Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Katarinka @ 2012 04 25, 10:30)
nu nesvarbu, su ta pirma pastraipa, liko nedidelis klaustukas, nu bet tiek to. Dar norejau gi del tu ziurkiu paklausti, kada jos krenta kaip investicijos, ir kada kaip nuostoliai, kazkur buvau minejusi, bet kazkur jau ten toli jauciu. Ir kaip jus interpretuotumete tada ziurkes suo atveju salia ziedo- tai kaip isdavyste krenta, nevykusi santuoka ar kaip, jusu manymu? aciu uz patikslinimus


bendroji ziurkiu prasme - nuostoliai. del investiciju rasiau tik viena konkretu atveji konkrecioje delioneje, t.y. kad moteris tures islaidu tam, kad ateity darbe turetu sekme. tik del to jas pavadinau investicija i ateiti, nes man liezuvis neapsivercia sakyti nuostoliai, nes aplinkines kortos labai teigiamos
del ziurkiu salia ziedo turiu grizti i ankstesni lapa paziureti kuriose vietose jos krito kad atsakyciau teisingai, nes dabar nepamenu kortu vietu
o jei apskritai iskristu dvi korto ziedas plius ziurkes - sandoris, kuris atnes nuostoliu, jei apie santykius - apgaulingi santykiai. jei ziurke ir ziedas - aferos, pridengiamos oficialiais dokumentais ar sutarimais tarp suinteresuotu zmoniu (t.y. is anksto suplanuoti, pvz mokesciu skelbimas, juodoji buhalterija ir pan)


QUOTE(malram @ 2012 04 25, 10:32)
o kokia dėlionė tiktų ,kad atsakymas galėtų būti "taip ar ne"?


traukti viena korta


QUOTE(Katarinka @ 2012 04 25, 10:37)
ir ai, dar tiesa, kai metat, Vivian, ta po korta papildoma laikotarpiui nustatyti, tai pagal simboli laika ziurit? pvz raitelis- kelios dienos, medis 5 metai, laivas 3 metai ir t.t.? jeigu taip, tai butu galima kiekvieno simbolio laika suzinoti? nu cia daug iseina rasymo tada, jei nesunku butu.... ax.gif ar kada nors kai rasit minute... 4u.gif
Papildyta:
as tai traukciau po viena korta, pagal simboli, pvz klausi taip ar ne, jei krenta puokste- ats taip, jei pvz karstas- ne ir t.t. Bent jau toje knygoje, kur turiu irgi lentute yra kur urasyta, kurie reiskia taip, kurie ne simboliai


taip, sprendziu pg simbolius. anksciau sioje temoje jau rasiau. dobilas pora dienu, kryzius 3 savaites. daugiau surasite temos pradzioje, berods. bet ne visos kortos turi laiko reiksme (bent jau man)

QUOTE(Katarinka @ 2012 04 25, 10:56)
taip, tai tada gal parasysiu, kurie simbolizuoja ne, gal vivian pataisys mane, jei negerai kas bus- ne- tai debesys, karstas, gyvate, dalgis, sluota, lape, kalnas, ziurkes, menulis ir kryzius- visi kiti taip, isskyrus penkis simbolius, kurie palieka dvejone- peledos, vaikas, vyras, moteris ir kryzkele. tai va, man atrodo kad taip



manau viska isvardinote:) bokstas neigiamas. Knyga priskiriama prie tu kortu, kurios parodo, kad atsakymo zinoti dar negalime (kaip ir vaikas, kryzkele, raktas, menulis)



QUOTE(malram @ 2012 04 25, 11:33)
jei aš interpretuočiau,tai irgi taip panašiai,pagal pačią kortų reikšmių teigiamybęsmile.gif

o kaip interpretuotumėte šių trijų kortų derinį?:
žvaigždės,vaikas ir žiedas?
ar visumoje čia geras derinys, ar nelabai?

čia buvo klausimas apie tai,kokie įvykiai bus kitų metų pavasarį? na,maždaug tokia esmė.


nelabai gerai suformuluotas klausimas, nes klausiant apie asmenini gyvenima, jausmus ar darbo sfera atsakymai bus skirtingi. speju, kad klausete apie ivykius pacioje seimoje. tokiu atveju tai naujas sandoris, susitarimas, dokumentas (ar su vyru, giminemis, ar su istaigomis, kaip pvz bureliai, darzeliai, mokyklos ir pan) del vaiko (-u), kuri duos Jums ateiciai labai palankias situacijas, perspektyvas (tikrai teigiamas). minejote skyrybas, tad gali buti ir teisesaugos instituciju sprendimai del vaiku
man zvaigzdes dazniausiai rodo naujus planus, naujas pradzias, projektus, svajones, vizijas, ikvepima, naujus jausmus. su teigiamomis kortomis visada reiskia sekme

jei apie darba - atskleisite naujus talentus, kurie atvers naujas prspektyvas karjeroje. jei nedirbate - pradesite dirbti arba bent susideliosite strategija ir planus

jei apie savo jausmus (meile) - naujos meiles troskimas, susizavejimas naujuoju pazistamu, su kuriuo busite kartu (tiesiog busite, gyvensite susimete, sudarysite partnerystes sutarti ar net susituoksite). bet kalba butu apie nauja zmogu
Papildyta:
--
taip interpretuociau:)
Atsakyti
ziedas su saule reiskia labai laiminga santuoka, ziedas su sirdim gali reiksti suzadetuves, gandrai su ziedu vestuves simbolizuoja, ziedas su kryzkele gali reiksti antra santuoka ir t.t.
Atsakyti
Vivian, o gerai, noriu as zinoti tam tikro laikotarpio ivykius, na tarkim menesio, perskaiciau pradzioje, ka rasete, gerai- issitraukiu menuli ir tada traukiu kortas- o tai kiek ju traukiu? dedu aplink ta menuli, ar is eiles? unsure.gif
Atsakyti
ir dar noreciau pasidalinti tokia interpretacija, darant destyma pagal taro kryziu, kad pataisytumet ar papildytumet. Klausimas, ar turi vyras kita moteri. Kortos krito sekanciai:

1. laiskas
2. namas
3. laivas
4. moteris
5. raitelis
6. lilija
7. zuvys
8. raktas
9. karstas
10 ziedas

Tai db as pasidalinsiu savo variantu ir laukiu komentaru. Ant sirdies guli laiskas su namu. Siaip santykiuose laiskas daznai simbolizuoja susirasinejima, bendravima, susijusi tik su dviem zmonemis ir kuris gali buti slepiamas. Tai sakyciau, kad kazkokia bent jau virtuali moteris egzistuoja ir arciau, negu atrodo. Apie ka galvoja- trecia pozicija krito laivas- gali buti kardinalus pokyciai, taip pat gali buti lengvas flirtas , kurortinis romanas arba niekuo neipareigojantys atsitiktiniai santykiai. Ketvirtas karma- tai as nesuprantu, ka pagal ta karma ir kaip reikia interpretuoti, krenta moteris, tai kas cia db reiskia tas? lauksiu komentaro, jei kam kils kokia mintis. 5 pozicija praeitis krenta raitelis- arba ivykiai labai neseni, arba greitai vystosi. 6 pozicija- ateitis - jei kalbam apie jausmus ir moteri, tai rodo daugiau platoniskus jausmus, kitaip tariant, dvasine meile. 7 pozicija zuvys- situacijos pagrindas ir esme- gilus geri jausmai, gali buti ir finansinis isskaiciavimas. Arba babkes auksciau visko. 8 pozicija- namai darbas- krenta raktas- siaip interpretuojant su zuvim galima gal sakyti, kad bus issprestos materialines problemos ka cia dar galima pridurti, jei ziureti tik i rakta? 9 pozicija- emocijos- karstas- nu tai nulis tu emociju, nieko cia neber, numire viskas. Ir 10 pozicija ziedas- nu tai lb idomu, kaip ir seima atsakomybe, bet ziurim i karsta, ziurim i laiska ant sirdies ir jauciu kad bent jau as tai labai aiskiai matau skyrybas. O klausimas buvo ar turi kita moteri. Tai kas turit savo kokiu variantu? is anksto visoms, kas rysis pakomentuoti aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 25 balandžio 2012 - 22:38
Sveiki,

o aš įsikišu su klausimu: kur galima būų įsigyti M.Lenormand kortų? Interpretacijos-instrukcijos būna prie kortų? Mačiau lyg ir atsiros knygos su paaiškinimais yra.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
sianakt sapnavau, kad pavoge mano masina- as kazkaip nuejau iki kazkokio namo, pamirsau uzrakinti masina ir ijungti signalizacja ir grizusi auto neberadau. Ieskojau ten, blaskiausi ir t.t. gal kuri numanot, ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
siandien gavau knyga rusu kalba ,,tainije predzkazanije madam lenorman''. ten irgi idomios interpretacijos, skiriasi truputi nuo tu, kurias turiu, pagrindas atitinka, bet daug daug visokiu papildymu- turesiu ka veikti skaitydama, neplona knygute....Labai idomiai interpetuojami deriniai simboliu, tikiuosi praplesti savo akirati rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 26, 14:24)
siandien gavau knyga rusu kalba ,,tainije predzkazanije madam lenorman''. ten irgi idomios interpretacijos, skiriasi truputi nuo tu, kurias turiu, pagrindas atitinka, bet daug daug visokiu papildymu- turesiu ka veikti skaitydama, neplona knygute....Labai idomiai interpetuojami deriniai simboliu, tikiuosi praplesti savo akirati  rolleyes.gif


Kur isigyjai sia knyga?ir kiek kainavo?labai ieskau sio knygos
Atsakyti
QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 26, 14:57)
Kur isigyjai sia knyga?ir kiek kainavo?labai ieskau sio knygos


parasysiu tau i az, nes bijau, kad paskui mane supakuos- dabar bijok ka pasiziureti intike- vis autoriu teisiu pazeidimas.....
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 26, 07:44)
sianakt sapnavau, kad pavoge mano masina- as kazkaip nuejau iki kazkokio namo, pamirsau uzrakinti masina ir ijungti signalizacja ir grizusi auto neberadau. Ieskojau ten, blaskiausi ir t.t. gal kuri numanot, ka tai galetu reiksti?

Kiek zinau masina simbolizuoja pati zmogu smile.gif
Atsakyti
tai bent,žiedas su bokštu vedybos? vadinasi manęs dar ir tokia laimė laukia, kažkaip galvojau,kad bokštas nelabai teigiama korta,o man krito šalia žiedo. pagyvensim,pamatysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 26, 17:00)
tai bent,žiedas su bokštu vedybos? vadinasi manęs dar ir tokia laimė laukia, kažkaip galvojau,kad bokštas nelabai teigiama korta,o man krito šalia žiedo. pagyvensim,pamatysim smile.gif


nu jei pirma ziedas, paskui bokstas tai taip, o jei pirma bokstas, o paskui ziedas, gali reiksti oficialius igaliojimus licenzijas, teises ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(malram @ 2012 04 26, 17:00)
tai bent,žiedas su bokštu vedybos? vadinasi manęs dar ir tokia laimė laukia, kažkaip galvojau,kad bokštas nelabai teigiama korta,o man krito šalia žiedo. pagyvensim,pamatysim smile.gif


na, sisyk as laikausi savo nuomones- man tai bokstas nera neigiama korta ir knygose jis nera ivardijamas, kaip neigiamas, nebent salia krenta negatyvios kortos. Jei kalbetume apie taro reiksmes, tada taip- ten bokstas simbolizuoja griuti. O lenormand, tai as jei ir i klausima taip ar ne kristu bokstas, interpretuociau taip- jis simbolizuoja pastovuma, , ilgaamziskuma, stabiluma , tvirtuma ir ten daug dar visokio gerio- kas liecia santykius- tai santykiai visam gyvenimui, kas liecia darba- stabilia padeti, jei ir nedideli, bet stabilu uzdarbi, jei kalbant apie sveikata- ilgaamziskumas. Aisku, jei salia neigiamos kortos, tai gali simbolizuoti ir ligonine, arba kalejima ir t.t. Taip kad bokstas man tai teigiama korta. smile.gif
Atsakyti