Įkraunama...
Įkraunama...

ka daryti?

QUOTE(Nicitta @ 2011 06 09, 22:54)
Ta suma priklausys, tik kai isbūsiu biržoje pusmetį

Jus tikrai išdurinėja. Mano dukra gavo tuos 315 iš karto po moslų baigimo ir nereikėjo jokių 6 mėn. stovėti darbo biržoj. Birželį baigė mokslus, porą mėnesiu neradusi darbo užsiregistravo darbo biržoje, tada nuėjo į seniūniją ir jau kitą mėnesį pradėjo gauti tuos 315. Taip kad eikite į seniūniją ir prašykite socialinės pašalpos. Sėkmės!
Atsakyti
Vilniuje Fabijoniskese Norfoj "Jovarelis" iesko nemazai darbuotoju. Gal esant Jusu situacijai tiktu ir toks darbas, o veliau geresni surastumet? Is grybu arba uogu rinkimo vasara irgi nemazai galima uzdirbt.
Atsakyti
QUOTE(astorija @ 2011 06 10, 00:05)
Jus tikrai išdurinėja. Mano dukra gavo tuos 315 iš karto po moslų baigimo ir nereikėjo jokių 6 mėn. stovėti darbo biržoj. Birželį baigė mokslus, porą mėnesiu neradusi darbo užsiregistravo darbo biržoje, tada nuėjo į seniūniją ir jau kitą mėnesį pradėjo gauti tuos 315. Taip kad eikite į seniūniją ir prašykite socialinės pašalpos. Sėkmės!

taip,turiu dvi pazystamas,kurios taip pat tokias pasalpas gauna,esme,kad ju reikia eiti i seniunija drinks_cheers.gif
Atsakyti
taigi grybu ir uogu pievose neprisirinksi, jei gyvenama mieste, reikia kazkokiu transportu vaziuot kur i miskus, o jei tam galimybes ner...
siaip as turiu viena specialybe, pavasari baigiau dar aukstaji, bet kai pernai nejo rast pusmeti darbo, ejau papuole, i ta pacia kasa, nes pas mama gryzt nenorejau, kuriai ir taip nepyragai, uz nuoma moket, uz moksla taip pat galvot kur paimt, valgyt reikia, tai ejau ten dirbt.. dabar kai baigesi pries keleta menesiu mokslai, atsigavau nuo diplomu ir kitu darbu rasymo vel ieskaus darbo... nors kad eit dirbt ten kur dabar, buvo sunku. jauciau, kad einu atgal. ir dabar buna, kad nekenciu saves, jog pasidaviau ir ibridau ten, juolab , kad turim dabar vadova nauja ir jauna, kuris nesiskaito ir negerbia darbuotoju. einu i darba su mintim kad tai laikina, kad as ieskau ir rasiu kita, o tikslas - isgyventi siuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Nicitta @ 2011 06 09, 22:54)
Ta suma priklausys, tik kai isbūsiu biržoje pusmetį


ar esat isitikinusi ,kad neklystat?Ar tikrai ten buvot? Mes irgi taip manem,o darbo birza neinformavo,tik nuejus tiesiai i rupyba jai buvo is kart paskirti pinigeliai,nereikejo laukti pusmecio.

dabar paskaiciau,kad ir kitos ta pati raso..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiliuxe: 10 birželio 2011 - 10:41
kazkaip nelabai tikiu temos tikrumu arba mergina netokiu padejimu- patarimu nori sulaukti. siuo metu darbu tikrai yra, aisku sunkus darbas kokioje maximoje dirbti, bet jau geriau nei nieko. tas pats ir del pasalpos ar sunku nueiti ir viska issiaiskinti.
Atsakyti
Jetau, kas per.... Nesitikiu aš čia finansinės paramos smile.gif Man tereikėjo patarimų, jų sulaukiau, ir pasinaudosiu, tik tiek.
Atsakyti
Siūlyčiau nueiti dėl pašalpos. Gal kol kas bent tuos maisto paketus galima būtų gauti. Nors iš tikrųjų tai nežinau, kaip kas gauna tas pašalpas, nes man kažkada buvo pasakyta taip pat - turiu pusmetį išbūt darbo biržoje...
Tikrai nesiūlyčiau bandyti rinkti kažkokius grybus, jeigu niekad to nedarėte ir nelabai juos skiriate.
Galima bandyti ieškoti auklės darbo. Arba valytojos darbo kokioje nors valymo paslaugų įmonėje, nes ten daugiau mokėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekieno: 10 birželio 2011 - 13:24
QUOTE(Nicitta @ 2011 06 10, 12:07)
Jetau, kas per.... Nesitikiu aš čia finansinės paramos smile.gif Man tereikėjo patarimų, jų sulaukiau, ir pasinaudosiu, tik tiek.


Manau, tik noreta pasakyti, kad niekas nepasiulys lengvo ir greito sprendimo sioje situacijoje. Ir dalyves klausia koks miestas ne siaip sau, taciau tuomet lengviau konkreciai patarti.
Darbo paieskos yra sunkus ir neapmokamas darbas ir vien siusti CV neuztenka. Suprantu, kad esant tokiai liudnai situacijai ir jegu gali trukti kazka daryti, taciau pradejus veikti atsiras ir jegos. O kai rasit darbeli, tai ir pasitikejimas isaugs.
Ir ar tureti su kuo pasikalbeti?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2011 06 10, 10:12)
taigi grybu ir uogu pievose neprisirinksi, jei gyvenama mieste, reikia kazkokiu transportu vaziuot kur i miskus, o jei tam galimybes ner...

Zmones grybu prirenka ir netoli Vilniaus pvz link Nemencines.Ten vaziuoja miesto autobusai,talonelis 2lt (pirmyn atgal 4lt).Aisku,pigiausia ant sofos sedet,bet taip problemos neišsispres cool.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 06 10, 16:01)
Zmones grybu prirenka ir netoli Vilniaus pvz link Nemencines.Ten vaziuoja miesto autobusai,talonelis 2lt (pirmyn atgal 4lt).Aisku,pigiausia ant sofos sedet,bet taip problemos neišsispres cool.gif

na gal... as kai gyvenu ne Vilniuj, tai cia nelabai kur prisigrybausi ir uogu neprisirinksi...
Atsakyti
QUOTE(astorija @ 2011 06 09, 23:05)
Jus tikrai išdurinėja. Mano dukra gavo tuos 315 iš karto po moslų baigimo ir nereikėjo jokių 6 mėn. stovėti darbo biržoj. Birželį baigė mokslus, porą mėnesiu neradusi darbo užsiregistravo darbo biržoje, tada nuėjo į seniūniją ir jau kitą mėnesį pradėjo gauti tuos 315. Taip kad eikite į seniūniją ir prašykite socialinės pašalpos. Sėkmės!

jo, priklauso tie 300lt tiem, kurie tik baigė mokslus ir neturi darbo patirties (tris mėn manrods) tik nekuriose varto akis ir sako, kad nepriklauso, kol jiem neparodai juodu ant balto parašyto, kad priklauso smile.gif
Atsakyti