Įkraunama...
Įkraunama...

ka daryti?

Vaziuokit i uzsieni padirbet - suma tikrai maza, dirbdama kad ir zemes uky per vasara susitaupytumet. Gal bus kas mama priziures tuos kelis menesius
Atsakyti
Nicitta raso temoj "Kaip gyventi toliau", kad gyvena su vyru? Cia klaida, ar kaip? g.gife
Atsakyti
Gal kita nicitta g.gif bet Vilniuje tikrai manau lengviau su darbais.Pagyventumėt provincijoje verysad.gif .moterys davė daug patarimų griebkite jautį už ragų
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2011 06 11, 10:01)
Gal  kita nicitta g.gif bet Vilniuje tikrai manau lengviau su darbais.Pagyventumėt provincijoje verysad.gif .moterys davė daug patarimų griebkite jautį už ragų


Labas noir! wub.gif Ta pati, prisijungimo data ir zinuciu skaicius tas pats.
Atsakyti
ne, ten ne mano vyras, o tik draugas, su kuriuo kartu negyvename.
Atsakyti
QUOTE(Nicitta @ 2011 06 11, 21:49)
ne, ten ne mano vyras, o tik draugas, su kuriuo kartu negyvename.


Turbut neatidziai skaiciau, nes supratau, kad kartu gyvenat, kai gryzta is uzsienio. Tada atsiprasau, bet, o kodel jums nepabandzius pas ji vaziuoti padirbeti? Gal atsirastu ir jums ten koks darbas? Gal kas uz nedideli atlygi priziuretu cia mama. Jusu vietoj as taip ir daryciau. Pati gyvenu uzsieni ir matau, kiek daug jaunimo atvaziuoja dirbti is kitu saliu. Sekmes jums!
Atsakyti
Pirma karta per visa supermamos forumo sekimo istorija aptikau tema, kur pamaciau kiek daug nuosirdziu ir bandanciu padeti moteru, deja, autore per didele tingine ir pesimiste(kaip matosi is komentaru), bet kokioj maximoj , norfoj isidarbinti maziau nei lengva, tik uzpakali reiketu pakelt ir maziau galvot ka zmones pagalvos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2011 06 12, 01:55)
Pirma karta per visa supermamos forumo sekimo istorija aptikau tema, kur pamaciau kiek daug nuosirdziu ir bandanciu padeti moteru, deja, autore per didele tingine ir pesimiste(kaip matosi is komentaru), bet kokioj maximoj , norfoj isidarbinti maziau nei lengva, tik uzpakali reiketu pakelt ir maziau galvot ka zmones pagalvos wink.gif



Nesu aš tinginė, vis dar ieškausi darbo, net ir toj pačioj maximoj; patarimais taip pat naudojuosi (ryt eisiu tvarkytis dėl pinigėlių į seniuniją), taip kad tikrai nereikia manęs pulti, ar vadinti tingine.

Už patarimus, visoms Jums nuoširdus AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicitta @ 2011 06 12, 09:14)
Nesu aš tinginė, vis dar ieškausi darbo, net ir toj pačioj maximoj; patarimais taip pat naudojuosi (ryt eisiu tvarkytis dėl pinigėlių į seniuniją), taip kad tikrai nereikia manęs pulti, ar vadinti tingine.

Už patarimus, visoms Jums nuoširdus AČIŪ 4u.gif


As niekur neradau info, ka konkreciai autore yra baigusi, koki auksta moksla. Ir nesuprantu kam eiti ir prasyti pinigu, kad kas atnestu ant lekstutes, nejaugi taip tikrai neimanoma sugalvoti ka nors kita? Lengviausia permesti atsakomybe kazkam kitam. Pati esu buvusi panasioj sunkioj situacijoje, mane isgelbejo namu tvarkymas, galiu pasakyti, kad turejau apie 1000lt. pajamu, nors uz tvarkymo paslaugas emiau labai nedaug pinigeliu. Aisku tai nebuvo mano svajoniu darbas, dabar dirbu mylima ir daug geriau apmokama darba, bet laikinai galima imtis ir prastesnio ar maziau mielo darbo. Be to paskola nera tokia baisiai didele, kad neiseitu sukrapstyti 100lt. per menesi, irgi netikiu. O del vagystes - ateityje labiau rupinkites saugumu. Pasikartosiu - viskas musu paciu rankose. Nustokite tiketis, kad kazkas kitas(policija, seniunija, birza, valdzia...) jus isgelbes ar palengvins jusu gyvenima.
Atsakyti
Aš pvz su nebaigtu aukštuoju dirbau ;
turguje ,
lauko prekyboje
kasininke pc
dokumentų paruošėja saugojimui archyve soc rupyboje ( sėdėjau kabinete su darbuotojomis ir tvarkiau dokumentus saugojimui archyve )
pardavėja mugėje
auklyte darželyje
prigalvoti galima daug , tik reikia prisiversti laikinai pamiršti orumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 12 birželio 2011 - 09:57
jus NENORIT rasti darbo biggrin.gif turiu tokia pazistama, gyvent blogai, ale bet kokiam darbe, ka bepasiulytu, dar blogiau biggrin.gif tokioj situacijoj eiciau ir kiemu sluot, neisdidi as smile.gif
is kokio jus miesto? jei kauno, tai pas mus vietinej parduotuvelej reikia pardavejos ir gyvenama vieta siule g.gif
o kodel i uzsieni jus negalit isvaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 06 12, 11:28)
/.../ o kodel i uzsieni jus negalit isvaziuoti?

Rašė, kad mama serganti ir jau nebeišeinanti iš namų. Ir tikriausiai situacija blogės ax.gif Kas mama pasirūpins?
Aš tokioj situacijoj imčiausi bet kokio darbo, senmergė siūlo visą sąrašiuką, drinks_cheers.gif
Atsakyti