Įkraunama...
Įkraunama...

ka daryti?

Butas priklauso mamai.


Jokių pasiūlymų aš neatmetu, tikrai, esu dėkinga už juos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 06 09, 17:05)
tiek pasiulymu, taciau autore visus atmeta..

na, nemanau, kad mes cia susirinkusios pajegios surasti 4,5k. As pati ne ka geresnej situacijoj.
Papildyta:
QUOTE(Nicitta @ 2011 06 09, 17:15)
Butas priklauso mamai.

gal ant saves perrasykit? mamai priteis skola, tures atidavineti kazkiek laiko, bet uztat daugiau nieko nebegales atimti.
Atsakyti


gal ant saves perrasykit? mamai priteis skola, tures atidavineti kazkiek laiko, bet uztat daugiau nieko nebegales atimti.
[/quote]



Na nežinau, ar tai geriausias variantas, juolab, kai esu nedirbanti. Manau, šiuo klausimu konkrečiai, reiktų pasitart su teisininkais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicitta: 09 birželio 2011 - 16:21
Vis tik pagrindine iseitis-kuo skubiau susirasti darba. Tik norint greit ji susirasti kartais nepakanka CV siuntineti. Reik eiti ir siulytis, kad ir kaip tai butu nepatogu ir pan. Daug metu dirbau prekybos srityje, buvo tikrai atveju, kai neskelbdavom jokio skelbimo, nes atejes "is gatves" zmogus pasisiulydavo ir tikdavo. Dabar pagyvejus ir lauko prekyba, dar yra kavines, turgavieciu skyreliai, bazes, aisku ir prekybos centrai. Manau jeigu aktyviai pasturmuoti tokio pobudzio istaigas, darba galima butu rasti. Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 09, 17:09)
tada gaunasi, na as apie blogiausia atveji, kad antstoliai si buta parduoda is aukciono, grazina bankams paskola ir jeigu lieka likutis pinigu - atiduoda skolininkams? taip?

tiesa, ar butu jums nuosavybes teise priklauso? t.y. mamai? gal ji perrasyti? kol iki teismu nedaejo? neuzstatytas?

Na, jei paskolos 4500, hipotekos neturėtų būti. Ar yra visgi?
Šiaip 2 kreditoriai, skolos apie 3000 būtų kiekvienam, vargu ar anstoliai butą pardavinėtų. Areštuotų po kažkurią dalį kiekvienam kreditoriui, ir viskas. jei butas Kaune, tai vertė nebus labai maža.
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 09, 17:18)
gal ant saves perrasykit? mamai priteis skola, tures atidavineti kazkiek laiko, bet uztat daugiau nieko nebegales atimti.

Dovanojimą bankas iškart nuginčys, kadangi pažeisti jo, kaip kreditoriaus interasai. Neverta net pinigų notarui už dovanojimo sandorį mėtyti (kurių ir taip nėra).
Atsakyti
uzjauciu, 4u.gif ir taip apmaudu, kad kaikuriems tai lasas juroje..tie 4 tukst... sad.gif
o cia stengies, planuoji ir dar kurv... apvogia .....

gal kokie darbo birzos kursai yra , kuriuos apmoka?
gal i bedu turgu pasiskambint? g.gif

Atsakyti
Kursai, geriausiu atveju, bus tik rudenį/žiemą. O dėl "Bėdų turgaus" - tikrai yra žmonių, kuriems daug daug blogiau. Be to, nelabai norisi to viešumo...
Atsakyti
Maxima tikrai iesko darbuotoju.Is gaunamos algos tikrai galetumet kas menesi moket tuos 100 lt.Saip dabar tuoj grybai/uogos prasides.Galima pririnkus pardavinet.Vis lengviau bus 4u.gif
Atsakyti
Kreipkitės į jaunimo darbo centrą. Esu buvusi keliuose jų užsiėmimuose, tai minėjo, kad yra kažkokia įstaiga, kuri skiria išmokas (apie 300 lt) būtent jaunimui, kurie nesenai baigė studijas ir ieškosi darbo. Man ta informacija nebuvo aktuali, tai aš neįsidėmėjau. Bet reikia kreiptis būtent į "Jaunimo darbo centrą", o ne į "Darbo biržą".
Atsakyti
autore,o jus buvot rupyboj? Mano dukra tokioj pat situacijoj stovejo darbo birzoj ir 315 litu gaudavo is globos ir rupybos....
Atsakyti
QUOTE(wiliuxe @ 2011 06 09, 23:32)
autore,o jus buvot rupyboj? Mano dukra tokioj pat situacijoj stovejo darbo birzoj ir 315 litu gaudavo is globos ir rupybos....



Ta suma priklausys, tik kai isbūsiu biržoje pusmetį
Atsakyti
Siandien ant parduotuves duru maciau skelbima, kad naujai atidaromai Maximai reikalingi darbuotojai (Vilniuje).
Parasykite, kuriame mieste gyvenate, gal atsiras forumieciu, kurioms reikia sutvarkyti namus, priziureti senukus, vaikus ar kokios kitokios pagalbos.
Sekmes, turi atsirasti kokia nors iseitis 4u.gif
O darbo birzoje nera galimybes gauti viesuju darbu?
Dar esu girdejus, kad truksta socialiniu darbuotoju, gal uzsukit i seniuniju socialinius skyrius.
Yra ir nemokama teisine konsultacija ir pagalba (Vilniaus savivaldybeje, greiciausiai ir kituose miestuose).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabarksta: 09 birželio 2011 - 22:10