Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Katarinka @ 2012 06 03, 10:03)
sutinku. Reik meginti uzsukti i koki rusiska portala, foruma, ten labiau kazkas turetu vykti. Noretusi pasidalinti patirtimi, savokom, destymais, o cia pastebejau, nusipirko kortas, is lempos kazka issimete, painterpretavo ir laukia, kol kas pataisys, aisku cia toks dalykas, kad studijuoti gali metu metais, bet cia tai tikrai nebus progreso. Bet turbut tas, kas gerai moka, cia ir nesilanko, nes o kam jam? smile.gif o uz gera moksla paprastai moketi reikia. smile.gif



Čia jau mane pamokė,kad neturint teorinių žinių,neprisiskaičius knygų,neturint...nemokant...negalima čia lysti. smile.gif
Panelės,nedarykit tos pačios klaidos,kurią dariau aš.negalvokit,kad koks mokytojas ar knyga gali išmokyti ir tai brangiai kainuoja.Intuicija.O ta nekainuoja nieko.Kad ir kas mokys,kad ir kiek bus prirašyta reikšmių,vistiek NEIŠVENGIAMAI visą informaciją reikės "perleisti per save",adaptuoti,suvirškinti.Kai kas visiškai neprigis.Naudinga pasiskaityti apie technikas ir išdėstymus.
Šios kortos interpretuojamos lengviau,nei Taro.Pradžioje mokslų visai pakanka "apšilti"su trijų kortų dėstymais.Tik gal kiek negerai ,kai vienos ištrauktas kortas interpretuojam kitos,manau,reikia kiekvienai dėlioti savo kortas klausiančiajai.
Taip galima atverti neribotas galimybes mokytis.

Papildyta:
QUOTE(mazoji9 @ 2012 06 01, 23:14)
Sveikos  4u.gif

Jungiuosi prie besimokanciu...Kryzius, kryzkele ir ziedas. Ar galima interpretuoti taip, kad santykius reikejo uzsitarnauti  blush2.gif Tai daugelio metu istorija, kortos buvo mestos praeitis, dabartis, ateitis. Bet tai nereiskia laimingos pabaigos, kryzkele juk palieka du kelius, arba arba? Atrodo kaip ir viskas aisku, bet...


Man atrodo,kad santykiai jau baigti.Dabar stovite kryžkelėje ir niekaip neišeina apsispręsti kur sukti toliau.Panašu,kad pasirinkimų keliai ne du,o trys:1.Nešti lemties(santuokos?)kryžių.2.Griežtai apibrėžti savo teritoriją ir saugoti savo privatumo valdas(gal skirtis? )3.Stovėti ir toliau tikintis,kad tai patvari sąjunga.
Lemtingas pasirinkimas ir lems tolimesnę ateitį.
Traukčiau patarimo kortą....
Atsakyti
nu nezinau, kazkaip nelabai as cia kad kazka pamokyti norejau, cia daug tokiu kur meta, nezino ka meta, klausia, nors akivaizdu, kad ka tik kortas issipakavo- as irgi nesu kazkoks ten specas tikrai, tobulumui ribu nera, bet kai pamaciau tokius variantus, tai nebesinori cia listi, nes kazkaip jau norisi pasimiklinus su kortom, isbandzius ant pazistamu, draugu, jau toliau eiti. Intuicija gal ir nieko nekainuoja, bet bazines zinios visgi turi buti, nes tokie kaip lenormand, kurie pajaute kortas ir isjaute reiksmes- gimta karta i tukstantmeti, taip kad junk nejunges ta intuicija, nemanau, kad cia tokiu yra siame forume lenormand... smile.gif
Atsakyti

Labai geras yra rusu forumas
http://symerechnaya.borda.ru/?0-11-0
Atsakyti
Sveiki,

Domiuosi as ir siomis kortomis ir burimu. Bet mastau ar nereiketu pas ka nueiti dar pasimokinti, nes interneta nevisada imanoma rasti visus atsakymus. Gal kas zino pas ka buutu galima pasimokinti ar kas galetu pakonsultuoti is cia esanciu?smile.gif
Atsakyti
Sveikos panelės Lenormand 4u.gif
Truputėlį pradingusi buvau. Kortas irgi tik taip paviršutiniškai per šį 'dingimo' periodą dėliojau..
Šiandien išsimečiau kortas vienu klausimu, ale negaliu nešališkai į jas žiūrėti.. Gal kuriai iš jūsų kils kokių minčių, kokį patarimą man jos duoda (dėliojau 'piramidę', kur 3 viršutinės kortos - situacija, 2 vidurinės - patarimas, o paskutinė - rezultatas, jei ką). Taigis, klausiau, ką daryt su vienu veikėju, kantriai laukt jo iniciatyvos, imtis veiksmo ar iš viso jį pamiršt. Dar tik pati pati santykių pradžia, aš jo net normaliai nepažįstu, bet kažkaip keistai jis mane domina ir iš galvos neišeina. Bet kaip ir dauguma pastaruoju metu sutinkamų vyrukų nelabai suprasi, ko nori, kas ten pas jį vyksta. Tai internetines gėles siunčia, tai pradingsta bala žino kur. O čia tai, kas man iškrito:

4 namas - 25 žiedas - 13 vaikas
1 raitelis - 28 vyras
15 lokys

g.gif
Atsakyti
manau,kad tu sulauksi žinios iš to vyriškio,arba jo paties.. turėtum dar palaukti, o rezultatas... teigiamas manau, įtaka, globa, vyriškumas.. smile.gif gal bandyk su tuo vyriškiu tęsti santykius? juolabkad ir situacija pagal mane yra gera, įsipareigojimas, šeiminiai santykiai,nauja pradžia..
čia mano pamąstymai.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ar kuri buriat su lenormand-54 kalade? gavau kortas ir bisai nesusigaudau kaip reik su jom burt unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal man kas nors atsakys i klausima, kodel man Lenormand kortos meluoja?
uzdaviau aisku, konkretu klausima, kur turejo buti ir konkretus atsakymas - pasake viena, o rezultate buvo visai kas kita g.gif ar nemoku ju skaityti ar per daug is ju reikalauju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bumrum @ 2012 11 18, 18:47)
Sveiki,
gal man kas nors atsakys i klausima, kodel man Lenormand kortos meluoja?
uzdaviau aisku, konkretu klausima, kur turejo buti ir konkretus atsakymas - pasake viena, o rezultate buvo visai kas kita  g.gif  ar nemoku ju skaityti ar per daug is ju reikalauju  verysad.gif


kortos krenta gerai- tiesiog nemoki teisingai ju perskaityti. Ne is kortu reikia reikalauti, o is saves smile.gif
Atsakyti
Paklausiau kokie vyriškio jausmai man....
iškrito VYRAS-ŽIEDAS-ŠUO. Kaip interpretuotumėte? g.gif
Atsakyti
aš norėčiau kad man taip iškristų smile.gif ir draugas, ir pastovumas,ir gal norėtų daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucidity @ 2012 10 08, 23:13)
Sveikos panelės Lenormand 4u.gif
Truputėlį pradingusi buvau. Kortas irgi tik taip paviršutiniškai per šį 'dingimo' periodą dėliojau..
Šiandien išsimečiau kortas vienu klausimu, ale negaliu nešališkai į jas žiūrėti.. Gal kuriai iš jūsų kils kokių minčių, kokį patarimą man jos duoda (dėliojau 'piramidę', kur 3 viršutinės kortos - situacija, 2 vidurinės - patarimas, o paskutinė - rezultatas, jei ką). Taigis, klausiau, ką daryt su vienu veikėju, kantriai laukt jo iniciatyvos, imtis veiksmo ar iš viso jį pamiršt. Dar tik pati pati santykių pradžia, aš jo net normaliai nepažįstu, bet kažkaip keistai jis mane domina ir iš galvos neišeina. Bet kaip ir dauguma pastaruoju metu sutinkamų vyrukų nelabai suprasi, ko nori, kas ten pas jį vyksta. Tai internetines gėles siunčia, tai pradingsta bala žino kur. O čia tai, kas man iškrito:

4 namas - 25 žiedas - 13 vaikas
1 raitelis - 28 vyras
15 lokys

g.gif


Laukt iniciatyvos smile.gif Gali numest kokia zinute. Pamirst nereikia smile.gif Kortos teigiamos-tu jam rupi

Papildyta:
QUOTE(Bumrum @ 2012 11 18, 17:47)
Sveiki,
gal man kas nors atsakys i klausima, kodel man Lenormand kortos meluoja?
uzdaviau aisku, konkretu klausima, kur turejo buti ir konkretus atsakymas - pasake viena, o rezultate buvo visai kas kita  g.gif  ar nemoku ju skaityti ar per daug is ju reikalauju  verysad.gif


Kortos kartais parodo vidini nusistatyma ... Reikia but ramiai ir susikaupusiai buriant.
Nors man dazniausiai pasako tiesa ypac kas liecia tolimesnius ivykius.

Siaip jeigu burt nera gyvenimiskos butinybes, geriau isvis to nedaryt wink.gif Nes taip galima prisideti sau nelabai maloniu programu. Gerai jeigu krenta pozityvios kortos, o jeigu nerimaujant ir kortos krenta pagal jusu vidini nerima? Tai nebutinai bus tiesa, bet jeigu tuo itikesit neisvangiamai materializuosis smile.gif

Melskites geriau wink.gif Naudos daugiau. Zymiai daugiau...
Papildyta:
QUOTE(vaičičeku @ 2012 12 13, 02:10)
Paklausiau kokie vyriškio jausmai man....
iškrito VYRAS-ŽIEDAS-ŠUO.  Kaip interpretuotumėte? g.gif


labai geros kortos pranasaujancios puikius darnius santykius, vyro jausmai pastovus, nuosirdus smile.gif aistru dideliu gal ir nera (jos arba nespejo dar isibeget arba per eile metu prislopo-ziurint kiek laiko bendraujat), bet uztat yra dvasinis rysys 4u.gif
Atsakyti