Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(malram @ 2012 04 24, 15:33)
jei kartu skaityti.. bet čia kaip iš tikrųjų? kai kiekviena korta turi savo atskirą paskirtį,tarkim,viena rodo praeitį,kita ateitį, o jos greta,tai ar galima skaityti jų bendrą reikšmę?



nu siaip praeitis itakoja dabarti, dabartis ateiti- tai cia susieti butina. o tos keturios kortos jos gi keliauja aukstyn viena paskui kita, tai tiesiog gali buti papildoma informacija. Cia jau kaip intuicija veikia.....
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 24, 13:53)
be ziedas su ziurkem kartu gali simbolizuoti nevykusia santuoka, man taip atrodo.

taip, sutinku
vienas is poros traukia, taip sakant, kaldra ant saves
Atsakyti
sveikos mergaites
mandaznai krenta LAPE, ypatingai darbo klausimais, arba netiketumuose (lygtais taip vadinasi ax.gif ). daznai su PARKU. ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 24, 16:44)
sveikos mergaites
mandaznai krenta LAPE, ypatingai darbo klausimais, arba netiketumuose (lygtais taip vadinasi  ax.gif ). daznai su PARKU. ka tai galetu reiksti?



tai reiskia, kad darbe supa ne visai saziningi bendradarbiai, reiketu buti atsargesniai, budresniai, kad tie, kas stengiasi buti malonus ir geri, gal net draugais, nera tokie, kaip save pateikia. Zodziu darbe reikia ziureti i sonus ir atgal, kad kas neapsautu. Perdetai nepasitikekite bendradarbiais. As interpretuociau taip.
Atsakyti
Katarinka, o kaip tu skaičiuoji laiką? aš tik girdėjau,kad medis reiškia ilgą laiką,dar ten kažkaip,bet kaip tu skaičiuoji?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 24, 17:49)
Katarinka, o kaip tu skaičiuoji laiką? aš tik girdėjau,kad medis reiškia ilgą laiką,dar ten kažkaip,bet kaip tu skaičiuoji?


yra tos vadinamos lenormand formules, bent jau as jas taip vadinu, visai ten tiksliai tas laikas gaunasi, bet knygoje yra dvi lenteles, viena nustatyti,pvz uz kiek laiko tas bus tai nuo 2 savaiciu ten skirstosi paskui ir iki 14 metu baigiasi. O kita lentele skirta tiksliammenesiui nusakyti ir datai, menesio pradzia ar pabaiga. Tada darai destyma ir skaiciuoji taskus, sudedi, atimi ir t.t., bet ka noriu pasakyti, reikia tas lenteles tureti, jei supranti rusiskai, gal kuria diena nucopinciau tau ir imesciau, nes ten viskas rusu kalba. O pats destymas lb paprastas, skaiciavimas irgi, tik paskui kai gauni rezultata, reikia ziureti i lentelesir taikyti. Nu tikiuosi supratai, ka parasiau, zodziu yr lenteles, jos reikalingos. Ir tada toki tikslu laika skaiciuoji tada, kai tikrai zinai, kad tas ivykis turi ivykti tavo gyvenime, pvz, tave padave i teisma, viskas tesiasi ir tesiais, ir tau jau bloga nuo visko ir sakai- nu db pazesim, kada bus teismo posedis- ir tada meta tau laika. Arba drauge gyvena uzsienyje, bet jus kartais susitinkat, kai ji grizta, ir tu nori pvz suzinoti, kada susitiksit- tada irgi gali mesti. Bet jei nori suinoti, sutiksi dar kada meile kokia, nors to zmogaus dar nera gyvenime is viso, tai gali ir neparodyti, arba kristi bet kaip, nes pvz ner dar to zmogaus gyvenime, gal ir nebus, tai kaip ji tada tau iskris? ir kris bet kaip. Ir galima dar kaip ir vivian sake, kartais ir as taip darau, pvz darai destyma klausdamas, ar per 3 men bus tas anas, puses metu begyje gausiu negausiu ir t.t., ji dar po korta traukia, bet pagal viena korta tai nzn, kaip ji skaiciuoja, norejau jos pati paklausti, tiek kad sian ji mus jauciu jau mete, tai jei paskui pasakys, kaip po viena korta ji mato, gal pas ja kiekvienas simbolis kortos reiskia atitinkama laika. Medis, jei gerai zinau, bet irgi nesu tikra,, tai kazkur 5 metams, saule lyg metai, raitelis kelios dienos, inkaras tai vapse ilgai labai, bokstas is viso rodo gal link saulelydzio vos ne gyvenimo, laivas kokiems gal 3 metams, zvaigzdes kur kas tolimesne perspektyva ir t.t. tai va kiek cia priliurlinau.... ax.gif
Papildyta:
tiesa, menulis lyg ir keli menesiai plius minus, dobilas gal savaciu begyje turetu buti, nes trumpalaikis irgi kalnas irgi ilga laikotarpi turetu simbolizuoti
Atsakyti
ohooo, na tai rusiškai aš suprantu,būtų įdomu gauti lenteles,kai laiko turėsi smile.gif mano emailas : malram2@gmail.com

bet vistiek man kuo toliau,tuo viskas tik sudėtingiau...neneša galvelė,grįžtu po darbo išūžta galva.ir jau nieko nebesugrabalioju tų būrimų biggrin.gif Bet ateis ilgi žiemos vakarai,bus ką studijuot šalia magistrantūros studijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 24, 20:24)
ohooo, na tai rusiškai aš suprantu,būtų įdomu gauti lenteles,kai laiko turėsi smile.gif mano emailas :  malram2@gmail.com

bet vistiek man kuo toliau,tuo viskas tik sudėtingiau...neneša galvelė,grįžtu po darbo išūžta galva.ir jau nieko nebesugrabalioju tų būrimų biggrin.gif Bet ateis ilgi žiemos vakarai,bus ką studijuot šalia magistrantūros studijų biggrin.gif



o jetus, aciu dievui as jau baigiau ta magistrantura, daugiau nieko panasaus nebenoreciau studijuoti- uzteks- va ka pasimokyciau su malonumu tai sita reikala, tiesiog kaifuoju nuo jo. Ir pavargusiam burimai nelabai, o kad laiko nebus studijuojant, jau db galiu pasakyti. O jei dar vaikai, tai kur ten....nu jau lb pasiryzusiai reik buti, kad islauzti kokia minute, bet tas fiziskai daznai neimanoma. Nu siaip ir nereikia noreti, kad cia viskas butu lengvai- nemazai zmoniu galvoja, kad to kortos slamstas, cia ir siaip gali viska papasakoti, bet jei nori buti geriausias, tai ojej, kiek mokytis reikia, cia gi metu metai, praktika, nu tikiu kad po kokiu 10 metu jau gali save priskirti prie profesionalu, bet tik tuo atveju, jei visa ta laika intensyviai dirbai su zmonemis, ir pasitikrini, jei palaipsniui pleciasi klientu ratas , zmones grizta, dar rekomenduoja kitiems, reiskia viskas gerai. Gal ir gimsta va kaip lenormand karta i nezinau kiek simtu metu, bet cia jau talentas, dievo dovana, jau kad mes cia kuri turim ji, tai nzn, ar taip butu galima pasakyti....ir visi tokie zmones ilgainiui tampa zinomi visam pasauliui, dirba daznai jau uz didziulius pinigus , nes ta uzsitarnavo, gali pasakyti ir nuspeti nepaprastai daug ir ilgam laikui, taip kad....musu tie lietuvos burejai...toli jiems dar...smile.gif
Atsakyti
man tik labai idomus vienas klausimas- knygose rasoma, kad paciu lenormand kortu neliko- tai kokiu budu dabartines priskaitomos lenormand? Ir kas jas piese, is kur eme butent siuos vaizdus? ir siaip kai ja istreme, ji rse savo knyga ir nemanau, kad nebeturejo savo kortu, nesudegino gi, gyveno toje tremtyje iki pat mirties- aisku, juoksites is manes, bet jauciu kad kazkas nukniso- nerealu, kad kazkur isgaravo- ir cia gi neikainojama vertybe. Jei papuola i tinkamas rankas. Kazi kaip atrodo tikros originalios lenormand kortos...ir kurios skaitosi tikros? ......nu cia as siaip, gi skyrius mokomes- tai gal zino kas, paprotins....
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 24, 13:33)
aha, sita gera delione, keltu kryzius, man rods, vadinasi. dar norejau paklausti vivian, jei paskui prisijungs, isidemejau ta, apie zmones, kad puoste, gyvate ir lelija moterys. O kaip su kryzkele? turiu toki varianta, kad tai irgi reiskia moteri, tik nzn, kokio amziaus, tik tokia pikta pletkininke, kerstinga ir pagiezinga, kazkas man toki varianta yra minejes, ar cia ne? ir daznai buna, kad kai krenta si korta salia zmogaus, ir tarkim klausimas aie istikimybe, kad interpretuoti galima, jog zmogus zaidzia dviguba zaidima arba blaskosi tarp keliu moteru. Idomus butu cia patikslinimas  ax.gif
Papildyta:
tiesa, kalbant apie ziurkiu korta, man visada ji atrode kaip nesaziningumo, nuostoliu , vagysciu korta, kazkokia griutis, jei santykiai- isdavyste. Labai idomi interpretacija, kd ji gali reiksti ir investicijas. Kalbant apie darba. Cia del to, kad salia laivas krito? o jei butu pvz krite zuvys ir ziurkes? tada jau reikstu nuostolius?


tiesa sakant, as kryzkeles kaip moters neinterpretavau niekada, bet tai nereiskia, kad negalima:) bet kaip epiteta apibudinti zmogu - tikrai taip. jei iskrenta salia signifikatoriaus ar siaip klausiant apie zmogaus charakterio bruozo, tai tikrai buti neapsisprendes, dviprasmiskas, dviveidis. jei apie santykius, tai tikrai rodytu meiles trikampi arba, kaip minejote, zaidzia dviguba zaidima, arba yra nestabilus.

del ziurkiu kai rasiau apie investicijas, tai omeny turejau sioje konkrecioje situacijoje, kad paciai klausianciajai teks investuoti kazka i ta darba (laika, pinigus). galima sakyti kad nuostoliai, bet atsizvelgiant i teigiamas ir labai stiprias kortas (kaip saule), indeliai atsipirks (todel nedristu vadinti ta investicija nuostoliais)
o apskritai ziurkes, taip, nuostoliai ir vagystes. infecines ligos ir iskrype lytiniai santykiai doh.gif

QUOTE(malram @ 2012 04 24, 13:53)
oho sad.gif
ačiū, už patarimus, na, gal aš čia daugiau dėl to, kad norėjau perprasti, ne dėl žaidimo, ar dar ko nors.. bet dabar jau pabūgau..hmm, o kaip tada išmokti, jei nebandysi.. viena vertus, burti sau lyg ir aiškiau, nes gerai žinai situaciją, bet ir pavojinga, nes vistiek interpretacijos linksta į savo pusę, kai norisi geresnio smile.gif

Kitas dalykas, o kaip tai gali paveikti likimą? gal ir kvailai skamba, bet labai įdomu. Norisi kuo daugiau sužinoti.


burimo procesas ima is Jusu energija. jei buriate kitam, jusu laukai susijungia ir vyksta energiju mainai - dali savosios atiduodate, dali paimate. o tai reiskia, kad apsikeiciant energijomis galite gauti ir gero, ir blogo. taip prasideda grandinine reakcija ir Jus keiciate ivykius. pvz. galite prisiimti dali kito asmens gyvenimo pamoku, problemu, ligu. jei svarstytumeme teigiama varianta (be apsikeitimo "problemomis"), tai bet kuriuo atveju atiduodate savo geriausia energija ir Jusu gyvybines jegos mazeja. ir vel, grandinine reakcija, sekme, sveikata, finansai, seima- neaisku kurioje vietoje jegos susilpnes. todel patariama netekejusioms moterims neburti kortomis (burtis galima, bet burti kitiems nepatartina). tikriausiai pastebejote, kad daugelis bureju ir raganu issituokusios, vienisos ar nasles

ir elementariausiai likimo keitimo budas, kad itikime tuo, ka ispranasaujame (kartais visiskai nerimtai ir lengvabudiskai). galvodami apie tai prisisaukiame tuos ivykius ir susikuriame situacijas, kuriu mums, galbut, likimo nebuvo numatyta


QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 24, 14:14)
Padekit issiaiskint,ant sirdies vel iskrito puokste sad.gif
1Puokste
2debesys
3dobilas
4vyras
5gyvate
6menulis
7Saule
8ziedas
9žiurkes
10Gandras


QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 24, 14:21)
Kas vyksta vyro gyvenime?


susirupines jis del moters, turi vilciu. menulis sustiprina puokstes reiksme (velgi moteris).bet su ta moterimi konfliktas ar nesutarimai, tik bijau, kad laikinas. emocijose, kaip matote, ziurkes - praradimai, neviltis, pergyvenimai. gyvate patvirtina, kad jis jis santykiuose neatvyras ir isdavyste buvo. jis yra stipriai itakojamas kazkokio vyro - tevo, draugo, brolio. tai karminis rysys. jo nuomone jam labai svarbi, o jis (tas vyras karminis) skatins ji palaikyti rysi su Jumis. panasu, kad Jus susituoke arba tiesiog gyvenate kartu - jus sieja dokumentas (reiksme sustiprina gandrai, o tai seimos korta). nematau, kad kazkas keistusi, t.y. Jusu jis nepaliks, jam gerai taip kaip yra. meiles tai moteriai nera
beje, tikriausiai pastebejote, kad vel iskrito puokste ir menulis, kaip ir pirmoje delioneje.


QUOTE(malram @ 2012 04 24, 15:33)
jei kartu skaityti.. bet čia kaip iš tikrųjų? kai kiekviena korta turi savo atskirą paskirtį,tarkim,viena rodo praeitį,kita ateitį, o jos greta,tai ar galima skaityti jų bendrą reikšmę?


cia ir yra "mokslas" skaityti kortas:) kartais pavieniai, kartais viena prasme viename sakiny is 3 kortu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 24 balandžio 2012 - 21:35
logiska interpretacija, bet nesuprantu , kaip galima interpetuoti, kai meta ant kito zmogaus, vyro ir issimeta sau- cia juk rodys gal daugiau pacios moters pozicija. As pvz, jei noriu zinoti apie tarkim ,savo sesers gyvenima, juk nemetu ant saves? gi seseriai metu. turiu rimtu abejoniu del sito metimo...tikiuosi rimtu argumentu...
Papildyta:
ir siaip gandrai aisku, seimyniniai pauksciai, bet lygiai taip pat paprastai gali simbolizuoti ir isskridima toli toli....
Papildyta:
o apie gandrus dar girdejau interpretacija kaip apie moteri, slepiancia savo jausmus. tai nzn, yr kokiu variantu?............ unsure.gif
Papildyta:
ir siaip gal as daugiau formuluociau mesdama pvz ant savo vyro- ar jis man istikimas ir sitame reikale nemeluoja/? nes tada kortas butu paprasciau suprasti. cia man taip atrodo. lauksiu komentaru sia tema. aciu visoms, kas tik pakomentuos...
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 24, 23:53)
logiska interpretacija, bet nesuprantu , kaip galima interpetuoti, kai meta ant kito zmogaus, vyro ir issimeta sau- cia juk rodys gal daugiau pacios moters pozicija. As pvz, jei noriu zinoti apie tarkim ,savo sesers gyvenima, juk nemetu ant saves? gi seseriai metu. turiu rimtu abejoniu del sito metimo...tikiuosi rimtu argumentu...
Papildyta:
ir siaip gandrai aisku, seimyniniai pauksciai, bet lygiai taip pat paprastai gali simbolizuoti ir isskridima toli toli....
Papildyta:
o apie gandrus dar girdejau interpretacija kaip apie moteri, slepiancia savo jausmus. tai nzn, yr kokiu variantu?............ unsure.gif
Papildyta:
ir siaip gal as daugiau formuluociau mesdama pvz ant savo vyro- ar jis man istikimas ir sitame reikale nemeluoja/? nes tada kortas butu paprasciau suprasti. cia man taip atrodo. lauksiu komentaru sia tema. aciu visoms, kas tik pakomentuos...


nesuprantu Jusu pirmos pastraipos. kiek suprantu, moteris ziurejo savo vyro emocijas, o ne savo g.gif
kaip suprantu, moteris paklause konkreciai, kas vyksta jos vyro gyvenime. kortos aiskiai atsake. nelabai suprantu, ka turite omenyje sakydama "metu ant saves"? ant saves metame, kai klausiame, pvz., kaip man tas ir tas, ka man gali duoti mano vyras, kaip man seksis naujas darbas ir pan. kai klausiame, kas vyksta to vyro gyvenime, tai klausiame apie kita zmogu, ne apie save.

apie gandra kaip moteri nesu girdejusi. kodel interpretuoju gandra ne kaip kelione, o kaip seima - todel, kad tos kortos reiksme nurodo ir sustiprina Ziedas seimos buste. (jei nebutu ziedo seimos buste, tada galetu buti viltys isvykti i uzsieni). butent tai visada pabreziu - matyti visuma ir kortas, kurios viena kita patvirtina arba nuneigia

siai delionei nelabai tinka klausimai, kuriuose atsakymas taip arba ne (kaip Jusu paminetas pvz ar jis man istikimas, ar jis man nemeluoja), kadangi si delione nurodo asmens interesus, tuo, kuo jis gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 25 balandžio 2012 - 09:18