Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojai, kurie negydo

stiprybes Jums T'Nova. beskaitant plaukai siausiasi ir kraupu darosi. kazkada panasi situacija ir man buvo. tik aiskiai zinojau priezasti, alergija. o kaip jos isvengti, kaip gyventi su ja vis dar mokausi iki siol.

ne gydytoja esu, o ir patareja kazin ar gera. tik noriu pasakyt, kad saviskio zalius snarglius gydziau hormoniniu purskalu flixonase. kazkada loras taip patare. o pajutus artejant sloga, vartojam homeopatinius Sinupret. ir dar esu pastebejus, kad isisenejus slogai, kai jau niekas niekas nebepadeda, geriausiai gydo buvimas prie juros bet kokiu oru, tiesiog stebuklingai. uz poros dienu dingsta. pabandykit nuvaziuot. ir Jums paciai ir vaikuciam tik i gera. atsipalaiduosit, atitruksit nuo visko.

dar vienas dalykas, as pati esu alergiska humer ir kitiem vandenim, gal ir Jusu vaikuciam jie netinka?
Atsakyti
4u.gif mažas patarimukas;gal vertėtų nusipirkti druskų lempų,kuria dabar pardavinėja ekologiškų prekių parduotuvėse?Blogiaus nebus.Bandyk kreiptis ir homeopatus.
Atsakyti
dar pagalvojau, apie toki dalyka kaip kambario (buto) oras. gal per sausas, o gal per dregnas, nes nosis pirmiausia i tai reaguoja uzsikimsimu. o jau paskui ir visa puokste.

Prisiminiau, kai gydemes alergija antakalnio alergologiniam, teko susidurt su gyd Vaiciulioniene. ne itin atidi ji man pasirode, bet pasake man svarbios informacijos, kai apie tai uzsiminiau vedejai A. smarkiai pajutau konkurencija tarp ju. be to Vaiciulioniene ne tik alergologe, bet ir pulmonologe. gal pasakys viena syki, kas plauciukuose gyvena g.gif
Atsakyti
Einau sau, sunku skaityti tokius dalykus unsure.gif Laikykites, linkiu kuo greiciau rasti ligu priezasti 4u.gif Skaudu, kad daktarai nesigilina ir nepadeda tu priezasciu ieskoti, bet deja, taip yra verysad.gif
Kaip kazkuri rase, turi buti pati daktare savo vaikui 4u.gif As pvz irgi daug skaitau apie vaiku ligas, siunciuosi is uzsienio knygas ir pan., pradejau dometis homeopatija, nes uzkniso, kad vienintelis gydymo budas - antibiotikai, o tada is to rato labai sunku isbrist, taciau imanoma, tik reikia dideles kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Labi dramatiškas pasakojimas: manau, kad yra daug teisybės, tačiau manau, kad dar daug ir jūsų dramatizavimo.
Kai pradėjau studijuoti meciciną, supratau, kad viskas galbūt atrodo paprasta iš pirmo žvilgsnio, tačiau ištikrųjų būti mediku yra labai sunku- patikėkit, pati dirbu su ligoniais, pati lankausi kaip pacientė, serga ir mano vaikai. Ligos, sukėlėjai mutuoja, nebeatitinka elementariausių aprašymų, tenka kliautis nuojauta, kolegų pastebėjimais, kartais tiesiog .... tiesiog durti aklai......
QUOTE(T'Nova @ 2011 06 11, 21:56)
Palatoje tvanku. Jauciu, kaip dauginasi mikrobai, poruojasi ir gimdo naujas virusu formas. Pavargau
vaizdingai aprašėte, tikrai pavargote, manau, daugiau pavargote nuo savo minčių, nuolatinės baimės verysad.gif ir aš jus suprantu, nes kai serga mano vaikai ir aš lipu sienom, nes nebežinau iš kur pasisemti tvirtybės. Maniau, kad žinodama medicinos subtilybes jausiuos saugiau...anaiptol, kuo toliau į mišką, tuo baisiau verysad.gif
QUOTE(T'Nova @ 2011 06 12, 11:16)
Kai dirbau pagal specialybe, rubu dizainere ir dariau zmonems rubus, neisleisdavau net menkiausio broko

jeigu blogai sukirpdavote ar susiūdavote, įmanoma paimti kitą medžiagos gabalą ir sukirpti arba persiūti...o būdamas mediku turi daugių daugiausia kelis šansus arba...be šansų suklysti cool.gif todėl aš nepykstu, kad ir mano mažyliui daktaras kyrė antibiotikus, o po savaitės gėrimo infekcija tik išplito, nes ne taip lengva žinoti, net ir remiantis tyrimais...... širdį skauda, neramu, bet medicina, deja, pripažinsiu, daug kur dar bejėgė,. arba..bejėgė mūsų šalyje, nes kvalifikuotų medikų turime, bet visur ir visada persekioja lėšų trūkumo šešėlis, kaip giltinė su dalgiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 15 birželio 2011 - 19:24
To Stikliukas
tai ne dramatizavimas, tai tiesiog jausmingas nupasakojimas... cia viskas yra tiesa. Tiesa ir tai, kad gydytojai ne siuvejai ir perkirpt negali, gali tik sukirpt...tiesa ir tai, kad as pavargau...
Siandien mus israse is ligonines. Mazylis beveik nebekoseja, bet urzgiantis ir kriokiantis gyvunelis liko jame gyventi. Kai israsinejo is ligonines, idave israsa. kuriame perskaitau: abipuse bazaline susiliejanti zidinine pneumonija. taigi visa laika kol vaikui bergdziai ieskojo alergiju, asmu ir fibroziu, jam buvo ne "panasu i bronchopneumonija", o tikras plauciu uzdegimas. nors visai neseniai, kovo pabaigoje jis jau turejo viena nustatyta plauciu uzdegima. Kaip paaiskino daktare, tai galejo buti "nedagydytas" uzdegimas. Sansu tai itarti buvo ne vienas ir ne du, ir ne pas viena gydytoja. Taciau jie tik klause, klause ir klause ir nieko negirdejo. arba nenorejo girdeti, arba nenorejo daryti, uzuot padare sviezia rentgena reikalave 2 men senumo nuotrauka. IS ligonines grizau su poku vaistu, kuriuos primygtinai reikia sugerti...Tarp ju ir nuo bronchines astmos, profilaktiskai. visa menesi. GAL pades. Iki 2 metu gerti nerekomenduojama. Klaikiai bijau, kad savo sveikai atrodanti ir linksma burbuliuka galiausiai tikrai paversiu amzinu ligoniu.
Atsakyti
nera tobulu zmoniu ,nera visiskai neklystanciu,taciau is mediku tikrai noretusi tokio atsakingumo,bet deje buna priesingai,prie nepilna menesi sunelis prasiskele smakra,zaizda gili ,tai teko vaziuoti i klinikas ,na eilini karta susidurem su baise netvarka ,niekas ten nesikeicia i vaika ziuri kaip i gyvuliuka ,nesvarbu ar karciuoja ar kraujuoja ,ar 6 metu ar 6 menesiu ,betvarke pradedant reigistratura ,baigiant gydytoju apziura,vietoje to kad tvarkytu varvanti smakra,apklause plaucius,palankste kojas ir galva,nors akivaizdu kad jokio smegenu sutrenkimo nera,nes per 3 valandas simptomai kokie nors butu,rengeno nedare ,zaizdos nesiuvo, isplove ir suspaude uzklijavo pleistru ir liepe po 2 dienu pakeisti ji,parase israsa ir issiunte namo,ryte pabudo visas apdziuves nuo kraujo ir isskyru is zaizdos,tai pleistra teko keisti nei paros nesulaukus,ir kas 3-4 valandos ,nes pleistras greitai permirkadavo,po savaites praejo tynimas ,melynes ir tada pasimate naujas siurprizas,smakriukas kreivas ,kaip speja musu gydytoja ,kaulas buvo skilias blink.gif ,dabar velu tai tvarkyti,juk nera taip paprasta ji atstatyti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 17 birželio 2011 - 04:45
QUOTE(T'Nova @ 2011 06 17, 00:37)
Taciau jie tik klause, klause ir klause ir nieko negirdejo.


na, is mūsų patirties su mažiukų tokiom ligom - tai tikrai, sunku su tais klausymais, ir dažniausiai tik rengenas pasako, ar kas ten yra, deja, bet nesigirdi iš tikro, nes mes irgi daug praėję, nemanau kad gyd nekompetetingi. jei vaikas gerai ištveria sunkias ligas, ir atrodo gana "sveikas", o mama neštikinamai prašo tyrimų, arba gyd nepakankamai pasitiki jos nuojauta (kuri kartias msu rigi paveda deja:) ), taip ir užleidžiamos ligos...

mums buvo kartą, kai tris kartus į priimamąjį važiavom, nes vaikas duso. o kai nuvažiuojam, atrodo sveikutėlis, viskas gerai, gaunu pamoką kaip reikia nosį valyt. ir tiek... trečiąjį kartą pagaliau mam "pasisekė", kad vaikas gerokai užsikosėjo, jau tuo metu, kai "slogos valymo pamokėlės" mus eilinį kartą lydėjo namo, tada iš karto gavom rengeną, ir tuntą diagnozių. o vaikui net temperatūros nebebuvo.
Atsakyti
QUOTE(T'Nova @ 2011 06 17, 02:37)
To Stikliukas
tai ne dramatizavimas, tai tiesiog jausmingas nupasakojimas... cia viskas yra tiesa. Tiesa ir tai, kad gydytojai ne siuvejai ir perkirpt negali, gali tik sukirpt...tiesa ir tai, kad as pavargau...
Siandien mus israse is ligonines. Mazylis beveik nebekoseja, bet urzgiantis ir kriokiantis gyvunelis liko jame gyventi. Kai israsinejo is ligonines, idave israsa. kuriame perskaitau: abipuse bazaline susiliejanti zidinine pneumonija. taigi  visa laika kol vaikui bergdziai ieskojo alergiju, asmu ir fibroziu, jam buvo ne "panasu i bronchopneumonija", o tikras plauciu uzdegimas. nors visai neseniai, kovo pabaigoje jis jau turejo viena nustatyta plauciu uzdegima. Kaip paaiskino daktare, tai galejo buti "nedagydytas" uzdegimas. Sansu tai itarti buvo ne vienas ir ne du, ir ne pas viena gydytoja. Taciau jie tik klause, klause ir klause ir nieko negirdejo. arba nenorejo girdeti, arba nenorejo daryti, uzuot padare sviezia rentgena reikalave 2 men senumo nuotrauka.  IS ligonines grizau su poku vaistu, kuriuos primygtinai reikia sugerti...Tarp ju ir nuo bronchines astmos, profilaktiskai. visa menesi. GAL pades. Iki 2 metu gerti nerekomenduojama. Klaikiai bijau, kad savo sveikai atrodanti ir linksma burbuliuka galiausiai tikrai paversiu amzinu ligoniu.

4u.gif meskit tą "kriokiantį gyvūnėlį"per tvorą ir nebeužsiminkit.Toks jausmas ,kad liga pasidarė vos ne naminis gyvūnėlis,su kuriuo jūs taip glaudžiai bendraujat.Patariu nueikit į knygyną ir nusipirkit Sinelnikov"Pamilk savo ligą"Gal kuom nors padės,bent jau požiūrį pakeisit į kai kuriuos dalykus.Sėkmės ir Sveikatos.
Atsakyti
Yra toks CRB tyrimas (C reaktyvinio baltymo). Jis parodo infekciją, ir net parodo ar ji virusinė ar bakterinė. (kaip žinia nuo virusų antibiotikai nepadeda). Ligoninėse jį dažnaiausiai padaro, o poliklinikoj - tik išsireikalavus iš gydytojos ar mokamai. Imamas venos kraujas, o mano kaimo pspc laborantės nemoka paimti iš mano pusantrų metų vaiko kraują iš venos. Daryčiaus kiekvienąkart esant reikalui, net ir mokamai.
Atsakyti
Stiprybes tau T'Nova. Tu viska darai teisingai, neziuri abejingai, kaip daugelis is musu, kad daro. Šaunuolė, kad kovoji dėl savo vaikų sveikatos!
Atsakyti
Tikrai baisu ir labai pažįstama, mums taip pat su mažiuku nuo aštuonių mėnesių plaučių uždegimai buvo, bronchitai, dusuliai, kaip kartą reanimacijoj išsireiškė sesutė kaip prasirūkiusio aštuoniasdešimtmečio - dusdavom, švokšdavom, antibiotikai ir t.t., o viskas prasidėdavo nuo slogos.

Kadangi vieno karto ligoninėje su visom tom baisingom procedūrom man pakako, ir betkokiu būdu norėjau jos išvengti, tai nusipirkom babyhalerį su purškiamu ventolinu (kažkaip kitaip vadinasi g.gif pamiršau) ir Omron inhaliatorių (inhaliatorių naudojam tik prasidėjus slogai)
Rezultatas - antri metai be antibiotikų, be humerių, "gyvunėlis riaumojantis" aplanko kartais bet silpnesnis ir greitai praeinantis, be komplikacijų thumbup.gif

Ir dar vienas pastebėjimas, ne mano, bet draugės, auginančios jau trečią vaikutį, tik prasidėjus kosuliui duodant brontex, o ne homeopatinius vaistukus, kosulys praeina labai greitai ir be karkimų, švokštimų ar dusulių, juolab be bronhitų ar plaučių uždegimo - pačios neišbandyta, bet sakiau reikės pamėginti mirksiukas.gif galbūt mes per ilgai užsižaidžiam su tais žoleliniais ir natūraliais preparatais g.gif

Mamyte T'Nova, kaip jūsų vaikučiai jaučiasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monce0j: 07 spalio 2011 - 14:57