Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

QUOTE(Katarinka @ 2012 04 23, 21:01)
as tai turiu katelnikovos knyga uroki predzkazanija s marijei lenorman ir dar turiu astro-mitologine marijos lenormand kalade, irgi rusu kalba. Pirmoje knygoje pateiktas sarasas, kruriose knygose ka dar galima rasti, ten apie 7 knygas, man atrodo. O ka jus skaitote? situ kortu mitologiniu neemete i rankas, nemeginote?

Papildyta:
nu tai db ta mergaite ir nebezinos, turi tas vyras, ar neturi....nebent daryti kita metima, kaip sakete, ziureti vyro pozicija ir jo gyvenima,kuo jis ten kvepuoja....


katelnikovos irgi turiu, bet siaip del bendro isprusimo perskaiciau:) kaip sakiau siek tiek kitaip dirbu su kortom. is Lenormand tik standartine kalade

gal supras mergaite pagal tai, kokias prasmes suteike kortoms. bet tikrai rekomenduociau bendra metima, kad atsiskleistu platesnis vaizdas. tokios trumpos deliones nesuteikus konkrecios prasmes labai sudetingos ir dviprasmiskos. nebent klausimas, traukiam korta, jei nesuprantam, traukiam patikslinancia. jei nesuprantam dar, tikslinam klausima ir traukiame dar viena. tada butu aiskiau:)
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2012 04 23, 21:06)
katelnikovos irgi turiu, bet siaip del bendro isprusimo perskaiciau:) kaip sakiau siek tiek kitaip dirbu su kortom. is Lenormand tik standartine kalade

gal supras mergaite pagal tai, kokias prasmes suteike kortoms. bet tikrai rekomenduociau bendra metima, kad atsiskleistu platesnis vaizdas. tokios trumpos deliones nesuteikus konkrecios prasmes labai sudetingos ir dviprasmiskos. nebent klausimas, traukiam korta, jei nesuprantam, traukiam patikslinancia. jei nesuprantam dar, tikslinam klausima ir traukiame dar viena. tada butu aiskiau:)



tai as supratau, kad daugiausia jutimais vadovaujates, nu idomu, uzkabino ta situacija....
Atsakyti
va idomu, vivian, issimeciau sau toki metima- zinau, kad geriau sau nemesti, bet idomu, ka jus suinterpretuosite- dariau kryziu, su kortos patarimais. Klausiau apie darba- kaip bus su darbu, perspektyvos, kas laukia ir t.t. virsuj krito laivas su ziurkem, apacioj kryzkele ir saule, bet rezultatas- krito zuvys, medis ir peledos. Tai virsuje matau kruva artejanciu dideliu nemalonumu, sunkumus, taip pat gal kazkiek ir finansiniu praradimu, apacia rodo, kad kaip ir teisingas kelias, bet kadangi toje pozicijoje krenta butent kliutys arba ko nedaryti, tai gal interpretuociau, kad dabartinis darbas nera teisingas kelias, kad reiketu kazka keisti. o i prieki matau neblogus finansus, naujas galimybes, arba kaip ir apdovanojima, taip pat liudnokus pamastymus ar zalingus iprocius, gal net susilpnejusia sveikata. Ar gali buti, kad keiciu darba ir daug daug dirbu, kas truputi mane gali ismusti is veziu? kaip jus cia matote? Nu sian man jau nuo kortu akys apraibo, gal ka susvaigau cia, bet idomus ir jusu variantas butu- itariu, kad pasakysite kur kas issamiau rolleyes.gif
Atsakyti
Bet puokstes korta eina kaip draugytes korta,tai gal ir meta moteri kaip drauge(zinau kad bendradarbe yra su kuria daznai susiskambina) wink.gif aprasykit kita metima.
Atsakyti
QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 23, 22:06)
Bet puokstes korta eina kaip draugytes korta,tai gal ir meta moteri kaip drauge(zinau kad bendradarbe yra su kuria daznai susiskambina) wink.gif aprasykit kita metima.


kad draugystes korta gal labiau suo butu. Cia daugiau sventes arba pompastikos. o koki kita aprasyti metima? apskritai, koki dar galima daryti? unsure.gif
Atsakyti
ta kuri vi-Vian rekomenduoja
standartine delione su klausimu kas vyksta vyro gyvenime - ten atsiskleis jo prioritetai, emocijos, ivykiai
Atsakyti
QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 23, 22:18)
ta kuri vi-Vian rekomenduoja
standartine delione su klausimu kas vyksta vyro gyvenime - ten atsiskleis jo prioritetai, emocijos, ivykiai


aha, sita ir as noreciau suzinoti- lauksim vivian deliones bigsmile.gif
Atsakyti
<...na dar papildysiu, tas žmogus dabar išvykęs į kelionę, parūpo, kaip klostysis santykiai po jo grįžimo, tai iškrito tokios kortos:
širdis, gyvatė ir raktas.

Dabar mąstau- gyvate tai blogis, ar aistra?

Lauksiu pakomentavimų...>


"galetu buti aistra, bet tas raktas man nepatinka - jis rodo iseiciu ieskojima. parasykite, kokias prasmes suteikete pirmai, antrai ir treciai kortai.
ir traukite papildoma korta kad suzinotumete, kodel ir kokiu klausimu reikes tu iseiciu ir sprendimu ieskoti ."

Aš tai sugebu interpretuoti tik taip, kad po ilgo nesimatymo, galbūt tai paskatins jį priimti sprendimą, gal manęs pasiilgo?? biggrin.gif. Jis galvoja apie skyrybas su savo žmona, jie jau daug metų gyvena atskirai, nemanau,kad čia mano kokia nors įtaka yra, mes gal daugiau draugai, kaip anksčiau ir buvo paminėta. Neneigsiu,kad yra ir simpatija smile.gif Kai mano santuoka pradėjo negrįžtamai byrėti ir aš pradėjau pastebėti šalia esančius vyrus smile.gif
Bet, kad mano vyras begėdis smile.gif jis priveda situaciją iki išsidraskymo, kai jau aš pakylu su dokumentais, jis vėl tampa gerulis smile.gif taip ir tempiasi metų metai.. o kad nėra pas mus kokių labai baisių dalykų, kaip smurtas ar pan..tai ir vėl nusėdu, nors puikiai žinau, kad tai laikina..
tai vat, paatviravau ir draugui apie ketinimus skirtis, tai jo reakcija nustebino, tada ir pagalvojau,kad gal tas žmogus jaučia daugiau,nei rodė..Išeičių paieška,sprendimų-reikia abiems pusėms apsispręsti.. bet aš linkusi pirmiausia priimti sprendimą savarankiškai,neįtakojama kitų asmenų, o tada jau planuoti ką nors su kitu asmeniu..gal aš pernelyg realistė? Nors jausminga iki skausmo, todėl man labai sunku su žmonėmis,bijau prisirišti. Tai jau mertai laiko vis ieškau gretutinių atsakymų, taip ir tas kortas atradau.. smile.gif ne iš gero..

Tai dabar gal man kuri mesteltų, gal geriau vieną kartą ryžtingai padėti tašką? Kitaip tai aš, matyt, tempsiu iki senatvės ...kol nebebus ko kaltinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 24 balandžio 2012 - 08:11
Apskritai , tai baisiai sudėtinga sad.gif
gal ne visai teisinga, klausti kelių būrėjų tų pačių kortyų reikšmių, kai jau esi susiformavęs savo reikšmes. Kol mokausi, kaip aš dabar, tai taip, bet paskui, tai jau reikia turbūt laikytis savųjų reikšmių, kad nebesimakaluotų, nes ir sapnus žmonės skirtingai interpretuoja..
Aš vieną kartą atlikau eksperimentą- gal keturios būrėjos gavo tuos pačius klausimus, identiškus, ir visos atsakė labai panašiai, gal tik kitais žodžiais.. o kai klausiau jų pačių kortų reikšmių, jos beveik visos skyrėsi smile.gif Svarbu, kad rezultatas buvo geras smile.gif
Aš dabar rašausi viską, ką sužinau smile.gif bet vistiek, man tos dėlionės sunkiai susidėlioja smile.gif
Papildyta:
Apskritai , tai baisiai sudėtinga sad.gif
gal ne visai teisinga, klausti kelių būrėjų tų pačių kortyų reikšmių, kai jau esi susiformavęs savo reikšmes. Kol mokausi, kaip aš dabar, tai taip, bet paskui, tai jau reikia turbūt laikytis savųjų reikšmių, kad nebesimakaluotų, nes ir sapnus žmonės skirtingai interpretuoja..
Aš vieną kartą atlikau eksperimentą- gal keturios būrėjos gavo tuos pačius klausimus, identiškus, ir visos atsakė labai panašiai, gal tik kitais žodžiais.. o kai klausiau jų pačių kortų reikšmių, jos beveik visos skyrėsi smile.gif Svarbu, kad rezultatas buvo geras smile.gif
Aš dabar rašausi viską, ką sužinau smile.gif bet vistiek, man tos dėlionės sunkiai susidėlioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 04 24, 08:45)
<...na dar papildysiu, tas žmogus dabar išvykęs į kelionę, parūpo, kaip klostysis santykiai po jo grįžimo, tai iškrito tokios kortos:
širdis, gyvatė ir raktas.

Dabar mąstau- gyvate tai blogis, ar aistra? 

Lauksiu pakomentavimų...> 
"galetu buti aistra, bet tas raktas man nepatinka - jis rodo iseiciu ieskojima. parasykite, kokias prasmes suteikete pirmai, antrai ir treciai kortai.
ir traukite papildoma korta kad suzinotumete, kodel ir kokiu klausimu reikes tu iseiciu ir sprendimu ieskoti ."

Aš tai sugebu interpretuoti tik taip, kad po ilgo nesimatymo, galbūt tai paskatins jį priimti sprendimą, gal manęs pasiilgo?? biggrin.gif. Jis galvoja apie skyrybas su savo žmona, jie jau daug metų gyvena atskirai, nemanau,kad čia mano kokia nors įtaka yra, mes gal daugiau draugai, kaip anksčiau ir buvo paminėta. Neneigsiu,kad yra ir simpatija smile.gif Kai mano santuoka pradėjo negrįžtamai byrėti ir aš pradėjau pastebėti šalia esančius vyrus smile.gif
Bet, kad mano vyras begėdis smile.gif jis priveda situaciją iki išsidraskymo, kai jau aš  pakylu su dokumentais, jis vėl tampa gerulis smile.gif taip ir tempiasi metų metai.. o kad nėra pas mus kokių labai baisių dalykų, kaip smurtas ar pan..tai ir vėl nusėdu, nors puikiai žinau, kad tai laikina..
tai vat, paatviravau ir draugui apie ketinimus skirtis, tai jo reakcija nustebino, tada ir pagalvojau,kad gal tas žmogus jaučia daugiau,nei rodė..Išeičių paieška,sprendimų-reikia abiems pusėms apsispręsti.. bet aš linkusi pirmiausia priimti sprendimą savarankiškai,neįtakojama kitų asmenų, o tada jau planuoti ką nors su kitu asmeniu..gal aš pernelyg realistė? Nors jausminga iki skausmo, todėl man labai sunku su žmonėmis,bijau prisirišti. Tai jau mertai laiko vis ieškau gretutinių atsakymų, taip ir tas kortas atradau.. smile.gif ne iš gero..

Tai dabar gal man kuri mesteltų, gal geriau vieną kartą ryžtingai padėti tašką? Kitaip tai aš, matyt, tempsiu iki senatvės ...kol nebebus ko kaltinti smile.gif


tai gal prisijungs paskui vivian, ji ten savu metimu turi, as vakar kai meciau tas kortas iki pazaliavimo, nors negalima gi klausti vis to paties, na, jei kas paskui ismesiu. Bet man tai atrodo, kad jums sioje situacijoje kortos nereikalingos, jus jauciate, kad norite buti laiminga su kitu zmogumi ir paprasciausiai ieskote patvirtinimo, kad taip, jus busite laiminga, skirkites. Visu pirma, man atrodo, reiktu isspresti problema su savo vyru, jei matote, kad visada viskas kartojasi, tai ar verta tempti guma? aisku, yra ir vaikai, labai daug niuansu. Bet kai suvoksite, norite is tiesu buti su savo vyru, ar ne, negalvojant apie joki kita zmogu, tada reikalai pajudes i prieki, o gal tada susitvarkysite ir asmenini gyvenima. Nes kas gali uztikrinti, kad butent su siuo `zmogumi busite laiminga visa gyvenima? kortos tiek toli nerodo, as nzn, gal turi vivian kazkoki ypatinga metima, siaip cia daugiau info is rankos skaityti ar nuotraukos butu galima, bet as dar to nesimokiau, cia tik antrame kurse tas bus. Jei paskui visos prisijungsim, gal padarysim po metima, ziuresim, kas cia gausis. O antra, sokratas turejo abai gera posaki- karta prie jo priejo jo mokinys ir paklause- mokytojau, turiu moteri, su kuria man labai gera, tik niekaip neapsisprendziu- vesti man, ar nevesti? ar paskui nesigailesiu? ir sokratas jam pasake- mielas berniuk- vesi tu, ar nevesi, vis tiek gailesiesi. Taip kad bet kokiu atveju lengva nebus smile.gif nu man taip atrodo, nepersu savo nuomones.... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(malram @ 2012 04 24, 09:31)
Apskritai , tai baisiai sudėtinga sad.gif
gal ne visai teisinga, klausti kelių būrėjų tų pačių kortyų reikšmių, kai jau esi susiformavęs savo reikšmes. Kol mokausi, kaip aš dabar, tai taip, bet paskui, tai jau reikia turbūt laikytis savųjų reikšmių, kad nebesimakaluotų, nes ir sapnus žmonės skirtingai interpretuoja..
Aš vieną kartą atlikau eksperimentą- gal keturios būrėjos gavo tuos pačius klausimus, identiškus, ir visos atsakė labai panašiai, gal tik kitais žodžiais.. o kai klausiau jų pačių kortų reikšmių, jos beveik visos skyrėsi smile.gif Svarbu, kad rezultatas buvo geras smile.gif
Aš dabar rašausi viską, ką sužinau smile.gif bet vistiek, man tos dėlionės sunkiai susidėlioja smile.gif
Papildyta:
Apskritai , tai baisiai sudėtinga sad.gif
gal ne visai teisinga, klausti kelių būrėjų tų pačių kortyų reikšmių, kai jau esi susiformavęs savo reikšmes. Kol mokausi, kaip aš dabar, tai taip, bet paskui, tai jau reikia turbūt laikytis savųjų reikšmių, kad nebesimakaluotų, nes ir sapnus žmonės skirtingai interpretuoja..
Aš vieną kartą atlikau eksperimentą- gal keturios būrėjos gavo tuos pačius klausimus, identiškus, ir visos atsakė labai panašiai, gal tik kitais žodžiais.. o kai klausiau jų pačių kortų reikšmių, jos beveik visos skyrėsi smile.gif Svarbu, kad rezultatas buvo geras smile.gif
Aš dabar rašausi viską, ką sužinau smile.gif bet vistiek, man tos dėlionės sunkiai susidėlioja smile.gif


dar vienas daltkas, cia ne paskutinej vietoj tikrai yra jutimai- sako, praktiskai visi zmones turi tu ekstrasensoriniu sugebejimu, reikia juos tik lavinti, taciau kiti to samoningai nedaro ir nesidomi , kitiems tas duota is prigimties , kiti bando islavinti. Sau mesti apskritai nepatartina, kadangi labai buna zmogus sau saliskas, jautrus, gali neteisingai interpretuoti, arba taip, kaip jam norisi. Svarbus momentas, kai persijungi i kita lygmeni. Nebandet? reikia atsipalaiduoti, pasistengti pajungti pasamone. As kai isitempdavau, nieko man neiseidavo, nesuprantu, ka kortos sako ir viskas. O cia uzsidegi zvake, pamedituoji, gal to ir nereikia, ir tada stengiesi ta korta pamatyti kitaip- jungi visas interpretacijas, jei dar tas sestasis pojutis suveikia, visai neblogai gaunasi. Geriau mokytis ant kitu, ne ant saves, nes as tokia klaida buvau padariusi, tai per viena diena man atrode, kad mane apilpes, mano vaikus primus, vyras turi kita boba ir ko tik nebuvau sau prisimetusi biggrin.gif tai db si situacija jums irgi lb svarbi, tai jei skirtingi bus metimai ,ka darysit tada? gi vis tiek nerasit ramybes, nes kiekvienas liks prie savo varianto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katarinka @ 2012 04 23, 21:41)
va idomu, vivian, issimeciau sau toki metima- zinau, kad geriau sau nemesti, bet idomu, ka jus suinterpretuosite- dariau kryziu, su kortos patarimais. Klausiau apie darba- kaip bus su darbu, perspektyvos, kas laukia ir t.t. virsuj krito laivas su ziurkem, apacioj kryzkele ir saule, bet rezultatas- krito zuvys, medis ir peledos. Tai virsuje matau kruva artejanciu dideliu nemalonumu, sunkumus, taip pat gal kazkiek ir finansiniu praradimu, apacia rodo, kad kaip ir teisingas kelias, bet kadangi toje pozicijoje krenta butent kliutys arba ko nedaryti, tai gal interpretuociau, kad dabartinis darbas nera teisingas kelias, kad reiketu kazka keisti. o i prieki matau neblogus finansus, naujas galimybes, arba kaip ir apdovanojima, taip pat liudnokus pamastymus ar zalingus iprocius, gal net susilpnejusia sveikata. Ar gali buti, kad keiciu darba ir daug daug dirbu, kas truputi mane gali ismusti is veziu? kaip jus cia matote? Nu sian man jau nuo kortu akys apraibo, gal ka susvaigau cia, bet idomus ir jusu variantas butu- itariu, kad pasakysite kur kas issamiau  rolleyes.gif


as pati sau daznai metu:) cia nieko blogo, tik reikia atsiriboti nuo emociju, nes kitaip trauksime tai, ka norime matyti

jei klausete apie konkretu darba, tai Jums apie ji ir turejo atsakyti. taigi laivas rodo, kad tai perspektyvus darbas, ilgalaikis, bet reikalaujantis Jusu indelio (ziurkes gali rodyti ir pinigines investicijas, ir psichologines, o galbut tiesiog labai daug laiko turesite jam skirti ir nukentes laisvalaikis ar pan). apacioje kryzkele ir saule rodo Jusu dvejones ar galima pasirinkima (galbut svarstete ar svarstote keisti darba, galbut atsiras naujas pasiulymas), bet saule rodo teisinga sprendima, kuris atnes Jums sekme. saule cia taip pat ir situacijos pagrindo korta, tai gi, klausiant apie si konkretu darba - turesite sekme. rezultate zuvys medis peledos rodo, kad turesite pinigu is sio darbo ir pripazinima (nes medis salia). taip pat medis rodo, kad isitvirtinsite darbe, turesite karjeros perspektyvas. o peledos labai dviprasmiska korta - ji gali rodyti ir tai, kad Jusu darbas bus susijes su bendravimu ar uzsieniu. taip pat gali rodyti vaikus arba antra darba (papildomas pareigas darbe), arba problemas. man noretusi cia papildomos patikslinancios kortos, bet sioje situacijoje kai jos nera, teigciau, kad uzsienis arba bendravimas, arba perspektyvoje papildomos ar kitos pareigos siame darbe

QUOTE(sunrise7 @ 2012 04 23, 22:06)
Bet puokstes korta eina kaip draugytes korta,tai gal ir meta moteri kaip drauge(zinau kad bendradarbe yra su kuria daznai susiskambina) wink.gif aprasykit kita metima.


draugyste rodo suo. puokste siejama su malonia kompanija, dovanomis, groziu. o jei apie zmones klausiama, tai rodo moteri iki mzd 35m., gyvate pvz moteri apie 50, lelija - zila moteri arba issilavinusia moteri dirbancia mokslo ir pan srityje dazniausiai (pvz destytoja, redaktore)
Papildyta:
QUOTE(malram @ 2012 04 24, 09:31)
gal ne visai teisinga, klausti kelių būrėjų tų pačių kortyų reikšmių, kai jau esi susiformavęs savo reikšmes. Kol mokausi, kaip aš dabar, tai taip, bet paskui, tai jau reikia turbūt laikytis savųjų reikšmių, kad nebesimakaluotų, nes ir sapnus žmonės skirtingai interpretuoja..
Aš vieną kartą atlikau eksperimentą- gal keturios būrėjos gavo tuos pačius klausimus, identiškus, ir visos atsakė labai panašiai, gal tik kitais žodžiais.. o kai klausiau jų pačių kortų reikšmių, jos beveik visos skyrėsi smile.gif Svarbu, kad rezultatas buvo geras smile.gif
Aš dabar rašausi viską, ką sužinau smile.gif bet vistiek, man tos dėlionės sunkiai susidėlioja smile.gif


to paties keliu negalima klausti, ypac tuo paciu metu. susivels Jusu likimas, negalima zaisti tokiais dalykais. kalbu apie tai, kai i burima ziurite rimtai ir klausiate Jums svarbaus dalyko. jei zaidziate ar mokotes - ok, bet ir tai reikia atsiriboti nuo tikru situaciju

siaip pavienes kortu reiksmes yra vienodos. kadangi Jums mete kortos 4 zmones, logiska, kad kiekvienai iskrito skirtingos kortos skirtingose pozicijose. nemanau, kad visoms 4 krito tos pacios 10 kortu. taigi, jei krenta skirtingos kortos, tai ir ju reiksmes salia kitu kortu kinta. kortu delioneje negalima interpretuoti po viena, jas reikia analizuoti deriniuose su salia esanciomis o tada visa delione kartu. del to ir kortas Jums skirtingai aiskino, nes nuo salia esanciu ju reiksmes priima kitu kortu itaka


pasikartosiu eilini karta. svarbiu klausimu klausti siaip sau arba nematant zmogaus (kuris buria, kuriam buriama), arba internetu ismetus klausima visoms ir nesvarbu kas atsakys - grieztai negalima jei branginat savo likima


delione apie kuria klausiate yra panasi i taro kortu delione.
1 korta - kas ant sirdies
2 - kas prieso vietoj (taip sakant apkartina gyvenima) arba susijusi su sirdies korta, papildo ja
3 virs galvos - kas svarbiausia, apie ka galvoja
4 apacioje - karma
5 is kaires - praeitis
6 is desines - ateitis
atskirai traukiu dar keturias kortas.
7 - situacijos pagrindas ir esme
8 - namai/darbas
9 - emocijos
10 - galutinio rezultato (dazniausiai to, kad galvoje (3 korta))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 24 balandžio 2012 - 11:48
aha, sita gera delione, keltu kryzius, man rods, vadinasi. dar norejau paklausti vivian, jei paskui prisijungs, isidemejau ta, apie zmones, kad puoste, gyvate ir lelija moterys. O kaip su kryzkele? turiu toki varianta, kad tai irgi reiskia moteri, tik nzn, kokio amziaus, tik tokia pikta pletkininke, kerstinga ir pagiezinga, kazkas man toki varianta yra minejes, ar cia ne? ir daznai buna, kad kai krenta si korta salia zmogaus, ir tarkim klausimas aie istikimybe, kad interpretuoti galima, jog zmogus zaidzia dviguba zaidima arba blaskosi tarp keliu moteru. Idomus butu cia patikslinimas ax.gif
Papildyta:
tiesa, kalbant apie ziurkiu korta, man visada ji atrode kaip nesaziningumo, nuostoliu , vagysciu korta, kazkokia griutis, jei santykiai- isdavyste. Labai idomi interpretacija, kd ji gali reiksti ir investicijas. Kalbant apie darba. Cia del to, kad salia laivas krito? o jei butu pvz krite zuvys ir ziurkes? tada jau reikstu nuostolius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katarinka: 24 balandžio 2012 - 12:33