Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Katarinka @ 2012 05 11, 13:45)

Katarinka, dėkui už interpretacijas, yra apie ką pamastyti ir į ką atkreipti dėmesį 4u.gif Atsiranda vilties, kad išgyvensiu dar šią savaitę, nors ir bus sunku biggrin.gif Išties, tos neigiamos kortos dar nerodo, kad bus kažkas neigiamo, tai greičiau kaip perspėjimas. O aš impulso pagauta dažnai pasiduodu ir 'supanikuoju'. Arba tiesiog nekreipiu dėmesio cool.gif
Išties, savaitė sunki ir bemiegė, daug darbų ir spaudžiančių terminų. Dėl praradimų ir nuostolių (jeigu finansinių), tai tiesa: vakar sumokėjau mokesčius ir įvariau kredito korton nemažą minusą. Bet kortos nerodė, kad atgausiu porą nedidelių skolų - jau ir gyvent galima biggrin.gif
O šiaip, padieniui savaitės kortų dažniausiai neanalizuoju, nes taip man nelabai atitinka. Dažniausiai jungiu reikšmes. Ale žinau tikrai, kad seksualinių nukrypimų šį kartą nenusimato lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif tai jau taip ...bet kartais pajuokavimai atitraukia nuo rimtų dalykų smile.gif
Atsakyti
niekas nebeužsuka.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 06 16, 10:15)
Jei zmogus kazka prarado/ pamete/buvo apvogtas, tai atsiras ir viskas issispres geruoju.
Papildyta:
Klausimas: ar verta daryti gyvenime posuki (turiu mintyje konkretu veiksma). Kaip rituliosis situacija?

26Knyga,16Zvaigzdes, 24Sirdis

Laukiu interpretaciju smile.gif.


Neturiu jokio supratimo apie šias kortas,tad greižtai neteiskit.Tema,kaip supratau,norinčioms mokytis.
Klausimas būvo apie posūkį,tad žiūriu,kas šioje kortų kombinacijoje sukasi.Niekas.Kryžkelės nėra,Laivo nėra...
Man atrodo,kad prieš pradedant pokyčius reikia surinkti daugiau informacijos ar palaukti kol kas nors paaiškės(Knyga).O paaiškėti gali,kad prie svajonės lyg savaimine tėkme galima priartėti niekur nesukant.Širdis greičiausiai rodo džiaugsmą.
Atsakyti
QUOTE(Azija @ 2011 06 17, 13:02)
Pirmas klausimas sioms kortoms buvo kaip seksis man su jo draugauti.
Iskrito Moteris Knyga Raitelis
Supratau, kad kortos atnes man nauju ziniu, pranes kas reikalinga, bus judesio gyvenime  g.gif


Man atrodo,kad Moteris dar ilgai skaitys tą gyvenimo knygą apie nepastovų Raitelį.Atkreipiau dėmesį į tai,kad Moteris yra,vyras nestovi,bet juda,jie ne greta ir tarpe dar kažkokia neatskleista informacija.Atrodo,kad vyriškis nepastovus,o moteris vis bando jį perprasti.Jei pagal tas kortas žiūrėti ateitį,tai,mano nuomone,kada nors paaiškės,kad vyriškis išeina.
Atsakyti
QUOTE(DA Imperatore @ 2012 05 21, 14:37)
Neturiu jokio supratimo apie šias kortas,tad greižtai neteiskit.Tema,kaip supratau,norinčioms mokytis.
Klausimas būvo apie posūkį,tad žiūriu,kas šioje kortų kombinacijoje sukasi.Niekas.Kryžkelės nėra,Laivo nėra...
Man atrodo,kad prieš pradedant pokyčius reikia surinkti daugiau informacijos ar palaukti kol kas nors paaiškės(Knyga).O paaiškėti gali,kad prie svajonės lyg savaimine tėkme galima priartėti niekur nesukant.Širdis greičiausiai rodo džiaugsmą.


tema tai norinčioms mokytis, bet tai kad tu nieko apie kortas neskaitei, gi pirma reikia mokytis kievienos kortos reikšmę, o paskui mėginti interpretuoti, jei čia tau kitos suinterpretuos, tai taip ir neišmoksi. Ne nuo to pradedi. Pirma knyga apie reikšmes perskaityk, mano būtų pasiūlymas. O tada galima padiskutuoti.
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 05 22, 09:19)
tema tai norinčioms mokytis, bet tai kad tu nieko apie kortas neskaitei, gi pirma reikia mokytis kievienos kortos reikšmę, o paskui mėginti interpretuoti, jei  čia tau kitos suinterpretuos, tai taip ir neišmoksi. Ne nuo to pradedi. Pirma knyga apie reikšmes perskaityk, mano būtų pasiūlymas. O tada galima padiskutuoti.


Lyg ir neprašiau,kad man kas "suinterpretuotų"...Lyg ir pati interpretavau forumiečių kortas. g.gif
Labai ačiū už patarimą,taip ir padarysiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jungiuosi prie besimokanciu...Kryzius, kryzkele ir ziedas. Ar galima interpretuoti taip, kad santykius reikejo uzsitarnauti blush2.gif Tai daugelio metu istorija, kortos buvo mestos praeitis, dabartis, ateitis. Bet tai nereiskia laimingos pabaigos, kryzkele juk palieka du kelius, arba arba? Atrodo kaip ir viskas aisku, bet...
Atsakyti
galbūt dabar renkatės kelią,kuris prives jus prie ryšio įtvirtinimo? o gal situacija vėl suksis ratu? ką mano kitos?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 05 21, 14:00)
niekas nebeužsuka.. sad.gif


todel, kad nera nei vieno zmogaus, kuris normaliai tai ismanytu. Progresas nevyksta, tik mirkimas savose sultyse.
Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2012 06 03, 10:18)
todel, kad nera nei vieno zmogaus, kuris normaliai tai ismanytu. Progresas nevyksta, tik mirkimas savose sultyse.


sutinku. Reik meginti uzsukti i koki rusiska portala, foruma, ten labiau kazkas turetu vykti. Noretusi pasidalinti patirtimi, savokom, destymais, o cia pastebejau, nusipirko kortas, is lempos kazka issimete, painterpretavo ir laukia, kol kas pataisys, aisku cia toks dalykas, kad studijuoti gali metu metais, bet cia tai tikrai nebus progreso. Bet turbut tas, kas gerai moka, cia ir nesilanko, nes o kam jam? smile.gif o uz gera moksla paprastai moketi reikia. smile.gif
Atsakyti
aš įlindau į vieną anglišką svetainę-tai ten tiek reikšmių tai pačiai kortai,kad visai nebesuvokiu kada ką ir kaip interpretuoti,manau,kad ten autorė susikūrusi savo interpretacijų sistemą.
O kad patyrusios nenori gaišti laiko ir dalintis tuo,ką žino,tai turbūt natūralu ir gyvenimiška.. kiekvienai savi atradimai,bet įdomu,kai kitas žmogus tau gali pasakyti,tai kaip jis suvokia situaciją,tada galima lyginti ir daryti savas išvadas..
Atsakyti