Įkraunama...
Įkraunama...

Atsidaręs gimdos kaklelis nėštumo metu

na, aš nuo 22 sav. turėjaubiuletenį ir įsakymą tupėti namie ir kuo daugiau gulinėti - bet mano kaklelis buvo tik suminkštėjęs ir sutrumpėjęs g.gif
o apie 30 sav. išėjo gleivių kamštis blink.gif
aišku, tada patekau į ligoninę, gavau magnio lašelinę ir pagerėjo thumbup.gif
pagimdžiau tai 4 d. prieš terminą thumbup.gif

tai ir tau lunkiu, kad viskas sėkmingai išsispręstų 4u.gif

o mano rekomendacija - tai tikrai, kuo daugiau gulinėti ir kuo mažiau vaikščioti 4u.gif
Atsakyti
Kiek zinau keli cm dar nieko nereiskia, taip buna gan daznai unsure.gif
Atsakyti
Na kam per anksti atsidaro, o kam jau atejus laikui neskuba atsidarineti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 07 23, 21:49)
Na kam per anksti atsidaro, o kam jau atejus laikui neskuba atsidarineti  blush2.gif

Buna ir taip ax.gif doh.gif
Atsakyti

Man buvo uzsiuve gimdos kakleli 4 menesyje, isarde siulus 2 savaites pries gimdyma, pagimdziau 4 dienom anksciau nustatyto laiko. Nu kazkas cia rase kad tai visai neskausminga operacija doh.gif , tai tegul geriau jau patyli... skausmas po narkozes toks kaip ir gimdymo, visiskai jokio skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
na man visa nestuma kaklelis buvo atsidares apie 3 cm, ligonineje gulejau 4 kartus su gresianciais verysad.gif dziaugiuosi kad man nereikejo uzsiuti smile.gif sunus gime sveikas ir gan didelis.
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 03 03, 17:29)
Sveikos, parupo man toks klausimelis. Temos tokios neradau, o gal tik nemokejau ieskoti? Kol nesilaukiau tai nerupejo, o dabar laukiuosi trecio. Pirmieji nestumai, mano poziuriu buvo visai normalus. Nei po ligonines gulinejau, nei siaip kokiu blogumu jauciau. Tiesiog abu nestumus gimda nebuvo normaliai uzsidariusi. Per pirmaji nestuma nuo antrojo nestumo trimestro vis laikesi atsidariusi apie 1 cm. Pries pabaiga buvo 3 cm. Antrasis nestumas visas buvo su 3 cm. O i gimdykla nuvaziavau su 6 cm nors nejauciau jokio skausmo, mano nuomone jokia gimdymo veikla nevyko. Ginekologe pas kuria lankiausi primygtinai sake, vaziuok siandien vaikui ant galvos sedi. Nuvykus i gimdykla priziurinti daktae dar taip uzmete TRECIA TAI PRIES LAIKA ATVAZIUOSIT GIMDYTI????? Tai va tas trecia atkeliaus spalio men. Ar tikrai manes laukia toks likimas. Gal dar kas buvot susidure su sia problema?

Na mano sesuo irgi su atsidariusiu pravaikščiojo..ir gimdyt nuvažiavo su 7cm atsidarymu...gyd. sakė...kad jei neskauda ir niekas nevyksta tai l.gerai..lengviau gimdys...ir kuo mažiau kištis į natūralų procesą...taip ir buvo...pagimdė l. greitai bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo pat nestumo pradzios (6 savaites) su antru vaiku kaklelio atsidarimas buvo 1-2 cm. taciau ginekologas sake, kad tai normalu, jei tai yra ne pirmas vaikas. Gimdziau laiku, t.y. 39 sav. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aktuali man ši temelė..

Su pirmu 24 savaitę per apžiūrą pasakė, kad kaklelis jau 1 cm prasivėręs, teko ligoninėje ne kartą pagulėt, nes mane vargino labai dažni gimdos susitraukimai, kas manau ir įtakojo kaklelio atsivėrimą g.gif 33 sav. kaklelis jau atsivėręs 3 cm buvo doh.gif bet vaikelį išnešiojau ir pagimdžiau 39 sav., į ligoninę nuvažiavau jau su 6 cm atsidarymu ax.gif

Šį kartą vėl situacija kartojasi, kankina gimdos susitraukimai, 22 sav. kai žiūrėjo, tai kaklelis dar uždaras buvo, bet labai sutumpėjęs, o daba net bijau eiti pas gydytoją, kad vėl nepasakytų, kad atsivėręs verysad.gif
Atsakyti
Ir mano istorija panasi doh.gif : nuo 2o savaites atsidduriau ligoninei su gresenciu. Gimdos kaklelis atsidare 1cm ir gimda tonuse. Nuo 32 savaites jau buvo 3 cm. atsidarymas. Teko praktiskai isguleti iki 9 men. Sekmingai pagimdziau 39 sav.
Dabar antras nestuke.gif . Dar tik 8 sav ir kol kas viskas ok, bet gydytojas prigazdino, kad istorija gali pasikartoti....
Tikuos viskas baigsis sekmingai ax.gif
Atsakyti
Siandien suzinojau,kad pas mane kaklelis atsidares apie 2 cm.(nestumas 23savaites) Israse siuntima i ligonine, bet kad dabar tokia situacija kad neturiu kam palikti vaiko. Nes tik pradejau vest i darzeli ir vaikas susirgo. Tai liepe namie gulet ir magni gert, kuo daugiau ilsetis. Tai dabar taip neramu, bet paskaiciau,kad kai kurios pravaiksciojot sekmingai visa likusi nestuma, tai kiek ramiau pasidare. Tikiuosi ir as isnesiot savo kudiki.
Atsakyti
o as ramiai su atsidariusiais 2cm tris savaites iki gimdymo atvaiksciojau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(violla @ 2007 09 24, 12:53)
Siandien suzinojau,kad pas mane kaklelis atsidares apie 2 cm.(nestumas 23savaites) Israse siuntima i ligonine, bet kad dabar tokia situacija kad neturiu kam palikti vaiko. Nes tik pradejau vest i darzeli ir vaikas susirgo. Tai liepe namie gulet ir magni gert, kuo daugiau ilsetis. Tai dabar taip neramu, bet paskaiciau,kad kai kurios pravaiksciojot sekmingai visa likusi nestuma, tai kiek ramiau pasidare. Tikiuosi ir as isnesiot savo kudiki.


Saugok savo stebukliuka, ir kruopsciai gerk magni!
tik patariu keliom savaitem iki termino pabaigos nebevartiti magnio, nes is mano draugiu patirties , po to per gimdyma laaaabai jau sunkiai kaklelis atsidarineja doh.gif
Atsakyti