Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

Klausimas kokie santykiai bus ateityje: namas+bokštas. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 01 18, 21:58)
Klausimas kokie santykiai bus ateityje: namas+bokštas. Kaip manot?

Manau, reiketu bent 5 kortu. Arba po dvi-tris is kiekvienos signifikatoriaus kortos puses paskleidziant kalade atversta. Bent jau as taip darau. Dvieju dazniausiai per mazai atsakant i klausima, prasidedanti zodziu 'koks/kokie'. Viena - dvi kortos naudojamos kai reikia atsakymo 'taip/ne'.
Nieko neizeidziant, bet man klausimas iskilo, ar 'burejos' pries tai bent kazkiek pasidomi, kaip reiketu burti, ar gauna kortas ir meto belenkaip? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2013 01 19, 00:20)
Manau, reiketu bent 5 kortu. Arba po dvi-tris is kiekvienos signifikatoriaus kortos puses paskleidziant kalade atversta. Bent jau as taip darau. Dvieju dazniausiai per mazai atsakant i klausima, prasidedanti zodziu 'koks/kokie'. Viena - dvi kortos naudojamos kai reikia atsakymo 'taip/ne'.
Nieko neizeidziant, bet man klausimas iskilo, ar 'burejos' pries tai bent kazkiek pasidomi, kaip reiketu burti, ar gauna kortas ir meto belenkaip?  rolleyes.gif


namas+bokštas: fizinis lygmuo
šuo+žiedas:mentalinis lygmuo
dobilas+kryžius: emocinis lygmuo
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 01 19, 13:29)
namas+bokštas: fizinis lygmuo
šuo+žiedas:mentalinis lygmuo
dobilas+kryžius: emocinis lygmuo



Siaip santykiuose viskas gerai, pakankamai stabilu, tik va kazkodel sirdis nerims, nesijaus laiminga, bus asaryciu del tu santykiu ir ne viena. Dangus nelabai laimina sita sajunga. Dar reikia ziureti kurios artimiausios kortos signifikatoriui. Kurios konkreciai kortos "apgaubia ji is abieju pusiu"
Kaip kitos interpretuotu?

As dazniausiai kokiu paprastu klausimu buriuosi paprasciausiai trimis kortomis.
Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2013 01 19, 01:20)
Manau, reiketu bent 5 kortu. Arba po dvi-tris is kiekvienos signifikatoriaus kortos puses paskleidziant kalade atversta. Bent jau as taip darau. Dvieju dazniausiai per mazai atsakant i klausima, prasidedanti zodziu 'koks/kokie'. Viena - dvi kortos naudojamos kai reikia atsakymo 'taip/ne'.
Nieko neizeidziant, bet man klausimas iskilo, ar 'burejos' pries tai bent kazkiek pasidomi, kaip reiketu burti, ar gauna kortas ir meto belenkaip?  rolleyes.gif


siaip kiek cia aki buvau uzmetusi, dazniausiai issipakuoja kortas ir seda prie forumo. As tai pries tai mokiausi oficialiai, rusu portaluose skaitau nemazai, galvojau, cia jau bus pazengusiu lygiu kazkas, pasidalinsim info, bet kai pamaciau, kad bergzdzias reikalas, taip ir sustoja su trim kortom ir niekaip toliau nejuda, tai kazkaip apleidau si psl smile.gif rusiuku geras puslapis, viena mergaite man prirode- va ten tai tikrai- gali ir destymu nauju suzinoti, ir naujai tas pacias kortas ismokti interpretuoti. Bet siaip neuztenka nusipirkti ir jau viskas, esi bureja smile.gif tikrai kad ne. smile.gif
Atsakyti
Sveikos Lenormand kortų mėgėjos,

Mėgaujuosi ir aš jomis, tačiau riešutėlis vis tik kietas, škia -kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių.

Ar gali DALGIS reikšti ne būtinai blogumus,o pvz. kaip tik nelaimių pabaigą? Kada būtų galima taip interpretuoti?
DALGIS+RAKTAS santykiuose fiziniam ligmeny?
Taip pat kaip interpretuoti jei tarkim naudojant numerologinį būrimo būdą, visos kortos krenta pozityviai, ateitis - lelija, o vat patarimo korta - karstas - reiškianti, kad mesti tai ką pradėjote... Nors ateitį rodo visiškai pozityvią? Klausimas apie darbą, kai gautas pasiūlymas ir klausimas, ar imtis to darbo.
Ar visada GYVATĖ reiškia trečią asmenį santykiuose, o gal tai seksualiniai ryšiai? Kaip žinoti kuris variantas???
Atsakyti
DD
20-15- 30- 9- 2- 11-27-33
28- 5 - 4-12-26- 17-29-25
16-35-14 - 7-32- 23-21-34
22-24-10 - 1-13 - 36 - 8- 6
3 -18-31 -19.

Čia klausimas kaip vystysis santykiai poros. Abu vienoje horizontalėje ir žiūri vienas į kitą. Nesusigaudau kaip interpretuot kortas esančias tarp jų....
Atsakyti
dalgis gali būti ir staigus kažko nutraukimas,pabaiga. Gal su raktu galima interpretuoti, kad bus priimtas staigus sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2013 01 21, 09:40)
siaip kiek cia aki buvau uzmetusi, dazniausiai issipakuoja kortas ir seda prie forumo. As tai pries tai mokiausi oficialiai, rusu portaluose skaitau nemazai, galvojau, cia jau bus pazengusiu lygiu kazkas, pasidalinsim info, bet kai pamaciau, kad bergzdzias reikalas, taip ir sustoja su trim kortom ir niekaip toliau nejuda, tai kazkaip apleidau si psl smile.gif rusiuku geras puslapis, viena mergaite man prirode- va ten tai tikrai- gali ir destymu nauju suzinoti, ir naujai tas pacias kortas ismokti interpretuoti. Bet siaip neuztenka nusipirkti ir jau viskas, esi bureja smile.gif tikrai kad ne. smile.gif


Gal galit isduoti koks ten tas puslapis? blush2.gif
Atsakyti
[quote=Obelėlė,2013 01 29, 11:39]Gal galit isduoti koks ten tas puslapis?  blush2.gif
[/qu
http://symerechnaya.borda.ru/?0-11-0 jeigu rusų kalba ne kliūtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 29 sausio 2013 - 15:24
sveikos mergaites biggrin.gif turiu ir as tokias kortas, dar nei karto neapgavo tik kartais pati matau tai ka noriu matyti smile.gif si karta noretusi isgirsti ir jusu nuomone smile.gif Situacija kad bendradarbis pradejo rodyti daugiau negu draugiskus jausmus, bet jis turi seima...
Klausimas buvo kaip klostysis musu santykiai per artimiausius 3men?
Situacija: 1 24 17 (is kaires i desine, is virsasu i apacia ir istryzai)
..............24 27 33
..............18 13 32

Patarimas 31 35
Netiketumas 7 30
Kliutys 20 22
Artima ateitis 19 23
Tolimesne ateitis 34 25
Rezultatas 3 8


visa situacija kaip ir aiski, kortos mano nuoziura gan neblogos tik va su rezultatu pasimeciau. ar tai tikrai santykiu nutraukimas bus? g.gif kazkaip man nesirisa situacijos kortos su rezultatu. doh.gif isanksto aciu uz pagalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mano123: 22 balandžio 2013 - 20:12
QUOTE(vaičičeku @ 2013 01 24, 18:33)
DD
20-15- 30- 9-  2- 11-27-33
28- 5  - 4-12-26- 17-29-25
16-35-14 - 7-32-  23-21-34
22-24-10 - 1-13 - 36 - 8- 6
            3 -18-31 -19.

Čia klausimas kaip vystysis santykiai poros. Abu vienoje horizontalėje ir žiūri vienas į kitą. Nesusigaudau kaip interpretuot kortas esančias tarp jų....



butu gerai jeigu pateiktumet daugiau informacijos apie pora. Studentai, gyvena kartu ar katik susipazine. mano interpretacija butu tokia: santykiai dar nenusistoveja ir yra augimo lygije kai dar tik bandote susiderinti. sakyciau kad santykiai klostomi paslapcia nuo artimu zmoniu tai sukelia smulkiu problemu, bet santykiai ejna i gera ir sajunga bus.
Atsakyti