Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Vi-Vian @ 2012 04 25, 10:11)
nesuprantu Jusu pirmos pastraipos. kiek suprantu, moteris ziurejo savo vyro emocijas, o ne savo  g.gif
kaip suprantu, moteris paklause konkreciai, kas vyksta jos vyro gyvenime. kortos aiskiai atsake. nelabai suprantu, ka turite omenyje sakydama "metu ant saves"? ant saves metame, kai klausiame, pvz., kaip man tas ir tas, ka man gali duoti mano vyras, kaip man seksis naujas darbas ir pan. kai klausiame, kas vyksta to vyro gyvenime, tai klausiame apie kita zmogu, ne apie save.

apie gandra kaip moteri nesu girdejusi. kodel interpretuoju gandra ne kaip kelione, o kaip seima - todel, kad tos kortos reiksme nurodo ir sustiprina Ziedas seimos buste. (jei nebutu ziedo seimos buste, tada galetu buti viltys isvykti i uzsieni). butent tai visada pabreziu - matyti visuma ir kortas, kurios viena kita patvirtina arba nuneigia

siai delionei nelabai tinka klausimai, kuriuose atsakymas taip arba ne (kaip Jusu paminetas pvz ar jis man istikimas, ar jis man nemeluoja), kadangi si delione nurodo asmens interesus, tuo, kuo jis gyvena.


nu nesvarbu, su ta pirma pastraipa, liko nedidelis klaustukas, nu bet tiek to. Dar norejau gi del tu ziurkiu paklausti, kada jos krenta kaip investicijos, ir kada kaip nuostoliai, kazkur buvau minejusi, bet kazkur jau ten toli jauciu. Ir kaip jus interpretuotumete tada ziurkes suo atveju salia ziedo- tai kaip isdavyste krenta, nevykusi santuoka ar kaip, jusu manymu? aciu uz patikslinimus
Atsakyti
o kokia dėlionė tiktų ,kad atsakymas galėtų būti "taip ar ne"?
Atsakyti
ir ai, dar tiesa, kai metat, Vivian, ta po korta papildoma laikotarpiui nustatyti, tai pagal simboli laika ziurit? pvz raitelis- kelios dienos, medis 5 metai, laivas 3 metai ir t.t.? jeigu taip, tai butu galima kiekvieno simbolio laika suzinoti? nu cia daug iseina rasymo tada, jei nesunku butu.... ax.gif ar kada nors kai rasit minute... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(malram @ 2012 04 25, 10:32)
o kokia dėlionė tiktų ,kad atsakymas galėtų būti "taip ar ne"?


as tai traukciau po viena korta, pagal simboli, pvz klausi taip ar ne, jei krenta puokste- ats taip, jei pvz karstas- ne ir t.t. Bent jau toje knygoje, kur turiu irgi lentute yra kur urasyta, kurie reiskia taip, kurie ne simboliai
Atsakyti
taip, tai tada gal parasysiu, kurie simbolizuoja ne, gal vivian pataisys mane, jei negerai kas bus- ne- tai debesys, karstas, gyvate, dalgis, sluota, lape, kalnas, ziurkes, menulis ir kryzius- visi kiti taip, isskyrus penkis simbolius, kurie palieka dvejone- peledos, vaikas, vyras, moteris ir kryzkele. tai va, man atrodo kad taip
Atsakyti
jei aš interpretuočiau,tai irgi taip panašiai,pagal pačią kortų reikšmių teigiamybęsmile.gif

o kaip interpretuotumėte šių trijų kortų derinį?:
žvaigždės,vaikas ir žiedas?
ar visumoje čia geras derinys, ar nelabai?

čia buvo klausimas apie tai,kokie įvykiai bus kitų metų pavasarį? na,maždaug tokia esmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 25 balandžio 2012 - 10:34
QUOTE(malram @ 2012 04 25, 11:33)
jei aš interpretuočiau,tai irgi taip panašiai,pagal pačią kortų reikšmių teigiamybęsmile.gif

o kaip interpretuotumėte šių trijų kortų derinį?:
žvaigždės,vaikas ir žiedas?
ar visumoje čia geras derinys, ar nelabai?

čia buvo klausimas apie tai,kokie įvykiai bus kitų metų pavasarį? na,maždaug tokia esmė.


as tai matau rupinimasi savo vaikais, savo, kaip motinos pareigu atlikima, daug mazu ir didesniu darbeliu, susijusiu su atzalomis ir labai bus aktualus skyrybu klausimas- as pati pastebejau, tiesa sakant, kad neretai zvaigzdes simbolizuoja arba teisine institucija arba skyrybas. Kadangi jums tas klausimas aktualus, speju kad su tuo ir bus susije. Bet as tik nesuprantu, kaip jus po tris tas kortas metat ir i prieki, nes kai meti tris, paprastai kausi ten pvz ar man padides atlyginimas, tada pirma korta rodo priesistore, vidurine dabarti o paskutine ateiti, jei ateitis neaisku, traukiam dar viena kortos patarima- o kaip cia sitas, nzn, nu tai interpretavau visas i prieki. Man lenormand mieliausias kryzius, jis konkreciausias ir db naudoju ta pagal taro kur vivian prirode metima, sitas man irgi lb patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 25 balandžio 2012 - 10:59
tiesiog bandžiau konkrečiam laikui kažką užklausti,nes kiek ten kortų reikia traukti nežinau,juk tų būdų yra daug.

Žvaigždės rodo skyrybas? ohmy.gif o taip nepanašu pagal bendras reikšmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 25 balandžio 2012 - 11:02
QUOTE(malram @ 2012 04 25, 12:01)
tiesiog bandžiau konkrečiam laikui kažką užklausti,nes kiek ten kortų reikia traukti nežinau,juk tų būdų yra daug.

Žvaigždės rodo skyrybas? ohmy.gif o taip nepanašu pagal bendras reikšmes


as sakiau, kad bus aktualus skyrybu klausimas, nesiprogramuokit biggrin.gif taip, as kai kuriais atvejais naudoju sita reiksme ir tiesa sakant, kai paklausiu zmogaus, ar nemasto kartais apie skyrybas, kazkaip visada pasitvirtindavo. Ziurint su kuo krenta- netoliese krenta ziedas, manau galima taip interpretuoti cool.gif
Atsakyti
tai ne, aš nesiprogramuoju smile.gif tik domiuosi,mano skyrybos tikrai bus šiemet biggrin.gif bet ne apie tai aš,tiesiog nebuvau girdėjusi tokios reikšmės dar.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 25, 12:31)
tai ne, aš nesiprogramuoju smile.gif tik domiuosi,mano skyrybos tikrai bus šiemet biggrin.gif bet ne  apie tai aš,tiesiog nebuvau girdėjusi tokios reikšmės dar.


tai vat uzsirasykit, kadangi as praktiskai ta esu patikrinusi. Bet sakau, ziurint koks klausimas ir salia kokios kortos, jei dar koks laiskas krenta salia, gali buti tvarkomi skyrybu dokumentai, jei pvz zmogus klausia apie santuoka, ziurint kas salia. smile.gif
Atsakyti
šiandien su bendradarbėm diskutavom,tai jos ir sako,nu vien skyrybos, o vestuves ar rodo kokios nors kortos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 25, 20:04)
šiandien su bendradarbėm diskutavom,tai jos ir sako,nu vien skyrybos, o vestuves ar rodo kokios nors kortos? biggrin.gif


ziedas su bokstu
Atsakyti