Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

gal jau kam nors pavyko užsiregistruot rytojaus skrydžiui?
kol kas man rašo "duomenys klaidingi",
tikiuosi po 16 val pavyks.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 13:46)
Ryt ryte Novaturas isskrenda su Airbusu, o Tezturas mane kratys su Boingu  unsure.gif

as kazkaip jokios skirtumo nepamaciau tarp airbuso ir boingo, tiesa sakant siais metais su Novaturu skrendant tas airbus buvo toks sakyciau pavarges, bekylant galvojau sprogs kazkas lotuliukas.gif nes jau toks garsas pradejo birbt, sakiau nu jei taip visa skrydi, tada nusileidus tiesiai i psichuske lotuliukas.gif bet pakilus i tam tikra auksti liovesi, girdejosi bet nebe taip garsiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 10 birželio 2011 - 13:29
ir dar turiu buką klausimą, ką reikės pateikti oro uoste skrendant atgal?
turiu tik vaucherį ir pasą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 06 10, 14:08)
gal jau kam nors pavyko užsiregistruot rytojaus skrydžiui?
kol kas man rašo "duomenys klaidingi",
tikiuosi po 16 val pavyks.

dar anksti, kazkur uz 20 min pameginkit, turetu jau leisti, bent jau mums leido, o ir atsimenu SM kazkas rase kad tokiu laiku jau veike, tai ne vien mums pasiseke kad anksciau veikt pradejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 06 10, 14:30)
ir dar turiu buką klausimą, ką reikės pateikti oro uoste skrendant atgal?
turiu tik vaucherį ir pasą smile.gif

pasa ax.gif

o jus pastebejot ar ne, bet kazkaip siais metais griezciau viskas griztant buvo Turkijos orouoste, pasu kontrole vos ne 3 sykius reikejo praeit, metalo detektorius netgi 2 blink.gif ir mums pirma karta liepe mineralini ismest is siuksline, pries tai keturis metus is eiles niekas ne zodzio nesakydavo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 10 birželio 2011 - 13:33
QUOTE(Leblon @ 2011 06 10, 15:32)
aš džiaugiuosi, kad skrisiu boingu, nes pernai kažkaip dažniau airbusai krito nei boingai smile.gif


Ojetus... blink.gif
Mums skrydis sekmadienį su Novaturu, pasakykit kur pasižiūrėt kokiuo lėktuvu skraidins ? g.gif

Su kūdikiu mes irgi pradėjom galvoti apie vietas lėktuve...
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 14:46)
Ryt ryte Novaturas isskrenda su Airbusu, o Tezturas mane kratys su Boingu  unsure.gif


Zilvinas75 nuteikėt labai jau ne kaip... doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 10, 13:32)
o jus pastebejot ar ne, bet kazkaip siais metais griezciau viskas griztant buvo Turkijos orouoste, pasu kontrole vos ne 3 sykius reikejo praeit, metalo detektorius netgi 2 blink.gif ir mums pirma karta liepe mineralini ismest is siuksline, pries tai keturis metus is eiles niekas ne zodzio nesakydavo ax.gif

O mums pirmą kartą turkai leido vaikui įsinešti didelį mineralinio butelį. Buvom iš viešbučio pasiėmę, priėjom jau kontrolę, sakau vaikui atsigerk ir išmesiu, stabtelėjom, Nojus gėrė, o tas turkas, kuris tikrino, priėjo, ir parodė, kad nemestume į šiukšlių dėžę. Ir toliau kur patikrą ėjom, irgi nieko nesakė. Žodžiu buvau nustebus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 16:00)
jojojo, purtys, kratys ir virs Ukrainos turi ratais i virsu skrist  topsecret.gif bet ten tik maza kampa Ukrainos kerta, tai ilgai netrunka  irnesakyk.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O kur jus matot,kad Airbus ar Boingas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonata_B: 10 birželio 2011 - 14:12
QUOTE(Sonata_B @ 2011 06 10, 15:12)
O kur jus matot,kad Airbus ar Boingas?

Cia ant skryd=io numerio reikia paspausti. Orlaivio modelis: A320 - Airbusas. B733 - Boingas. F50 - Fokeris. Bet jeigu sesit i Fokeri, tai sunkiai iki Antalijos nusigausit

Ir neaisku, kiek cia tiesios tuose nurodytuose modeliuose, gal is lempos irase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 10, 14:32)
ir mums pirma karta liepe mineralini ismest is siuksline, pries tai keturis metus is eiles niekas ne zodzio nesakydavo ax.gif

Pas mane grįžtant rankiniam bagaže buvo 2 vnt sulčių po 200 ml, 1 buteliukas mineralinio 200 ml ir kūdikio pilna gertuvė vandens ir nieks nieko, net nustebino. Čia gal nuo darbuotojo priklauso, vienas griežtai į tai žiūri, kitas mato, kad su vaikais ir nieko nesako.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 06 10, 16:04)
iki šiol rašo tą  patį ir neleidžia užsiregistruot  verysad.gif

pasirodo pavardę reikėjo didžiosiomis rašyt ir viską iškart leido.
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 16:12)
Paskambinau ka tik i Baltic Ground Services. Neijunge dar rezervacijos, "bandykit apie penkta, po penkiu"

man jau pavyko
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2011 06 10, 14:46)
Su kūdikiu mes irgi pradėjom galvoti apie vietas lėktuve...

Su kūdikiu skrendant į priekį mes visi gavom vietas vienoje eilėje. (berods 18 eilė). Skrendant su mažais vaikais oro uostas gal jau palieka vietas, kad šeimynos neišardyti. smile.gif
Atsakyti