Įkraunama...
Įkraunama...

Atsidaręs gimdos kaklelis nėštumo metu

ir as savaite vaiksciojau su 4cm prasidariusiu kakleliu smile.gif, nebijo viskas bus ok
Atsakyti
O kokie pojuciai, kai gimdos kaklelis atsidares? Nes pvz man tai neziurejo ne karto (isskyrus pacioj pradzioj)... unsure.gif
Atsakyti
per mirmaj nesutma pas mane nuo 28 sav buvo 2 cm atsidarymas ir viskas baigesi gerai . Pagimdziau 1 diena po termino. jokiu pozymiu nesijaute ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, noreciau paklaust, o sutrumpejes gimdos kaklelis- tai beatsidarancios gimdos pradzia? nieko neismanau tame dalyke, bet vakar
buvau pas gydytoja privaciai, nes vis pamaudena man pilvo apacia. Poliklinikoj net nesiteikia apziuret-sako normalu. O va med. centre pasake, kad padidejes gimdos tonusas ir sumazejes gimdos kaklelis 3,61 cm. (18 sav.) o tokiu metu turetu but apie 4,5. tai net nezinau, ko cia griebtis. Gydytoja liepe daugiau ilsetis ir gert magni. O as taip bijau, kad nebutu persileidimo. gal kas zinot, po kiek laiko vel reiketu eit pasitikrint situacija? ir ar yra kokiu persileidimo pozymiu, ar tas persileidimas staigiai ivyksta....prasau patarkit, o tai jau panikuot pradesiu...
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 11 10, 15:58)
sveikos mergaites, noreciau paklaust, o sutrumpejes gimdos kaklelis- tai beatsidarancios gimdos pradzia? nieko neismanau tame dalyke, bet vakar
buvau pas gydytoja privaciai, nes vis pamaudena man pilvo apacia. Poliklinikoj net nesiteikia apziuret-sako normalu. O va med. centre pasake, kad padidejes gimdos tonusas ir sumazejes gimdos kaklelis 3,61 cm. (18 sav.) o tokiu metu turetu but apie 4,5. tai net nezinau, ko cia griebtis. Gydytoja liepe daugiau ilsetis ir gert magni. O as taip bijau, kad nebutu persileidimo. gal kas zinot, po kiek laiko vel reiketu eit pasitikrint situacija? ir ar yra kokiu persileidimo pozymiu, ar tas persileidimas staigiai ivyksta....prasau patarkit, o tai jau panikuot pradesiu...

pirmiausia nusiramink 4u.gif jei tave tas paguos, tai aš kai tikrinausi būdama nestuke.gif 22 savaitę, pas mane gimdos kaklelio jau buvo belikę tik 1 cm.. bet mane visą laiką iki dabar kankina gimdos susitraukimai, kas manau ir įtakoja kaklelio trumpėjimą ir atsivėrimą. Daugiau ilsėkis, pagulinėk, nes tik poilsis ir gera nuotaika geriausias vaistas 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz paguoda. Stengsiuos saugot save, o ateinancia savaite leksiu pas savo gydytoja, kad nuodugniai apziuretu ir arba nuramintu, arba bent jau pasakytu realia situacija. O tu irgi saugok save ir sekmingo ir lengvo likusio nesiojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 11 10, 17:58)
sveikos mergaites, noreciau paklaust, o sutrumpejes gimdos kaklelis- tai beatsidarancios gimdos pradzia? nieko neismanau tame dalyke, bet vakar
buvau pas gydytoja privaciai, nes vis pamaudena man pilvo apacia. Poliklinikoj net nesiteikia apziuret-sako normalu. O va med. centre pasake, kad padidejes gimdos tonusas ir sumazejes gimdos kaklelis 3,61 cm. (18 sav.) o tokiu metu turetu but apie 4,5. tai net nezinau, ko cia griebtis. Gydytoja liepe daugiau ilsetis ir gert magni. O as taip bijau, kad nebutu persileidimo. gal kas zinot, po kiek laiko vel reiketu eit pasitikrint situacija? ir ar yra kokiu persileidimo pozymiu, ar tas persileidimas staigiai ivyksta....prasau patarkit, o tai jau panikuot pradesiu...

Būk rami 4u.gif tikrai...o kaklelis mano toks išvis niekad net nebuvo....irgi kai buvai privačiai dar daug anksčiau apie 20sav. pasakė, kad geri 2 cm...ir tai normalu, reiškia tokia mano fiziologija...kita gyd. 2cm kaklelyje irgi nematė bėdos, tai net keista, kad taip išsigandai...na magnį, tai dėl padidėjusio gimdos tonuso nebent išrašė, bet čia irgi l. priklauso nuo ginės ir jos požiūrio.... 4u.gif nusiramink
Atsakyti
aciu uz atsakyma...truputi nusiraminau. o issigandau del to, kad gydytoja med. centre prigrasino daug ilsetis, saugotis, nes mano gimdos kaklelis pagal norma jau siek tiek per mazas, o tai jau gresiancio pozymis... sad.gif labai laukio sio maziuko, tai gydytoja pasakymas mane isgasdino... na, bet tikiuos, kad viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 11 12, 20:37)
aciu uz atsakyma...truputi nusiraminau. o issigandau del to, kad gydytoja med. centre prigrasino daug ilsetis, saugotis, nes mano gimdos kaklelis pagal norma jau siek tiek per mazas, o tai jau gresiancio pozymis... sad.gif labai laukio sio maziuko, tai gydytoja pasakymas mane isgasdino... na, bet tikiuos, kad viskas bus gerai...

Manau, kad turi nusiraminti...o dėl visiškos ramybės gali konsultuotis su kita gyd. ir išvis gali konsultuotis kiek nori...kol būsi rami mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytes, noriu pklausti ar jauciate kokius tai nepatogumus del atsidariusio gimdos kaklelio? ar jautete kokius skausmus, maudima?
Man paskutines dvi sav. vis po truputi paskaudedavo pilvo apacia bei pacia tarpviete. Kadangi jau dukart gimdziau, tai skausma galiu apibudinti kaip maudima, toks jausmas, kad i vidu kas butu pleista istates ir vis plestu, panasus tempimas buna po saremiu, kaip prasideda stangos.
Buvau nuejus pas savo seimos gydytoja, tai jis susirupines liepe kuo greiciau pas gine vaziuot, nes skauda jau vis stipriau (tiesa, nestumas 22-23 sav.) ir sako, kad yra didele tikimybe, kad bus prasiveres gimdos kaklelis. Ryt ketinu ten ir apsilankyt.
Bet kiek supratau is jusu pokalbiu ne viena nejautete jokio diskomforto, spaudimo, maudimo, skausmo toje srityje?
negi cia man vienai taip? o gal beda visai ne tame?
visokios mintys i galva lenda....
tiesa literaturoje radau nemazai info, kad kai nesioji jau ne pirma kudiki, gimdos kaklelis buna nepajegus atlaikyti spaudima, buna sumazejes ir pan., todel didele tikimybe persileisti arba pagimdyti neisnesiota kudiki...

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2007 11 13, 19:26)
Mamytes, noriu pklausti ar jauciate kokius tai nepatogumus del atsidariusio gimdos kaklelio? ar jautete kokius skausmus, maudima?
Man paskutines dvi sav. vis po truputi paskaudedavo pilvo apacia bei  pacia tarpviete. Kadangi jau dukart gimdziau, tai skausma galiu apibudinti kaip maudima, toks jausmas, kad i vidu kas butu pleista istates ir vis plestu, panasus tempimas buna po saremiu, kaip prasideda stangos.
Buvau nuejus pas savo seimos gydytoja, tai jis susirupines liepe kuo greiciau pas gine vaziuot, nes skauda jau vis stipriau (tiesa, nestumas 22-23 sav.) ir sako, kad yra didele tikimybe, kad bus prasiveres gimdos kaklelis. Ryt ketinu ten ir apsilankyt.
Bet kiek supratau is jusu pokalbiu ne viena nejautete jokio diskomforto, spaudimo, maudimo, skausmo toje srityje?
negi cia man vienai taip? o gal beda visai ne tame?
visokios mintys i galva lenda....
tiesa literaturoje radau nemazai info, kad kai nesioji jau ne pirma kudiki, gimdos kaklelis buna nepajegus atlaikyti spaudima, buna sumazejes ir pan., todel didele tikimybe persileisti arba pagimdyti neisnesiota kudiki...

As dar kai nezinojau,kad prasiveres gimdos kaklelis(20nestumo savaite), pirmiausia pradejau jaust gimdos susitraukimus, skausma nugaros apacioje ir skausma giliai tarpvieteje kai sesdavausi.
Gimdos kaklelio prasiverimas gan daznas reiskinys besilaukiancioms 2-3 vaikelio. Jei skauda, reiketu kad apziuretu gydytojas, pasakytu kaip ten yra. Prasiverus kakleliui tikimybe yra pagimdyt neisnesiota vaikeli, bet dauguma isnesioja beveik visa termina, reik daugiau ilsetis ir zinoma apsilankyt pas gyditoja.
Tiesa gulejau ligoninej, tada man rado infekcija ir pasake, kad del jos atsirado gimdos spazmai. Infekcija issigydziau, bet pilva vis tiek spazmuoja. Kartais buna labai neramu,kad neprasidetu gimdymas, bet stengiuos pagulet ir kiek galima islikt ramiai. Vis vien nelabai ka galiu pakeist.
Atsakyti
Nu va, gryzau is gydytojos.
Padare vaginaline echoskopija, naujienos geros. Kaklelis ne trupucio nesutrumpejes ir neprasidares. Is kur tas sakusmas ir tempimas neaisku.
Dar paziurejo, kad mano lelyte zemyn galva jau guli, tai gal del to spaudzia, o gal nuo nervu (ruosiuosi valst. egzaminui), ar dar nezinia nuo ko...
Zodziu gydytojos patarimas buvo toks - butinai nesioti korseta, pasistengti maziau vaikscioti, but ramiai ir gerai maitintis smile.gif
taigis, dziaugiuos kad nuramino ir ramiai grauziu mokslo sakni lotuliukas.gif
Atsakyti