Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Xero @ 2011 06 16, 10:15)
Klausimas: ar verta daryti gyvenime posuki (turiu mintyje konkretu veiksma). Kaip rituliosis situacija?

26Knyga,16Zvaigzdes, 24Sirdis

Laukiu interpretaciju smile.gif.

Kadangi iskrito visos teigiamos kortos - tai sakyciau kad verta daryti ta posuki. Ar tie pokyciai nusimato menesio begyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 16 birželio 2011 - 10:40
QUOTE(Libra @ 2011 06 16, 10:36)
Kadangi iskrito visos teigiamos kortos - tai sakyciau kad verta daryti ta posuki. Ar tie pokyciai nusimato menesio begyje?


Nevisai, greiciau poros menesiu begyje turetu buti izanga i pokycius. As dar izvelgiu perdaug idealizmo savo planuojamuose pokyciuose, gal tai - utopija ir daugiau paremta emocijomis, nei logika g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 06 16, 10:44)
Nevisai, greiciau poros menesiu begyje turetu buti izanga i pokycius. As dar izvelgiu perdaug idealizmo savo planuojamuose pokyciuose, gal tai - utopija ir daugiau paremta emocijomis, nei logika g.gif .

O man cia kazkodel kvepia meiles reikalais g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 06 16, 11:15)
Jei zmogus kazka prarado/ pamete/buvo apvogtas, tai atsiras ir viskas issispres geruoju.
Papildyta:
Klausimas: ar verta daryti gyvenime posuki (turiu mintyje konkretu veiksma). Kaip rituliosis situacija?

26Knyga,16Zvaigzdes, 24Sirdis

Laukiu interpretaciju smile.gif.

Na pabandysiu ir as tik prasau akmenim neuzmetyti jei nuplauksiu i lankas nes kaip minejau su kortom draugauju tik pora savaiciu wub.gif
Tu pokyciu ir permainu tu pati labai nori,tai kaskoks naujas emociskai jausmas perspektivi pradzia ,surista su romantika.
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 06 16, 11:15)
26Knyga,16Zvaigzdes, 24Sirdis

Laukiu interpretaciju smile.gif.



Su Lenormand kortomis draugystės stažas 2 metai ax.gif Bet aš mokausi pati savarankiškai, bandau interpretuoti, kaip ir patariama mano turimoje knygoje, leisti intrepretacijai liesti laisvai, nekišti jos į kažkokius rėmus... na žodžiu įdėti truputėlį ir savo širdies bei nuojautos biggrin.gif

bandau interpretuoti. Posūkį daryti verta, esate jau apsvarsčius ir išsinagrinėjus visus galimus sėkmės ir nesėkmės variantus, todėl pasiruošus visokiems galimies siurprizams. Pasekmės, kad ir kokios jos bebūtų, nenuvils Jūsų, nebijokite vadovautis intuicija, ji Jūsų neapgaus, bent šioje situacijoje tai tikrai.
Papildyta:
QUOTE(lailina @ 2011 06 16, 10:41)
Vienas artimas zmogus pakliuvo i labai nemalonia keblia padeti.
Kaip jam seksis issipainioti is susidarusios  situacijos?
23ziurkes 17gandrai 9puokste



mano akimis labai aiški ir konkreti kortų seka, net nėra ką daug interpretuoti....vienareikšmiškai.... tikrai išsipainios ir dar liks išmokęs pamoką, kaip daugiau nepakliūti į tokią keblią situaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 16 birželio 2011 - 11:54
QUOTE(laumupė @ 2011 06 16, 11:42)

mano akimis labai aiški ir konkreti kortų seka, net nėra ką daug interpretuoti....vienareikšmiškai.... tikrai išsipainios ir dar liks išmokęs pamoką, kaip daugiau nepakliūti į tokią keblią situaciją.

Dar papildysiu - sios situacijos atomazga jam bus kaip didele dovana. Gal jis pats nesitikes tokios geros pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi šios kortų kaladės?
http://www.dupasauli...o...12&vmcchk=1
Atsakyti
As tokiu net nemaciau biggrin.gif
Turiu maza 36 k. kalade, ir astromifologine 54 k. kalade
Atsakyti
Idomios interpretacijos, aciu, nors ten romantika net nekvepia, na bet ka gali zinoti smile.gif .

Mano stazas 7 metai, tada nusipirkau kortas, knyga, dar ivairios medziagos prisirinkau internete. Turiu 36 kortu kalade, susigyvenusi su ja labai, nenoreciau keisti i jokia kita. Naudoju daznai, dazniausiai 3 kortu metima, greitiems einamiesiems klausimams, kartais dar naudoju kryziaus delione.
Siuo metu daugiau persimetusi ant Taro koru ir taciau Lenormand kortos visada salia, kartais net pasitikrinu Taro interpretacijas Lenormand kortomis, nes su Taro draugauju palyginus neseniai.
Atsakyti
Gal kas nutuokiat ar tokiam knygyne kaip Baltos lankos Akropoly butu pirkti knygu kaip dirbti su M. Lenormand? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 06 16, 16:49)
Gal kas nutuokiat ar tokiam knygyne kaip Baltos lankos Akropoly butu pirkti knygu kaip dirbti su M. Lenormand?  ax.gif


Negi sunku nuvažiuoti į "Zodiaką"? Buvau ten šiandien, mačiau tą knygą ir lietuvių, ir rusų kalba.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kaip su Lenormand kortom laiką nustatyti g.gif Niekad nesu bandžiusi, o dabar skaitant kilo tokia mintis smile.gif
Atsakyti