems smegenis užplaukė..

Tai štai, kol kas žinios dar negavau. bet gal gausiu, sapnai puikūs, gražūs smile.gif Gandras...na,kadangi visas reikalas sukosi apie naujus namus ir planavimą kurti šeimą...žiedas...na,vistik sąjunga turbūt įmanima ir trokštama smile.gif

tai nežinau kaip čia bus... gal išpildys smile.gif

prieš tai pamenu ,gal prieš mėnesį gerą,prieš jam priimant sprendimą, tokį gražų ir gerą, kortos krito taip/ laivas, mėnulis, namas, širdis...
o dabar bus matyti....

beje,dėl vaikelio...hmmaiškiaregė man nesyk sakiusi buvo,kad vaikas čia šią situaciją sudėlios į vietas...to tikrai neplanuoju, netgi bijau, bet gyvenime visko būna..kažkuri užsiminėt, kad tai gali būti susiję su vedybom... wub.gif

ačiū jums už interpretacijas


4u.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 23 balandžio 2013 - 19:02
beje,paklausiau patarimo ir traukiau papildomų kortų,kokios tai gali būti permainos.
Iškrito-
laiškas, žvaigždės,saulėir namas.
Turbūt geros permainos smile.gif dabar belieka gyventi ir stebėti smile.gif

Kur kitos merginos? gal viena kitai vėl padėkime? pasipraktikuosime.radau vieną portalą,nors naglų kalba,išsiverčiau kortų reikšmes,kai kurios panašios, kitos kiek kitokios interpretacijos.
Atsakyti
gal galit patarti, kokia geriausia delione analizuojant tarpusavio santykius.? Neseniai nusipirkau Lenormand kortas, kolkas bandziau tik 3 kortu burima....noretusi isamesnes informacijos...smile.gif
Atsakyti
mano asmenine situacija tokia, kad susipykau su vienu zmogum. taikiausi visa vasara, bet panasu, kad susitaikyti nenori.
istraukiau 3 kortas (praeitis, dabartis, ateitis) dobilas, pauksciai, medis
man paciai atrodo tai yra mano pasveikimas nuo sito zmogaus. visgi nematau susitaikymo, nors lygtais ir neblogai krenta kortos. jau ir is tikruju sveikti pradejau, nors du menesius jauciausi blogai, nors ne viena kalta buvau sioje situacijoje.
Atsakyti
QUOTE(808 @ 2013 08 01, 09:33)
mano asmenine situacija tokia, kad susipykau su vienu zmogum. taikiausi visa vasara, bet panasu, kad susitaikyti nenori.
istraukiau 3 kortas (praeitis, dabartis, ateitis) dobilas, pauksciai, medis
man paciai atrodo tai yra mano pasveikimas nuo sito zmogaus. visgi nematau susitaikymo, nors lygtais ir neblogai krenta kortos. jau ir is tikruju sveikti pradejau, nors du menesius jauciausi blogai, nors ne viena kalta buvau sioje situacijoje.


Jo, panašu, kad praeityje daug vilčių buvo dėta ir norų gražių turėta
Paukščiai - tai nervinkumas, pergyvenimai, įtempta situacija, ašaros, erzelynė - kas parodė jūsų dabartį.
O medis, jis reiškia sveikatą ir gyvybines jėgas, bet jis nerodo, kad situacija pajudėtų iš mirties taško - greičiau įsisenės ir suleis šaknis. Man taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti