Įkraunama...
Įkraunama...

Atsidaręs gimdos kaklelis nėštumo metu

Man lygiai pries metus bunant penkiu menesiu gimdos pusle pradejo slinkti zemyn ir po to pradejo atsiverineti gimdos kaklelis. Buvau skubiai nuvezta i ligonine, bande daryti uszsiuvima, bet operacijos metu nubego vandenys ir persileidimas. Jokio diskomforto ir skausmo pries tai nejauciau. Del ko tai atsitiko irgi niekas negalejo pasakyti.
Dabar as jau keturis menesius nescia, pereinu i penkta menesi ir galvoje pradejo kribzdeti mintis ar vel nepasikartos si istorija.......pries savaite buvau pas daktare: sake gimda minksta, tonusas nepadidejes, kaklelis tvarkoje. Uzrase ateiti po menesio, kai darys echoskopija. Bandau nesijaudinti, save tausoti.
Viena is priezasciu gali buti silpnas gimdos kaklelis.
Cia kaskas rase, kad kai kada kaklelis pradeda atsiverineti, jei susitraukineja gimda. O koks tas jausmas kai jinai susitraukineja ?
Atsakyti
P.S.: apie tai nerandu beveik jokio sinformacijos. Tik cia suzinojau apie stacionariai istatoma zieda. Bet ar procedura buvo daryta kam nors Lietuvoje ?
Apsiuvimas, tai nezinau, o jei kokia infekcija ir panasiai ? Ir dar liko nemalonus prisiminimai nuo praeitos operacijos.
Ir ar tokiu atveju gali padeti papildomas Mgnio gerimas, kai ir taip yra geriami vitaminai ?
Gal kas galite pagelbeti savo patirtimi ?
Atsakyti
QUOTE(onix @ 2008 10 28, 01:09)
P.S.: apie tai nerandu beveik jokio sinformacijos. Tik cia suzinojau apie stacionariai istatoma zieda. Bet ar procedura buvo daryta kam nors Lietuvoje ?
Apsiuvimas, tai nezinau, o jei kokia infekcija ir panasiai ? Ir dar liko nemalonus prisiminimai nuo praeitos operacijos.
Ir ar tokiu atveju gali padeti papildomas Mgnio gerimas, kai ir taip yra geriami vitaminai ?
Gal kas galite pagelbeti savo patirtimi ?



aš tai kai gulėau su gresiančiu - tai ir kaklelis buvo prasivėręs...bet gydytojų dėka viskas pasitaisė, tačiau šiuo metu jaučiu, kad kažkas ne taip doh.gif gimda kietėja...jei tik užsimanau i tulika, taip gimda susitraukia kol nenubėgi ikki tuliko ir šiaip karts nuo karto sudiegia...galvoju, gal gimdos kaklelis pradėjo atsivėrinėt verysad.gif gal kam taip buvo?
Atsakyti
pas mane ta pati problema nuvaziavau pas gine 30sav, ir pastebejo kad kaklelis labai sutrumpejes buvo 3,5cm o dabar 2,2cm tiek prigasdino, kad sake bet kada gali vandenys nubegt doh.gif jokiu skausmu nejauciu,nors ir pirma dukra pagimdziau 36 sav, nubego vandernys,ir jokiu man saremiu nebuvo,tik ant pacio galo prileido daug skatinamuju,va tada ir pajauciau stipriu saremius,gulejau 5 dienas Antakalnyje ,subrandino vaikeliui plauciukus,ir skaiciuoju kiekviena pratempta dienele,ka tik vaikelis dar pabutu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2008 10 28, 15:34)
pas mane ta pati problema nuvaziavau pas gine 30sav, ir pastebejo kad kaklelis labai sutrumpejes buvo 3,5cm o dabar 2,2cm tiek prigasdino, kad sake bet kada gali vandenys nubegt doh.gif jokiu skausmu nejauciu,nors ir pirma dukra pagimdziau 36 sav, nubego vandernys,ir jokiu man saremiu nebuvo,tik ant pacio galo prileido daug skatinamuju,va tada ir pajauciau stipriu saremius,gulejau 5 dienas Antakalnyje ,subrandino vaikeliui plauciukus,ir skaiciuoju kiekviena pratempta dienele,ka tik vaikelis dar pabutu wub.gif



mano mazyciui ir subrandino blink.gif bet jau penkios savaitės pbėgo, o aš vis dar laikausi smile.gif manau, kad viskas bus gerai 4u.gif daktarai ir mane gąsdino doh.gif
Atsakyti
na as irgi tikiuosi kad kaip nors pavyks mums isnesioti wub.gif
Atsakyti
Pas mane taspats buvo smile.gif trumpejo, trumpejo tas kaklelis na kai 33 sav buvo 2.5 cm, tai kad pradejo gasdinti prieslaikiniu, tai is baimes beveik visa laika pragulinejau. Dabar jau tuoj 39 sav., o kaklelis uzsispyre ir nebetrumpeja 1.9 cm. Noreciau jau gimdyt, o nieko nesigauna smile.gif Ir grindis plaunu ir tampaus ir visoki velnia darau, nu niekaip nesigauna nors pora savaiciu anksciau pagimdyt, nes taip jau pavargau nuo to nestumo smile.gif nesinervuokit, islauksit smile.gif
Atsakyti
Kad kaklelis trumpeja, tai as zinau, bet pas mane jisai visai netrumpejo.
Tiesiog paeme ir 10 dienu begyje, po paskutines apziuros, atsivere. Ir kai daktaras paziurejo per echoskopija, pamateme, kad vaikelio kojytes jau tabaluoja mano gimdos kaklelyje, o as asmeniskai to nieko nejauciu.
Kai kaklelis trumpeja, jis vis tiek lieka uzdaras. Aisku gali gresti prieslaikinis.
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif
pasirodo, ir aš ta problemėlę turiu.. tik man dar niekas neatsiverę, o gimdos kaklelis sutrumpejęs ant ribos..
kaip man gydytojas aiškino, tai gimdos kaklelis gali trumpėti dėl jo nepakankamumo (fiziologinė savybė), arba infekcijos.. kadangi infekcijos man nerado, tai nusprendė, jog yra gimdos kaklelio nepakankamumas. kiek supratau, tai reiškia, kad ir be sąrėmių jis bet kada gali atsiverti, ir as nieko nejusiu (nes iki šiol nieko ir nejutau). rekomendavo būtinai nešioti nėščiosios diržą, kad padėtų išlaikyti vaikelio svorį, gerti magnį (nuo 36 savaitės jis nebegeremas), nepervargti.. o šiaip dienos režimas gali būti toks pats, tik krosų nebėgioti.. 4u.gif
gimdos kaklelio apsiuvismas turėtų padėti.. bet kiek girdėjau - ne visada ir padeda..
Atsakyti
Ir as turiu sia problemele, nors mums dar tik 8 sav, bet pries 3 sav. kai gyd. apziurinejo, sake,kad kaklelis per minkstas ir siek tiek prasiveres. Bet sako taip gali buti, kai gimdymas jau nebe pirmas ar kai buvo koks plysimas...Bet tikiuosi, kad isvaiksciosiu visa nestuma taip...Zinoma, nestumas priskirtas jau prie rizikingo... unsure.gif
Atsakyti
Nieko merginos pratemsim biggrin.gif
nors pati sedziu ir galvoju kaip pratempti iki kito vizito pas daktare 4u.gif
per paskutini sake, kad viskas tvarkoje, nesutrumpejes.
bet kol nepaziures echoskopu neapsiraminsiu, o iki jo dar trys savaites nestuke.gif

O siaip gera mintis ir reikes paklausti del nesciosios dirzo. Klausimas: o tos, kurios vartoja papildomai magnio, dar salia vitaminus nesciosioms geria ? as del to klausiu, kad nebutu perdozavimo blush2.gif
Atsakyti
Man irgi butinai liepe nesioti dirza,kad galvyte nesiremtu visu svoriu i kakleli wub.gif bet siaip ir pati daug geriau jauciuosi su dirzu,jokiu tempimo jausmo ir kt.o as pas gine vaziuosiu po 2 sav tai kaip bus 34sav wub.gif kad jei ior bus labai sutrumpejes tai jau ne taip bijosiu smile.gif
Atsakyti